poster

Lost River

Thriller / Fantasy

USA, 2014, 105 min

Režie:

Ryan Gosling

Scénář:

Ryan Gosling

Kamera:

Benoît Debie

Hudba:

Johnny Jewel

Střih:

Nico Leunen

Scénografie:

Beth Mickle

Kostýmy:

Erin Benach
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rob Roy
  **

  Ryan Gosling dal dohromady talentované tvůrce (obzvláště hudba Johnnyho Jewela z mých oblíbených Chromatics) a natočil blábol. Přitom prvních 20 minut je velkým příslibem...(16.4.2015)

 • Aaron.
  ***

  S hodnocením jsem dlouho váhal, no je to zkrátka někde mezi čtyřmi a třemi hvězdičkami, ale zatím to nechám níž. Gosling natočil audiovizuálně parádní film, kterému však chyběl z mého pohledu lepší nebo více dovyprávěný příběh, který by se vyrovnal kvalitě technické stránky filmu. Ano, všichni píší, že Gosling je hodně ovlivněný Refnem, Malickem, Cronenbergem nebo Cianfrancem, ale podle mě měl tohle v sobě vždycky. Nicméně bylo to velice zajímavé a určitě se těším do budoucna na další Goslingovu tvorbu.(19.4.2015)

 • sochoking
  ****

  Ja som dnes prišiel z poobednej šichty nejaký uťahaný a mal som chuť si pustiť niečo, avšak telo sa búrilo a zásadne odmietalo. No a skúsil som toto a akosi mi všetky tie farby, ten soundtrack a vôbec celá tá extravaganza urobili dobre. Hladili mi moje ubolené zmysly, akoby som zrazu nemal telo. Dokonca mi nevadil ani ten odporný ksicht Doktora Who...(10.4.2015)

 • TheDon
  odpad!

  Na čem ten Rájen frčí ? Tohle totiž nemůže normálně myslící člověk myslet vážně. Film naprosto o ničem. Nechápu Evu jak se mohla k tomuhle propůjčit. Mladej čóruje měď a matka si řeže ksicht, aby jim nezdemolovali tu dřevěnou barabiznu. Mr. Bully stříhá kamarádům nůžkama rty a to je asi tak všechno. Pro mě naprosto nezkousnutelnej film. Nechápu nic.(6.5.2015)

 • honajz
  *

  Vizuálně zajímavé, ale jen pár efektů s kamerou a barvou film nedělají. „Rodina má držet při sobě“, a jak tato věta zazní, je jasné, kudy se film bude ubírat. Nakonec z celé té rádoby fantasy záhady zbude jen jedna sice hezky natočená, ale jen jedna výprava na jezero, kdy se rozsvítí lampy (asi nejlepší scéna ve filmu, a žel jediná). Mezitím deprese, opuštěná města a domy, chlípníci, do podivného světa nezapadající krvavé divadlo orgií (ocenil bych něco míň dekadentního, protože pak nefunguje ta rádoby poetika Bonese a Rat), a Frankie, kterého celou dobu nikdo nehlídá, nepotřebuje jíst, ale objeví se ve scéně, když je potřeba pro silnější emoce. Fuj, normální hra na existenciálno v tajemném hávu, ale je to normální podvod, asi jako když vám mají servírovat mandlovou paštiku, ale dostanete jen kus obarveného sádla.(26.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace