• Vojcl
  *****

  Jeden z nejlepších Belmondových snímků ve kterém nechybí napětí, spousta šermířských soubojů, humor i nějaká ta romantika.. Pro fanoušky tohoto kultovního herce určitě povinnost vidět.. Navíc ho tady doplňuje krásná Claudia Cardinale...(27.1.2006)

 • Gemini
  ***

  Jedna z historických a hrdinských romancí, kterých v téhle době ve Francii vznikly spousty. Má vše, co k této klase patří - krásné hrdiny a hrdinky, pompézní výpravu, nechutné padouchy atd. atd. Ale Cartouche je pořád jen jeden z mnoha a nic na tom nezmění ani nesporné půvaby CC....(24.3.2003)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,800,000(6.4.2010)

 • dopitak
  ****

  Spíš praštěná komedie než cokoliv jiného. Belmondo na začátku své největší slávy a nejhezčí filmová kráska dekády po jeho boku. Na rozdíl od třeba Fanfána Tulipána tomu chybí rozsáhlejší motiv, snaha svést prefektovu ženu to celé prostě neutáhne. Z jiného soudku je ale původní český dabing se skvělými Jany Třískou a Hlaváčovou, ale také Frantou Němcem a Mílou Besserem. Za něj plný počet bodů, zatímco film je tak na tři.(6.10.2013)

 • Faidra
  *****

  Říká se, že slovo dělá muže. Osobně si myslím, že to je blbost a že muže (a ženu) dělají a vždycky budou dělat činy. Tvoří ho odvaha nebo zbabělost, s jakou přeskakuje nebo podlézá překážky, které nám život staví do cesty ochotněji než budovatel steeplechase, tvoří ho schopnost milovat a přiznat si to nebo neschopnost a zapírání téhož s machistickou pózou toho, pro koho mají city cenu rozšlápnuté sedmikrásky, tvoří ho ochota se smát vždy, všude a všemu včetně vlastní osoby nebo studenočumákovitost nafouklá z čeledi namyšlenovitých, tvoří ho hrdost a odhodlání stát rovně nebo odevzdanost a ohnutý hřbet pod zupáckou botou. Pro Cartouche vždycky platily ty první možnosti, stejně jako pro jeho představitele, i kdyby za to měl zaplatit cenu nejvyšší (a jak mnozí z nás vědí, nejvyšší cenou není náš vlastní život). Nedat někomu takovému maximální ocenění? To bych musela být ještě větší blbec, než jste doufali, moji milí.(5.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace