Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  **

  Méně známá a ne tolik typická Belmondovka z dob, kdy ho zatím jen čekala hvězdná kariéra francouzských drsňáků. Po právu zapomenuté.(17.4.2012)

 • Gilmour93
  ***

  Hodný Hoch Holportován Hordou Hovad? Horlivý Honák Horentní Hotovosti? Host Hotelů Honící Holky? Ho? Hovno! Hochštapler Holin! Křestním jménem Francois, ze závodní dráhy přestoupivší na tu zločinu, sbírající kravaty a novinové články s tématikou JÁ, krvácející kečup ředěný vodou a doprovázený hudbou jak z grotesek Harolda Lloyda. Ani tak nevadilo Belmondovo antihrdinské vybafnutí mimo v budoucnu zavedenou škatulku, jako spíše způsob jakým bylo provedeno..(15.9.2014)

 • Radko
  **

  Esencia nastupujúcich sedemdesiatych rokov. Záľuba v bokombradách, celotvárových slnečných okuliaroch, kravatách a oblekoch. Automobilové závody sú zábavou nadovšetko. Ak je prístup k nim odopretý, riešením je zopsutie sa k kriminálnej činnosti. Ženy plnia úlohu zvodných vyzývaviek bez hlbšej myšlienky, muži riešia existenciálne problémy minulosti, aby presvedčili ženy o svojej chlapskosti. Nálada je smutná, uspávajúca. Všetko toto trápenie korunuje poznanie, že zločincom sa takýto život nijako nevyplatí. Okrem únikovej scény je to ako celok mdlé a únavné.(9.4.2013)

 • Snorlax
  ****

  Typická Giovaniho práce dostala Enricův všudypřítomný nostalgický podtón. Páně režisérův dvorní skladatel sice nenapsal svoji nejlepší hudbu, ale dokázal film hudebně propojit s americkou gangsterkou. Enricovy filmy byly vždy nostalgické, i ten Rumový bulvár ten stesk po starých dobrých časech obsahuje. Joanna Shimkus měla kusanec smutku v očích, možná proto ji Enrico tak rád obsazoval. A v roli smutného pána byl jako vždy velký herec malých rolí Paul Crauchet, zatím na pozici novináře, rok předtím dostal na ústa od Ventury v Dobrodruzích, pak byl smutný hrdina v Armádě stínů, až se dopracoval do role blázna v Motýlovi na rameni.(7.4.2013)

 • dobytek
  ***

  Jestli máte rádi Belmonda a francouzský kriminálky ze starý školy, tak asi film bez problémů dokoukáte. Zároveň dodávám, že na Belmonda je to podprůměr. On tady hraje trochu něco jinýho, než je u něj zvykem. Prostě žádnej sympatickej darebák, kterej hláškuje a udělá občas nějakej vtip. Tady hraje spíš vážnou roli, ale jeho postava je taková nijaká. Jediná část filmu, která snese nějaký přísnější měřítko, je taková odlehčenější asi 20-minutová pasáž z vězení s následnym "útěkem" (respektive poklidnym odchodem). Naopak závěrečná zmatená střílečka stojí zhruba za to, co evokuje název filmu - ho(vno). Celkově slabší 3 hvězdy...(9.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace