poster

Polibek od Putina

 • Dánsko

  Putin's Kiss

 • Rusko

  Poceluj Putina

 • Rusko

  Potseluy Putina

 • Rusko

  Поцелуй Путина

 • Slovensko

  Putinov bozk

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Naši

  (festivalový název)

Dokumentární / Drama

Dánsko / Rusko, 2012, 85 min (SE: 59 min)

Kamera:

Lars Skree

Hrají:

Vladimir Putin
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DonQ
  ****

  No jo historie se opakuje. Rusko je zkrátka nádorem Evropy a člověk si uvědomuje, že to co Putin provádí má zjevnou paralelu na dobu tak před 80 lety ve Výmaru. Je zajímavé jak je občanská společnost u nás stále neviditelná. Když vidím co se děje v Rusku, tak si říkám, jestli to je dobře či vlastně nikoliv, že my tu máme jen "cool placky se senilnícím Karlem". No máme se ještě na co těšit.(26.5.2014)

 • farfalla
  ****

  V situaci, kdy Putin koncentruje ve svých rukou veškerou moc v Rusku, reorganizuje státní instituce takovým způsobem, aby se jejich výstupy dali lépe kontrolovat, kdy kritici nového režimu jsou vystaveni šikaně kolegů a sousedů, je s podivem, že se Máša Drokova odhodlala vystoupit před kamerou se svými pochybnostmi. Na druhou stranu do posledního momentu ničeho nelituje a zastáva se hnutí Naši. To se jim mohlo hodit do mediálního obrazu. Ze zpráv je možné poznat jména aktérů tohoto příběhu, ale informace ze zákulisí jsou nové.(27.5.2014)

 • ghatos
  *****

  Mimořádně kvalitní dokumentaristická práce. Vyprávění o ruské společnosti, organizaci Naši, novináři a jedné politicky aktivní dívce, která se dostala mezi dva mlýnské kameny. Forma celého dokumentu je zdařilá filmová dramatická variace, v níž si můžete vychutnat precizní všeříkající záběry. Ty v přesném načasovaném rytmu narativně vybrušují morální dilema hlavní hrdinky, v pro ní výhodném systému. Ale co se stane když začne pochybovat? Na pozadí celého příběhu se dozvíte o ideologii současného Ruska, o manipulaci mladé generace, o strachu a paranoie...ta ovládá Kreml neustále. Pro lidi zajímající se o politologii, sociologii či filozofii je to povinná "četba". 90%.(24.7.2014)

 • yoshimi
  ****

  Žádný div, že to v Rusku vypadá tak, jak to tam vypadá. Putlerjugend Naši je fakt strašidelná. A dokument rozhodně doporučuju.(5.9.2014)

 • Fr
  ***

  ,,JSME DEMOKRATICKÉ, ANTIFAŠISTICKÉ, MLÁDEŽNICKÉ HNUTÍ NAŠI. AŤ VŠICHNI SLYŠÍ, JAK SE JMENUJE NEJLEPŠÍ ZEMĚ NA SVĚTĚ: RUSKO, RUSKO, RUSKO!“...... /// NAŠI - mladí lidé milující Putina a Medvěděva. Nezávislej novinář Oleg Kashin a Marie Drokovová vyprávěj o svých zkušenostech s hnutím. Oleg vo tom, jaký jsou svině, Máša u těch ,,sviní“ dělala kariéru. Děti dělající politiku, sjezdy, manifestace – nevím jak vám, mladším, ale mě to kurevsky něco připomíná…. A i když mi místy z toho co slyším běhá mráz po zádech, je to prostě politickej dokument, ze kterýho má určitě radost opozice, možná Chodorkovskij, ale abych pravdu řek, nic víc, než informaci o existenci hnutí a utvrzení o ,,zvláštnosti“ demokracie v Rusku mi nepřinesl. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jsem studentka vysoký školy a přemejšlím, jak udělat radost prezidentovi. (ty vole, to by se Milošovi ještě víc zvětšila hlava…) 2.) Můj Bůh je Vladislav Surkov. 3.) Thx za titule ,,trasprd“ a ,,moi.caterine“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(12.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace