Konečně si někdo všimnul, že tenhle šereda natočil i něco jiného, než těch šest filmů, co se v telce točí dokolečka jako základní sestava volejbalistek. Ho! rozhodně není špatným kouskem, ono taky kolik nepovedených filmů Frantíci v sedmdesátkách vyprdnuli, že? Jen zkrátka Jeanovi nebaštím charakter náčelníka kriminálního podsvětí. I když kdo ví, jestli to náhodou není důsledek toho ustavičného volejbalového kolovrátku...? P.S. Ztratil jsem poslední iluze o náboženství, protože považte sami, jistý pan_buh to všechno komentuje slovy "co je velký plus - je tam málo negrů."(13.4.2013)

HO! Existenciální krimi-drama podle románu José Giovanniho, v hlavní roli Jean-Paul Belmondo. Hodně rozmanitou hudbu složil Francois De Roubaix, ale dost mi vadila ta opakující se "pouťová" klavírní improvizace, která se do tohoto snímku vůbec nehodila. Závěrem - "Komedie" v záhlaví bych rozhodně odstranil!(6.2.2006)

Česká televize se po dlouhý době vypjala k heroickému výkonu a neodvysílala stopadesátkrát reprízovanýho Muže z Acapulca, ale poměrně neznamej Bebelův kousek. Za to jí patří dík. Nedík jí patří za uvedení v pozdních hodinách, dojezd byl někde kolem půlnoci a já to dal opravdu tak, tak. Jak sem v titulích viděl Jose Giovanni, věděl jsem, že o žádnou mazlírnu nepůjde, tenhle chlápek s pofiderní minulostí často rád hraje filmovej heavy metal čili nějaká ta syrová smrt je u něj vždycky jistá. Tady v HO! film trošku dojížděl na hlavní postavu, ne že by jí Bebel zahrál špatně, ale podle mě nebyla dostatečně propracovaná. Navíc mě přišlo, že je ve filmu pár dějových přeskoků. Jinak dobrý, takový realný, syrový nesrající se s ničím a s nikým, jen prostě ten filmovej vcus měl mít větší vpád. Jo a vysvětlete mě co furt máte s tím "typicky Belmondovská hláškující postava", koukněte se na jeho filmošku právě v letech kdy se porodilo Ho ! a pak něco říkejte vy tlamy, bláznivý .(11.4.2013)

Hodný Hoch Holportován Hordou Hovad? Horlivý Honák Horentní Hotovosti? Host Hotelů Honící Holky? Ho? Hovno! Hochštapler Holin! Křestním jménem Francois, ze závodní dráhy přestoupivší na tu zločinu, sbírající kravaty a novinové články s tématikou JÁ, krvácející kečup ředěný vodou a doprovázený hudbou jak z grotesek Harolda Lloyda. Ani tak nevadilo Belmondovo antihrdinské vybafnutí mimo v budoucnu zavedenou škatulku, jako spíše způsob jakým bylo provedeno..(15.9.2014)

• Radko

Esencia nastupujúcich sedemdesiatych rokov. Záľuba v bokombradách, celotvárových slnečných okuliaroch, kravatách a oblekoch. Automobilové závody sú zábavou nadovšetko. Ak je prístup k nim odopretý, riešením je zopsutie sa k kriminálnej činnosti. Ženy plnia úlohu zvodných vyzývaviek bez hlbšej myšlienky, muži riešia existenciálne problémy minulosti, aby presvedčili ženy o svojej chlapskosti. Nálada je smutná, uspávajúca. Všetko toto trápenie korunuje poznanie, že zločincom sa takýto život nijako nevyplatí. Okrem únikovej scény je to ako celok mdlé a únavné.(9.4.2013)