Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vypravěč
  **

  Poněkud skicovitě zpracovaná psychologicky barvitá, podnětná látka. Měl jsem pocit, že mnoho nedořečeného nebylo ani naznačeno, že hodně zůstalo mimo obraz a hrubé tahy zamaskovaly nejeden podstatný detail, ukrytý někde pod vrstvami dobrodružných akcí. Stejně tak z velkoměstské atmosféry zbyla jen esence, příležitostně oživovaná výbornou hudbou. Škoda tohoto díla, které mělo ještě zrát...(8.4.2009)

 • Chrustyn
  **

  Méně známá a ne tolik typická Belmondovka z dob, kdy ho zatím jen čekala hvězdná kariéra francouzských drsňáků. Po právu zapomenuté.(17.4.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ředitelství policie mě pověřilo odvézt všechny hezký slečny." Tak trochu té rošťácké drzosti Ho po svých bebelovských předcích a následovnících zdědil, ale nijak zvlášť moc jí nebylo. Více bylo toho charizma, ale já se přiznám, že kromě skvělého odchodu z vězení a nádherné Bénédicte mě to až tak moc nebavilo.(5.6.2016)

 • Radko
  **

  Esencia nastupujúcich sedemdesiatych rokov. Záľuba v bokombradách, celotvárových slnečných okuliaroch, kravatách a oblekoch. Automobilové závody sú zábavou nadovšetko. Ak je prístup k nim odopretý, riešením je zopsutie sa k kriminálnej činnosti. Ženy plnia úlohu zvodných vyzývaviek bez hlbšej myšlienky, muži riešia existenciálne problémy minulosti, aby presvedčili ženy o svojej chlapskosti. Nálada je smutná, uspávajúca. Všetko toto trápenie korunuje poznanie, že zločincom sa takýto život nijako nevyplatí. Okrem únikovej scény je to ako celok mdlé a únavné.(9.4.2013)

 • 5150
  ***

  HO! Existenciální krimi-drama podle románu José Giovanniho, v hlavní roli Jean-Paul Belmondo. Hodně rozmanitou hudbu složil Francois De Roubaix, ale dost mi vadila ta opakující se "pouťová" klavírní improvizace, která se do tohoto snímku vůbec nehodila. Závěrem - "Komedie" v záhlaví bych rozhodně odstranil!(6.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace