poster

Jack Ryan: V utajení

 • USA

  Jack Ryan: Shadow Recruit

 • Rusko

  Джек Райан: Теория хаоса

 • Rusko

  Jack Ryan: Teorija chaosa

 • Slovensko

  Jack Ryan: V utajení

Mysteriózní / Akční / Thriller

USA / Rusko, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ***

  Do půlky se mi to strašně líbilo, ale od chvíle co začali vyzrávat na skvělého padoucha Kennetha Branagha, to u mě postupně ztrácelo kredit. Přišlo mi, že padouch takového formátu prostě nemůže naletět na tak školácké triky, jako že do něj kolemjdoucí vrazí a sebere mu hyperdůležitou přístupovou kartu a pak mu jí stejným způsobem vrátí. A ta brilantní dedukce teroristického plánu během asi pěti minut v letadle si vyloženě říká o parodování. Občasné myšlenkové pochody ani nedávaly smysl viz. "Odvádí pozornost! Obraz v Cherevinově pracovně je podle Napoleona. Je to Waterloo! Nejede k budově, jede pod ní!" WTF?! Co to s tím má co společnýho? Kór, když ten obraz navíc zobrazoval napoleonovo tažení v Rusku. Každopádně natočené je to dobře, nenudil jsem se a Chris Pine i Kevin Costner hrají dobře.(21.6.2014)

 • EdaS
  ****

  Příjemně oldschool špionážní záležitost, která je půvabná hlavně díky detailům a sympatickému obsazení. 70%(1.2.2014)

 • IQ Tiqe
  ***

  Řekněme tuctovej akčňák. Trochu jsem klimbal, tak mi to možná uniklo, ale mám pocit, že záporákovi chyběla pořádná motivace. A nebýt tam pár známých tváří, ani není skoro o co stát.(10.5.2014)

 • 3DD!3
  ***

  Nový Ryan dělá čest thrillerům z doby před dvaceti lety. Což samozřejmě může být pro dnešního diváka těžké sousto. Branagh si připravil pro zničení Ameriky poměrně netradiční cestu, která sice dává smysl, ale ty co nemají doktorát z ekonomiky to nebude zajímat. Možná je škoda poměrně obyčejné akce, která na konkurenci prostě nemá, ale vše vynahrazují velká krásná kukadla Keiry Knightley. Costner si užívá svůj comeback, Pine jako Ryan hodně v pohodě. Vyjukanou i hrdinnou polohu zvládá s přehledem.(11.5.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Zlí Rusové se zase jednou rozhodli zlikvidovat tu hodnou Ameriku, která by nikdy, ale skutečně nikdy, neřešila své zadlužení vyvoláváním válek po celém světě. A tomu je třeba zabránit, k čemuž má USA dostatek tajných služeb i jejich agentů. Vznikl z toho špionážní snímek, který je pro mne svou pohodovou naivitou tak svižně zábavný, jak jen to je za daných okolností možné.(28.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace