Proutníci

Doug Liman

Jon Favreau

Doug Liman
  • mandes

rozpočet : $200,000 tržby americke : $4,555,020(14.12.2006)

Vychutnat si trochu té životní marnosti se zoufalým kamarádem má jistě své kouzlo, ale vytáhnout z deprese takového nešťastníka, jako je Mike to je vážně o zdraví.Vláčet za zábavou člověka, který si myslí ..že nic nemá, že si nic nemůže dovolit ..nikdo ho nemá rád a na potkání vypráví o své nešťastné lásce. Naprosto dokonalá byla pro mě scénka, kdy Mike balí přes záznamník holku. Připomene se ..píp; znovu se připomene..píp; nechá na sebe telefonní číslopíp; svěří se s nešťastnou láskou..píp; požádá o rozhovor..píp; a rozejde sepíp.(23.4.2005)

Tak takhle mladého Vince jsem ještě nikde neviděla (koukám, že fakt ne, první nejstarší po tomto jsem viděla až Nesvatbovi 2005) a zírám, jaký byl fešák. Parta "borečků" aka lehce či hodně namyšlenců, co jdou od jedné párty k druhé - "This place is dead anyway" - totálně narváno, každý jede svým autem (musí se ale nechat, že to měli hezky zesynchronizované), přijdou schválně pozdě, aby je všichni viděli přijít, balí holky jednu za druhou, hrají namachrovance, znají všecky vyhazovače, nosí stupidní řetězy na kalhotech :D Hilarious /představte si, že to říkám Rajovým přízvukem z dílu 3x22;)/. No kdyby mě někdo nechal na záznamníku /kdybych nějaký vůbec měla/ 6 vzkazů za sebou jako Mike, tak je taky odepsaný. Ten konec byl skvělý.. jak jí zavěsil při "I love.." píp.. totálně vyléčený. Celý film doprovázela pohodová swingová hudba a to je velké plus, jinak to ale nebylo nic jiné než normální komedie - 3-4*.(18.1.2014)

Tady vznikl kultovní snímek a škoda, že ho na ČSFD vidělo jen 400 lidí, opravdu moc doporučuju. Možná jsem těma pěti hvězdičkama nadstřelil, ale řekl bych, že ne. Každá scéna v tomto filmu má svoje jedinečné kouzlo a pro chlapi je tenhle film úplně geniální. Víc takových filmů prosím! :) Hlavně po rozchodu nebo pokud nemáte dočasně úspěch u žen je tento film prostě lék :)(25.3.2013)

Zatím čtyři, ale kruci... ten film k člověku mluví. Kam se hrabou Kopačky.(8.4.2009)