Našrot

21 & Over

Na šrot

Komedie

USA, 2013, 89 min

Taková Pařba ve Vegas pro nás mladší vysokoškolský prváčky. Je to hloupý, je to předvídatelný, ale má to spád, je to celkem vtipný a ten závěr na Forgi je neuvěřitelně pozitivní záležitost. Za sebe doporučuju mladším pařanům, starší páprdové v roláčku asi tenhle výplach příliš nedocení.(3.7.2013)

Povedená americká komedie. Sice je všechno stejné a předvídatelné až hrůza, ale pro zvednutí nálady a pobavení je to to pravé. Herci jsou zajímaví a vtipní, takže v pořádku. Děj taky hezky běží a vtipných scének je pořád dost. Příjemná i když klasická podívaná.(13.5.2013)

50%.(23.2.2014)

Ale tak docela to ušlo. Je pravdou, že nový Hangover to sice není, ale i tak mi to přišlo na takovou tu klasickou teen komedii docela slušné. Zábavné, v jistých momentech i vtipné a hlavně správně šílené. Nic více jsem od toho neočekával. Slušných 55%(2.6.2015)

• hellstruck

Film, který potěší lidi, jejichž hlavním životním cílem je být neustále na sračky.(17.9.2014)