Našrot

Na šrot

Komedie

USA, 2013, 89 min

• kinghome

Jak je pochcal xD A teď to nemyslím obrazně. Vždy, když se tam objevil Chon, tak to byla prdel. Škoda, že 90% filmu ho jen táhnou a on nedělá vůbec nic. Zbytek herců a celej ten příběh byl totálně na nic. Tohle už jsem viděl miliardakrát a prostě už mě to nebaví. Kdyby to bylo alespoň vtipný, ale ono se tam vlastně vůbec nic nedělo. Upřímně nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem nic nedostal. Jen jednoho vtipnýho ťamana, který většinu filmů spí. Nic víc, nic míň.(26.5.2013)

• GILLWANDER

Tínedžerská hovadina plná klišovitých scén s pubertiackými výstrelkami. Zbytočná investícia, zbytočná námaha vytvoriť niečo tak blbého a trápneho. Škoda môjho drahocenného času. A čo mal znamenať ten od veci koniec? Ach... 30%(30.12.2013)

• IQ Tiqe

Teenagerovská chlastací komedie, která má spád, slušnou hudbu a sem tam se dá i zasmát. Sice je celkem o ničem, ale naštěstí nespadá až tak často do nevkusu, takže na jedno zkouknutí je v rámci žánru pro nudnej večer snesitelná.(6.6.2013)

• KatushkaK

Vypnuto po 45 minutách.(7.7.2013)

• ConanVJ

Normální teen komedie, která má pár pěkných scén, ale hrozně otravnýho hlavního hrdinu, kterej má rádoby vtipný kydy a je s tím spíš trapnej než vtipnej. Ke konci filmu je to vtipnější, ale celkově je to spíš slabej průměr. Asi jsem od toho podle ukázek čekal víc. Za mě 45% :)(17.6.2013)