Chuckyho kletba

Don Mancini

Don Mancini

Joseph LoDuca

James Coblentz

Chucky po šesté a znovu ve formě, sice mu trochu chyběl vtip a zase jsem se ho nebál, ale tohle je prostě Chucky, kurva a legendy si zaslouží úctu. Závěrečná scénka po titulcích mě málem přesvědčila o 4 hvězdách, ale zas tak uctivý k panenkám nejsem. Koneckonců já jsem byl ten typ dítěte, co panenky používalo jako figuranty k výzkumu tepelného účinku ohně či k rekonstrukci upálení mistra Jana. U mě by si prostě Chucky užil...(19.10.2013)

Určitě zábavný hororůrek a pokračování asi nekonečného příběhu o vraždící panence. I když se u toho asi nikdo bát nebude, tak si může alesoň vychutnat povedené vraždy. Žánrově ničím nepřekvapí. Za mě 60% :)(2.12.2015)

• S.Quentin QUALE

Nemůžu si pomoct, ale i když si pořád říkám, že to je jen video film, tak mi to přišlo hodně slabé. Chuckyho jsem nikdy moc nemusel, takže ode mě pro tohle tuplované béčko jen dvě hvězdy. Fanoušci Chuckyho možná budou spokojeni, ale já se na tom marně snažím najít něco alespoň průměrného. 49%(24.9.2013)

• Terva

Tak jsem si tak říkal o čem že to vůbec je? Po půl hodině nepředstavitelná nuda a velký smutek. CITÁT - Chucky zmizel. Schovává se........... A jak říká sám Chucky - Život je svině a pak umřeš a je z tebe krve jak z prasete. Tak tenhle příběh je tedy pěkně zprasenej. První dobrá hláška zazní až někdy okolo šedesátý minuty. To už jsem u filmu skoro usínal. Posledních dvacet minut celkem ujde, ale to už je pozdě. Ale Bůh, kurva není. Když už vydržíte až do konce, vydržte i závěrečné titulky, je tam ještě dovětek.(15.3.2014)

Snaživé, ale sterilní. Možná je to tím, že jsem Chuckyho mezi ostatními kultovními hororovými záporáky vždycky považoval za "druhou ligu" a že jeho sérii ani nemám pořádně nakoukanou. Scházelo mi napětí i humor, pokusy o ně se u mne míjely účinkem. 5/10(29.9.2013)