Texaské mestečko Promose žije už roky v prekliatí, keď sa jedného dňa na prašnej ceste objaví malý chlapec (Gavin Casalegno). Nikto nevie, kto je a odkiaľ prišiel. Niektorí si myslia, že je odpoveďou na modlitby. Iní si myslia, že je to utečenec alebo falošný prorok. A jediné, čo tento chlapec o sebe povie, je, že je tu, aby pomohol. Keď sa začnú v meste diať zázraky, začína sa odhaľovať pravda o tom, kým chlapec v skutočnosti je. (Arsenal83)

KrestanFilms

Z tohoto filmu jsem tak trochu na rozpacích. Navzdory poselství mi až příliš smrdí člověčinou. A nemám klid ani v oblasti, jestli není koneckonců i v rozporu s Biblí. ()

Hillock

Prvních pár sekund jsem si říkal: A sakra, to je televizní film s ochotníky. Tyhle mě nebaví, proto jsem tomu nedával velké šance. Ovšem, jaký byl můj pocit duševní pohody, když mě příběh zaujal právě nelíčenými hereckými výkony, které mu dodaly aureolu. Představitel hlavního hrdiny předvedl velice vybroušený a transcendentální herecký výkon hodný estimace. Každopádně není to vhodné pro každého vzhledem k antagonickému hodnocení uživatelů. ()

Siladril

Je to pěkný film. Opravdu pěkný. Má dobrou myšlenku, a dobře napsané postavy. Problémem jsou slabé výkony herců a příšerný konec. Také už od začátku je úplně jasné, jak film dopadne. Tento film je smutnou ukázkou toho, že i maličkosti se můžou spojit do velkého problému a tím pohřbít jinak skvělý film. ()

danilos

Tento film som pozeral s ocakavanim,kedze som pocul viac negativ ako pozitiv.Pre mna v tomto filme bolo vela zjaveni,hned uvodna sluzba Gaba a jeho prorocka sluzba,ako je dolezite mat kazdodenne obecenstvo s Panom(pripomenut nam moze aj rohozka).Proste bol som nadseny zjaveniami ktore prinasa posol a nejak som si v tom deji nevsimal nejasnosti medzi Slovom a tymto filmom i ked po pozreti boli.Zaver som necakal takyto,bolo to cele nejake divne ale moje hodnotenie je cisto z tych zjaveni a naozaj pre mna posunutim byt blizssie s Panom Jezisom a prichadzat k nemu kazdodenne. ()

Arsenal83

Veľmi amatérske prevedenie, ani parametre TV to nespĺňa, možno tak lokálnej televízie. A to tu hrá dokonca Superman Dean Cain či otec Supermana John Schneidera. Nakoniec sa stal Supermanom ale Gavin Casalegno, ktorý bol svojím zjavom veľmi dobrý vybraný do role anjela, ale všetko je tu také čitateľné a málo presvedčivé. ()

• Film sa natáčal v meste Justin (Texas, USA). (Arsenal83)