poster

Ryba smrdí od hlavy

 • Česko

  I am fishead

 • Česko

  I am fishead (Ryba smrdí od hlavy)

  (festivalový název)

Dokumentární

Česko, 2011, 80 min

Zvuk:

Viktor Ekrt
(další profese)
 • 2Hitman3
  ****

  Psychopati mezi námi a co s tím? Odpověď možná naleznete v tomto dokumentu.(1.12.2013)

 • Mrkvič
  **

  Zmatlaný dokument. Nebýt Venouše a morálního poselství na konci, dal bych snad klidně i odpad. Motání užívání valia s psychopatičností managerů a různých vůdců, je dost divné. Neztotožním se ani s označováním psychopatů v takovýchto (a dokonce ještě mírnějších) případech. Takže pro mou osobu z velké části nezajímavé a objektivně přeplácané a na sebe nenavazující.(27.11.2013)

 • sator
  *****

  Za téma plná palba...(8.10.2015)

 • Marek1991
  ***

  Glorifikácia nejakej osoby bez toho, aby rozobrali jej poklesky je chyba a tu sa to týka osoby Havla. Manipulatívne techniky použité, aby v závere boli odhalené sú možno poučné, no v štýle tohto filmu, kde je divák ozaj pasívny a kde film má pomaly až zbytočný obraz sú tiež chybou. Téma zaujímavá, s mnohým sa dá súhlasiť, mnohé veci nie sú dotiahnuté dokonca, lebo to môže vyznievať až príliš dobre v niektorých bodoch, ale na to, že to je český dokument, to bol svojim spôsobom posun aj u nich v danej dobe. Zaujímavé je poukázanie na epigenetiku v tomto dokumente.(9.10.2015)

 • psajko
  ***

  Zajímavý dokument o tom co psychopati dokáží udělat s naší společností. Všichni jsme vedeni k tomu, abychom "drželi hubu a krok" a mysleli si svoje, hlavně ať jsme zticha a jdeme jako tupé stádo. Když někdo vyleze z řady je potrestán. Chceme změnu? Tak se rozhlédněme okolo sebe a šiřme dobro mezi sebou. ODKAZ NA DOKUMENT(18.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace