Expendables: Postradatelní 3

• slovenský

Expendables: Nezničiteľní 3

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2014, 126 min

Mě to prostě baví, po druhém (dle mého názoru nepovedeném) díle tu máme "kluky v akci", kteří ví - co fanoušci chtějí vidět. Příběh působí, jako bychom už ho někde viděli, ale to vůbec neva, protože to prostě takhle sedí a je to fajn! Po delší době jsem se zase příjemně v kině bavil.(29.8.2014)

Po ne úplně vydařené dvojce rozhodně krok správným směrem. Hrozně tomu pomáhá skvělý záporák Mel Gibson. Je to prostě dobrej herec a i ty dialogové výměny se Stallonem, měli díky němu sílu. Samotná akce a hlášky jsou fajn, akorát škoda, že Arnold měl opět málo prostoru. Každopádně noví členové Wesley Snipes a hlavně Antonio Banderas jsou super. Nečekal jsem, že z Banderase udělaj komickou postavu, ale bylo to příjemný oživení a navíc se dal do formy a vypadá o hodně mladší, než třeba v reklamě s mluvící koblihou. A i ten Harrsion Ford by fajn. Když kosil tanky z vrtulníku a zahlásil Drummer's in the house, tak jsem fakt upřímě zagebil. Mimochodem ty bitky vrtulníků mezi továrnímy komíny vypadaly nečekaně efektně. Za mě velká spokojenost, rád si to dám znovu.(17.8.2014)

Rozpočet $100miliónovTržby USA $39,322,544Tržby Celosvetovo $209,461,378Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,815,517 //počet predaných kusov 588,005Tržby za predaj DVD v USA $12,521,707 //počet predaných kusov 823,259║ Patrick Hughes a jeho zlá ničim zaujímavá réžia a prvoplánový scenár bez nápadu to celé odstrelili do béčkovitosti ale pre tento krát nezábavnej narozdiel od druhého dielu, nuž ide o najslabší diel, kde skutočne poteší len málo /videl v kine: 50%/(20.8.2014)

• POMO

Akčný nevtipný trash s pachuťou lacného balkánskeho béčka. Oproti výbornej dvojke ťažko uveriteľné fiasko.(8.6.2015)

• Kaka

Tohle není pocta osmdesátkám. Tohle je neuvědomělá a tupá osmdesátka jak vyšitá. Není tu žádné pomrkávání, stejně otravné trademarky, nad kterými se pousmíváme z let minulých tu jsou znovu, jen v novějším kabátku. Mračící se hlavní hrdinka, neskutečně nepřehledná a blbě sestříhaná akce, tuna amatérských digitálních efektů a až na dva tři záběry nezáživné full contact souboje bez špetky dynamiky. Kdyby tady alespoň z poloviny byl ten syrový feeling ala Bourne, pískal bych si. Fakt propadák. Bavil mne akorát Banderas a přátelská neakční chemie mezi hlavními představiteli. Na to ale nemuseli dělat akční film. Stačila live cam u společné večere v LA.(23.8.2014)