Proutníci

USA, 1996, 96 min

Doug Liman

Jon Favreau

Doug Liman

Zatím čtyři, ale kruci... ten film k člověku mluví. Kam se hrabou Kopačky.(8.4.2009)

• mandes

rozpočet : $200,000 tržby americke : $4,555,020(14.12.2006)

// This film is fucking money. I'm telling you, this film is money! Swingers - 100%(10.5.2013)

Konverzačka občas na zabití (v dobrém slova smyslu), jako vždy vynikající Vince, sladký i když zoufalý Mike a vůbec celá parta byla správně střihnutá a závěrečná tečka neměla chybu. Příjemný a zábavný film na vyčištění hlavy, který ráda doporučím dál. 75%(28.12.2014)

Rád se koukám na herecké duo Favreu a Vaughn, takže jsem se na film Swingers velmi těšil. Nejvíce ze všeho mě překvapilo, jak se dá prostý námět o kopáčkách, zpracovat tak soucitně a hravě. Snaha přestat myslet na svou ex zahnala hlavního hrdinu do LA, kde se svými kumpány vymetá všechny mejdany a párty. Film si zachovává vážnější ražení, i přesto není o komediální prvky nouzi. Především, když Mike volá zpět dívce, kterou potkal v baru, neudržel jsem se a řval jsem smíchy. Bohužel mi občas připadali herci toporní a prkenní. S ústřední dvojící mě více oslovil film Ranaři. Pokud se vám líbili Swingers, nezapomeňte ho zkouknout.(9.12.2010)