poster

Chuckyho kletba

 • USA

  Curse of Chucky

Horor / Thriller

USA, 2013, 97 min

Režie:

Don Mancini

Scénář:

Don Mancini

Hudba:

Joseph LoDuca

Střih:

James Coblentz
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  ***

  Opravdová od Mattela je sice zpět v nejlepší osmdesátkové formě, s Grímou Červivcem uvnitř vypičovává blonďaté americké holčičky a vraždí jim rodiče, kteří opět nejsou, kdo ví proč, schopni nakopnout kus čínského plastu proti zdi a nechají se raději z deseti centimetrů ubodat pitvořící se Bárbínou, nicméně doby, kdy někoho děsily psychopatické hračky či křupavý Freddy jsou nenávratně v prdeli. Dneska by ti fakani akorát tak ukroutili ubohé panence hlavu, orvali jí končetiny a brutálně s nimi umlátili sousedovic famílii včetně domácích mazlíčků dřív, než by se chudák Gríma vyplazil po lince ke kuchyňskému noži. V téhle atmosféře už ty klasiky působí až příliš žertovně.(28.9.2013)

 • joehot
  **

  Vůbec ne špatná práce s kamerou, brutalitou, napětím a tempem, ale scénář k uzoufání - klišé na klišé, postavy znovu a opět blbé jak troky a když Nica přeletěla přes zábradlí aniž se jí cokoliv stalo, no, bylo to spíše k smíchu.(5.10.2013)

 • Chrustyn
  ***

  Nepřišlo mi jako dobrý nápad v době moderních hororů, oprašovat zapomenutou postavu zabijácké panenky, ale výsledek není tak špatný, jak jsem očekával. Převážně vražedné scény příjemně pobavily a film ničím zbytečně nezdržoval.(21.12.2013)

 • ChArLeNe
  ***

  Jennifer Tilly! už som strácala nádej. Stále ale lepšie sú predošlé 2 časti.(27.9.2013)

 • hous.enka
  **

  Nebýt Chuckyho hlášek a jizev, nejspíš by mě ta panenka ani nevyděsila. A nebýt násilnických sklonů zrzavé panenky, byl by to jen odpad o holce na vozíčku a její podivné rodině, která to prostě (hlavně mezi sebou) nemá v pořádku. Chucky pro mě byla spíš komedie, než horor. Neviděla jsem osmdesátkové (?) verze a popravdě musím říct, že je asi nijak vyhledávat nebudu. To už si radši pustím Mistra loutkáře a jeho panenky, se kterými byla aspoň pořádná legrace.(27.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace