Chuckyho kletba

Curse of Chucky

Horor / Thriller

USA, 2013, 97 min

"Je to vážně zajímavá hračka !!" - "Osmdesátky byly bezva !!"(25.10.2013)

Podle mě jde o velice povedený díl. Skvělá hudba a kamera, dobří herci, sympatické postavy, hodně krve a velmi hustá hororová atmosféra. Doufám že vznikne i sedmý díl. Žebříček série: CP1, CP2, CP6, CP3, CP4, CP5.(9.10.2013)

Tak nakonec mile potěšilo. Upřímě jsem čekal jen průměr. Protože přeci jenom i když Dětskou hru považuji za největší horor, protože moje traumata z dětství pramení právě díky Chuckymu tak jsem ani přesto nečekal nějak moc. Ale nakonec jsem si sedl na prdel. A to hlavně z toho jak se Mancinimu povedlo si pohrát jak s příběhem tak s atmosférou. Příběh který je ze začátku takový občejný se nám nakonec spojí a já díky tomu mám chuť zkouknout celou sérii znova. Tentokrát se nejedná o komedii jako Chuckyho sémě a moc mě potěšilo že tu nejsou ostatní panenky ale jenom Chucky. Atmosféra mi dost připomínala originál, byla naprosto parádní. Chucky se totiž moc neobjevuje a jsou tu vidět jen části jeho těla jako v prvním díle. Samotnej Chucky mi díky traileru moc nevyhovoval ale nakonec se ukázalo že trailer jen plašil. Chucky se hejbe stejně dobře jako před lety. Vražd je sice málo ale hláškující Chucky a jeho mordy jsou poměrně dobré(i když na gore by se dalo zapracovat, vypadalo to přeci jen až moc uměle). Jo film má pár celkem dost chyb a měl by být delší přeci jenom jsme se moc o nějakých postavách nedozvěděly což je škoda, ale tenhle film mě dost potěšil a překvapil. Doufám v další díl protože Chucky i po letech má co do sebe.(29.9.2013)

Za mě hodně dobrý. Na Chuckym jsem vyrůstal, takže nostalgie je, ale to neplatí pro předešlý dva filmy, komedii nějak v tomhle podání neberu. Mám za sebou roky, kdy byl Chucky všude... na hajzlu, ve špajzu, pod postelí, za skříní, všade kam jsem se podíval a jsem nadšenej, jak se Mancinimu povedlo Chuckyho přiblížit jeho formě známé z přelomu osmdesátých a devadesátých let. 8/10(5.10.2013)

• S.Quentin QUALE

Nemůžu si pomoct, ale i když si pořád říkám, že to je jen video film, tak mi to přišlo hodně slabé. Chuckyho jsem nikdy moc nemusel, takže ode mě pro tohle tuplované béčko jen dvě hvězdy. Fanoušci Chuckyho možná budou spokojeni, ale já se na tom marně snažím najít něco alespoň průměrného. 49%(24.9.2013)

• - Oproti předešlým filmům již nemá Tiffany (Jennifer Tilly) na svém pravém naďru tetování. (NormanBates)

• - Tento film jako jediný ze série poukázal na minulost Charlese Lee Raye (Brad Dourif). (Lajty)

• - Ve scéně v čase 1:14:44 Nica (Fiona Dourif) padá z výšky přímo na záda, ale v čase 1:15:8 leží na břiše a jinde, než kam dopadala. (dc125)