poster

Expendables: Postradatelní 3

 • USA

  The Expendables 3

 • slovenský

  Expendables 3

 • slovenský

  Expendables: Nezničiteľní 3

Akční / Thriller / Dobrodružný

USA, 2014, 126 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  ****

  Nejnápaditější a technicky nejzručnější akce (Hughes je velkolepý jak v osmdesátkách a přitom řízný a přehledný jak se o třicet let později sluší a patří), nejzábavnější nováčci (ne omladina!), nejluxusnější záporák (jo, Mel si za to může, ale sakra, už ho vemte na milost, je v nejlepších letech) a bohužel taky nejnudněji koncipovaný děj (nejde o víc, než o vršení atrakcí, ta sebeshazovačnost dvojky těžce chybí).(9.8.2015)

 • Fr
  ****

  ,,CO SE STALO?“ … ,,SPADLI JSME DO PĚKNEJCH SRAČEK. A BUDE TO HORŠÍ…" /// Úvod dobrej – včetně Snipese (a fóru s vězením). Další pozitiva jsou, že se mi Sly nezdá tak voteklej, pršící Somálci, svině Gibson – tohle beru, má to bejt akční zábava. Pak sice zamrzej ty mladý náhražky, ale naštěstí ,,Španělovi“ bláznivý kreace připomínaj, že jsou to Postradatelní a ne nějakej (ucházející) akční film. Nechybí pár dobrejch hlášek, neplká se vo sračkách a zničení armády jak z Ramba celkem jasně hovoří, že tahle parta je u nás doma nepostradatelná. Za mě lepší než dvojka. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Hledám tým s přáním umřít. 2.) Zjistím, že Sly ještě furt nenašel toho pravýho režiséra. (Scénáristi už celkem jdou…) 3.) Thx za titule ,,fceli medvidek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ ne(31.10.2014)

 • Slasher
  ****

  Koukám názory se hezky různí, podle mě lepší než jednička, slabší než dvojka. Mínusy: hlášky primitivní jak kdyby si je vymýšleli herci sami a až na setu, akce nasnímaná zblízka a roztřeseně, tj ve výsledku nic nevidím (klasicky SUCKS), rating pro děti je neodpustitelný, tady chci kurva vidět lítat nohy hlavy ruce v cákancích krve a la brutální béčko, no a taky mě nebavila mladá parta. Plusy: pravidelný přísun "nových" starých známých ksichtů (casting šílenost), Mel Gibson jako záporák nijak nezaostává za JCVD, a to mu stačí jen mlčet a lstivě se usmívat, Banderas jako týmová opička taky super, první půlka zadrhává ale ono se to do závěru stihne sebrat... A je to další Stallone-made pohodička jaký do nás valí už od posledního ROCKYho. Takže: Beru trojku za "slušnou", nechám si snít o ultra palbě co z toho prostě mohla být, kdyby se to za ty prachy a obsazení vzalo POŘÁDNĚ, na druhou stranu ale.... jsem vděčný, že takový zaprášený akčňák vůbec ještě v roce 2014 jde do kin, a ač to dřelo a bylo místy vyčpělý, ten chlapácky hřejivý nostalgický pocit na konci byl k nezaplacení. 7/10. P.S. Doufám, že pokud vznikne další díl, konečně se přidá Dwayne THE ROCK Johnson a někdo vyslechne jeho přání postavit se proti Expendables a pořádně jim dávat do držky. Komerčně to teď ale tak slušně propadlo, takže kdo ví jestli jedeme dál...(27.8.2014)

 • kulyk
  ****

  Sláj Geriavit, Iáson Urinal, Dolfík Švédskýkapken a Veslo Protéz contra Melanom Condrofortison, aneb exlý debils po třetí a ještě radostněji: jak si parta inkontinentů vychovává beďaraté následníky. Po díle druhém, který mi připadal odtrženější od reality než Bóďa Sobotka, na mě opět prdla atmosféra véháesek a k nim konzumovaných langošů, onoho kulinářského hitu konce osmdesátých let. Když pak z rovu vykoukli i Árný Krzecowižil, Jet-li Ne-um-zu Bu-du Tudal, předválečná Fordka i Toníno Bandážkýla, bylo milo na světě. Trošku upřímnosti na závěr bezduchého cancu - klíčem k pojmutí díla je nálada, v níž si jej pustíte. A já byl prostě fpoho, neboť jsem papkal řízky od maminky, pokakané citronem. Maso, ne moje mumienka! Heil zkomolinám.(11.9.2014)

 • POMO
  **

  Akčný nevtipný trash s pachuťou lacného balkánskeho béčka. Oproti výbornej dvojke ťažko uveriteľné fiasko.(8.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace