poster

Proutníci

 • Česko

  Swingers

 • USA

  Swingers

Komedie / Drama

USA, 1996, 96 min

Režie:

Doug Liman

Scénář:

Jon Favreau

Kamera:

Doug Liman
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faye
  *****

  Vychutnat si trochu té životní marnosti se zoufalým kamarádem má jistě své kouzlo, ale vytáhnout z deprese takového nešťastníka, jako je Mike to je vážně o zdraví.Vláčet za zábavou člověka, který si myslí ..že nic nemá, že si nic nemůže dovolit ..nikdo ho nemá rád a na potkání vypráví o své nešťastné lásce. Naprosto dokonalá byla pro mě scénka, kdy Mike balí přes záznamník holku. Připomene se ..píp; znovu se připomene..píp; nechá na sebe telefonní číslopíp; svěří se s nešťastnou láskou..píp; požádá o rozhovor..píp; a rozejde sepíp.(23.4.2005)

 • emma53
  ****

  Konverzačka občas na zabití (v dobrém slova smyslu), jako vždy vynikající Vince, sladký i když zoufalý Mike a vůbec celá parta byla správně střihnutá a závěrečná tečka neměla chybu. Příjemný a zábavný film na vyčištění hlavy, který ráda doporučím dál. 75%(28.12.2014)

 • kleopatra
  *****

  Zážitek seslaný "Americkým nezávislým létem". Kluk, který právě dostal kopačky a kamarádi, kteří se cítí být nanejvýš fundovaní ho vytáhnout z deprese, vymetají bary a mejdany, podniknou i výlet do Las Vegas, kde si jak jinak než s prázdnými kapsami hrají na něco, co nejsou a rozumují o věcech, o kterých nemají páru. Jon Favreau v roli citlivého zoufalce hraje jako by nevnímal kameru a jeho frustrace byly skutečné.(10.1.2005)

 • dO_od
  *****

  // This film is fucking money. I'm telling you, this film is money! Swingers - 100%(10.5.2013)

 • sidzej
  **

  Nuda, nuda, nuda. Komédia? Pche, to určite. Chýba tomu príbeh, nemá to vykreslené postavy, žiadne emócie, čokoľvek čo by dokázalo upútať pozornosť. Nevidím dôvod prečo sa pozerať hodinu a pol na partu kamošov, ktorí vymetajú jeden bar za druhým a vedú zdĺhavé keci o ženských a ich spackaných životoch. Prečo to má preboha také vysoké hodnotenie? Vysvetlí mi to niekto?(9.4.2009)

 • - V dialogu o videohře si hrdinové stěžují na absenci krvácení hráčů a hokejových bitek, ovšem hra, kterou hrají, "NHLPA Hockey 93", obsahuje krvácení i bitky. Obojí bylo odstraněno v další verzi "NHL 94", o které vedou dialog, přestože hrají verzi předcházející. (Castrator)

 • - Skóre videohry se nelogicky zvyšuje a snižuje. (Castrator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace