Terapia Braňa Mojseja

Publicistický
Slovensko, 2012, 122 min

Účinkují:

Braňo Mojsej

Relácia, do ktorej môže zavolať ktokoľvek a spýtať sa priamo známej osobnosti akúkoľvek otázku, či porozprávať sa s ňou na rôzne témy. (nessbeal)

ancientone odpad!

Takémuto skvostu sa dá dať buď plný počet bodov, alebo vôbec nič. Teraz sa už len rozhodnúť, či na to pozerať ako na neskutočnú frašku, alebo ako pokus o TV program, ktorý sa dá pozerať (To sa nedá). ()

esopesokeso odpad!

No dobrý akože dobrý deň, hej?Ja som Braňo Mojsej a idem vám akože noo akože vám idem teraz dať terapiu, hej?No tak sa ma teraz akože normálne sa ma spýtajte, čo to máte, máte, máte na tom srdci, ale mňa akože nevyprovokujete, lebo ja teraz akože pracujem, hej?Vedz musím z niečoho žiť aj ja a podme sa akože porozprávať.A ked mi hodite akože nóóó šľahačku, či hovno do xichtu, tak ja akože už čosi vymyslím a budem sa sám so sebou rozprávať do konca vysielania..Terapia Braňa Mojseja ()

Arkanoid odpad!

„Vy ste debil!“ Jedna z viet ktorú Braňo dostal od ženy volajúcej do štúdia. „Aj to je názor. Pokračujte,“ vraví on. 1:0 pre teba Braňo, zase posúvaš latku trápnosti. Tak smelo, nehanbite sa dať najnižšie hodnotenie. ()

AxelWers

Videl som len záznam na nejakom videoportáli, začínalo to celkom srandovne. Najprv som si myslel, že to je len nejaká prdel, ale teraz vidím, že to bola naozaj nejaká relácia. ()

Brano odpad!

Pri tejto relácii slovo debilita nadobúda nový význam. Videl som par ukážok z tejto relácii a to mi aj stačilo. ()

LinkEr

Múdrosti človeka čo sa hodil do vody, skúsil utopiť ale povstal ako kinematografický Ježiš. Klobúk dole, 5 hviezdičiek. ()