poster

Jack Ryan: V utajení

 • USA

  Jack Ryan: Shadow Recruit

 • Rusko

  Джек Райан: Теория хаоса

 • Rusko

  Jack Ryan: Teorija chaosa

 • Slovensko

  Jack Ryan: V utajení

 • Velká Británie

  Jack Ryan: Shadow Recruit

Mysteriózní / Akční / Thriller

USA / Rusko, 2014, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rogue
  **

  Kupodivu film nedrží nad vodou Branagh, ale hudba Patrika Doyla. A vlastně ani ta ne. Plus za koupelnový fight, stoky a Kevina, zbytek je naprosto zbytečná straight-to-vhs rutina bez špetky logiky či invence. Poslední záběr pak jen hezky utvrzuje cílovou skupinu televizního diváctva sobotního odpoledne. Na Nově. (a vůbec, co je to poslední dobou za diletantskou módu vynechávání finálních soubojů?)(30.1.2014)

 • T2
  ***

  Rozpočet $60miliónovTržby USA $50,577,412Tržby Celosvetovo $135,511,030Tržby za predaj Blu-ray v USA $7,946,229Tržby za predaj DVD v USA $7,540,027║ taký skromnejší thriller, ktorý sa viac drží pri zemi, dokonca aj záver nevyznie tak vypäto ako by v konečnom výsledku mal, režisérsky v pohode, herecky tiež, škoda že film nedá niečo málo na vrch takto zapadne v priemernosti /60%/(18.5.2014)

 • lillien
  ***

  Keneth Branagh předvedl absolutně profesionální ruský přízvuk chladnokrevného mafioza a zastínil všechny ostatní snaživce včetně stále šaramantního, ale zde bohužel jen přizvukujícího Kevíka. Zbytek se nijak zvlášť nelišil od ostatních vykradaček Bonda a Bornea, příběh postavený na milionkrát omílané konfliktní zápletce Usa versus Rusko, který jako vždy ve finále vyústí v typický americký heroismus a poplácávání se po zádech s prezidentem. Díky obstojnému tempu a Kennethovým dialogům řadím do solidního krimi-akčního průměru, kde ovšem agenta tentokrát převálcoval padouch, když už ne ve výsledku operace, tak zcela jistě herecky, výrazem i charismatem.(11.5.2014)

 • Isherwood
  ***

  Úplný kolaps to není, jak se všude říká, ale těžko rozhodnout, kdo na téhle „nevýhře“ má větší podíl, jestli Cozad s Koeppem, plnící studiové zadání módního restartu značky, nebo Branagh, jemuž snaha o starou školu proplouvá mezi prsty, kde sice umí vystihnout na minimu prostoru postavy i interakce (ten pohled na Keiru při večeři je scéna, kterou si s chutí zrežírujete a ještě raději zahrajete), ale thrillerový koncept mu uniká do žánrově zaměnitelné podívané bez větších ambic.(13.7.2015)

 • Xmilden
  ***

  V utajení měl nespíše zůstat rovnou celý film. Nevzpomínám si z poslední doby na zbytečnější snímek, který by brázdil v tomhle roce kina. Postavy jsou poměrně bez chuti a slovo průměr by se dalo vyslovit prakticky na každou filmovou položku. Film neobsahuje ani jednu strhující scénu a při závěrečném bombovém zúčtování má divák stejně dopředu jasno že to celé dobře dopadne. Rovněž mě přišlo, že místy chyběly nějaké pojítka mezi scénami. Kenneth Branagh není špatný režisér, ale akční žánr určitě mu určitě nesedí. 50%(13.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace