Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  **

  Poněkud zvláštní vzorek z rodu vážných Belmondovek - ano, vážných - s žánrem komedie jsme tady podle mě naprosto vedle. Smát se tomu jak se hrdina potácí mezi dobrým a špatným se zkrátka nedá, a zápletka se díky nejednoznačnosti jeho postavy přelévá tu k jednomu, tu k druhému boku nijak zvlášť stabilní bárky. Nejvydařenejší složkou filmu je jednoznačně hudba Francoise de Roubaixe, která se vám uchová ve vzpomínkách podstatně déle než vše ostatní. 50%(26.4.2008)

 • dopitak
  ***

  Dabing Agentura Erasmus, vyrobila TV Produkce, a.s., pro FTV Premiéra, s.r.o., TV Prima, 2003 aneb proč kupovat dabing ČT 1993, když to Jirka Krampol po deseti letech může nadabovat znovu... Soldiní gangsterka, u které bych se nebránil přemýšlet nad film noir, rozhodně však nejde o komedii. Děj sice nikam přímo nevede a je nad slunce jasné, jak to musí dopadnout, útěk z vězení je však mistrovskou epizodou z dějin zdrhání.(27.7.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ředitelství policie mě pověřilo odvézt všechny hezký slečny." Tak trochu té rošťácké drzosti Ho po svých bebelovských předcích a následovnících zdědil, ale nijak zvlášť moc jí nebylo. Více bylo toho charizma, ale já se přiznám, že kromě skvělého odchodu z vězení a nádherné Bénédicte mě to až tak moc nebavilo.(5.6.2016)

 • Radko
  **

  Esencia nastupujúcich sedemdesiatych rokov. Záľuba v bokombradách, celotvárových slnečných okuliaroch, kravatách a oblekoch. Automobilové závody sú zábavou nadovšetko. Ak je prístup k nim odopretý, riešením je zopsutie sa k kriminálnej činnosti. Ženy plnia úlohu zvodných vyzývaviek bez hlbšej myšlienky, muži riešia existenciálne problémy minulosti, aby presvedčili ženy o svojej chlapskosti. Nálada je smutná, uspávajúca. Všetko toto trápenie korunuje poznanie, že zločincom sa takýto život nijako nevyplatí. Okrem únikovej scény je to ako celok mdlé a únavné.(9.4.2013)

 • Pepinec
  ***

  Konečně si někdo všimnul, že tenhle šereda natočil i něco jiného, než těch šest filmů, co se v telce točí dokolečka jako základní sestava volejbalistek. Ho! rozhodně není špatným kouskem, ono taky kolik nepovedených filmů Frantíci v sedmdesátkách vyprdnuli, že? Jen zkrátka Jeanovi nebaštím charakter náčelníka kriminálního podsvětí. I když kdo ví, jestli to náhodou není důsledek toho ustavičného volejbalového kolovrátku...? P.S. Ztratil jsem poslední iluze o náboženství, protože považte sami, jistý pan_buh to všechno komentuje slovy "co je velký plus - je tam málo negrů."(13.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace