Jeden z těch lepších filmů s Belmondem, dobrým scénářem a hudbou od Ennia Morriconeho.(24.8.2008)

Belmondo je výborný, když suše cedí svoje hlášky a nedělá humor. Tady víc cedí, než špásuje, takže já jsem spokojený.(17.7.2011)

• bassator

Viděno 3x cca - 40%(21.3.2010)

Tak tohle se ti Jean paule povedlo! Vlastne nejen tobe, diky vynikajici hudbe Ennia Morriconeho to dostalo teprve tu pravou atmosferu! Kdyz zapocitam charismatickeho zaporaka vznikne opravdu dost kvalitni franouzsky snimek ve kterem se neda verit nikomu 9/10(11.7.2006)

Určitě Belmondův film z nejdrsnější kategorie, přesto i tento hrdina zapletený do sítě mezinárodní politiky a zločinu uštědří nějaký ten vtípek, a tady je ta zásadní chyba všech amerických napodobenin: jejich akční hrdina byl ještě mnohem drsnější, na násilí a krvi se nešetřilo, přidali jim šťasný konec, ale vynechali ten vtip:) ...a Robert Hossein v roli jeho odporného pronásledovatele je vážně legrační! Hlavně s tím jak si v první scéně kreslí a pak se ozve - "já ho zastavím"(5.1.2004)