Našrot

Na šrot

Komedie

USA, 2013, 89 min

• Kamca_

To byla ale blbost ... už od začátku. Trapný humor, žádná originalita. Prostě nuda. Ne, že bych čekala nějáký zázrak. Bylo to horší než jsem očekávala. Za Milese dám 20%.(5.11.2014)

// Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 2,771 // Otvárací Víkend USA: $8,754,168 // Ak sa dokážem pri komédií smiať s plných pľúc, stratiť pojem o čase a vôbec sa nenudiť, tak potom u mňa nemôže mať menej ako 80%.(6.4.2013)

• IQ Tiqe

Teenagerovská chlastací komedie, která má spád, slušnou hudbu a sem tam se dá i zasmát. Sice je celkem o ničem, ale naštěstí nespadá až tak často do nevkusu, takže na jedno zkouknutí je v rámci žánru pro nudnej večer snesitelná.(6.6.2013)

• johnn333

Nová Pařba ve Vegas? Spíš další direct-to-dvd sequel Prciček, který kdosi poslal omylem do kin. 40%(14.3.2013)

• teutates

Buď jsem já tak starý anebo to byla taková ptákovina, přikláním se k tomu druhému punktu. Hangover omladina zlihala, nemnělo to dost výrazných momentu, které by člověka upřímně (ehm) rozesmáli, spíš taková, klasická, americká trapárna... nemůžu se zbavit pocitu porovnávaní s Hangover, který byl svým způsobem výtečný. 21 and Over je průměr (relativný) a níž. Herecké osazenstvo prohrává, kde se dá a celkově to stoji za ho*. Na tak pseudomasturbantní koment jsem se musel napít. 2/10(21.3.2013)