poster

Rychlé peníze - prodej drog

 • USA

  How to Make Money Selling Drugs

Dokumentární

USA, 2012, 90 min

Režie:

Matthew Cooke

Kamera:

Matthew Cooke
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marqta
  ***

  Naprosto originální a svým způsobem vše říkající snímek. Řeší problematiku drog ze všech úhlů pohledu a nutí člověka se zamyslet nad celým systémem, nejen tím právním, ale i morálním. Na jednu stranu film pobaví, na druhou zarazí, možná místy šokuje, nebo pořádně rozzuří. A nakonec- přesto, že všechno začíná jako jedna velká srandovní záležitost, končí to celkem filozofickými úvahami. Tři silné hvězdičky.(14.10.2013)

 • flyboyeda
  ****

  Pomerne prekvapive pojeti zajimaveho tematu. Misty pusobi krapet ucelove, ale diky konci do sebe jednotlive stripky zacinaji velmi dobre zapadat a celych 90 minut ma najednou o neco smysluplnejsi vyznam. S poselstvim tohoto snimku se ztotoznuji.(21.11.2015)

 • teutates
  ***

  Kompletní návod jak se stát drogovým baronem, kdyby to bylo více konkrétní a specifické, bylo by to o něco lepší. Takto jenom povrchnější verze, ale pořád dobrý pokus. 7/10(9.6.2015)

 • NinonL
  **

  Dokument řeší otázku, zda drogy zlegalizovat či ne. Je pro legalizaci a popisuje důvody. První polovina působí jako propagace ilegálního prodeje drog, od pouličního prodejce až po šéfa drogového kartelu. Jen samé výhody a peníze, jak tvrdí bývalí distributoři. Proto jsem na rozpacích s hodnocením. Konec sice všechno napravil, ale víc než dvě hvězdy dát nemůžu.(12.2.2016)

 • Frajer42
  ***

  No, kdyby to bylo takhle jednoduché, tak nikdo nedělá nic jiného. Pokud se budete dle tohoto průvodce řídit, tak dříve než si vyděláte nějaký ten melounek, tak budete doživotně odpočívat pár metrů pod zemí. Přesto je tento styl vyprávění docela miloučký. Tedy minimálně do doby, než jsem si všiml, že stále opakuje to samé. Jinak samozřejmě neříká vůbec nic nového. Jak tenhle byznys, nebo jak se to správně česky píše, funguje však tuší zřejmě úplně každý. Filmů s touto tématikou není vůbec málo. Navíc mám vše vyzkoušeno i z pozice vyšetřovatele v PC hře L.A. Noire, kterou tímto doporučuji. Takže si myslím, že kdybych neměl co ztratit, tak se můžu do tohoto byznysu s chutí zahryznout. Bohužel se musím přiznat, že jsem se u tohoto dokumentu místy dost nudil, což jsem naprosto nečekal. Slaboučké 3*.(13.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace