Všichni spolu (festivalový název)

• Německo

(festivalový název)

Dokumentární

Německo, 2011, 87 min

Hella Wenders

O inkluzivních školách jsem tu slyšela poprvé, ale dost mě to zaujalo - zvlášť díky dětem jako je třeba David. Hezky zpracované, občas mi tam nějaká informace chyběla (nebo utekla?), ale jako prvotní informace rozhodně postačí, dál už je to spíš na diskuzi. (Btw. bavilo by mě to jako časosběrný dokument - co za deset, dvacet let...;o)(22.10.2014)

Nádherná věc! Naprosto přirozený dokument, všechny děti jsem si prostě zamilovala, to nešlo jinak... Ona by ta integrace mohla fungovat i tady, kdyby se trochu chtělo :)(31.10.2015)

pěkně, spontánně vtipně pojatý pohled na separaci/integraci postižených dětí do škol.(29.1.2014)

Byl jsem rád, že jsem se mohl u filmu i zasmát nad spontánností a krásou dětského uvažování. Připomnělo mi to opět, že to není jen o tom, co bychom my měli učit děti, ale také, co bychom se my mohli naučit od nich. Vzájemné učení se je nejlepší motivací a vyvolává radost na obou stranách.(11.3.2013)

Včerejší projekce na jednom světě sklidila velmi kladné reakce od publika, tvůrkyně a kameramanka filmu jsou velmi milé mladé dámy. A slíbily, že bude pokračování tohoto pozoruhodného projektu :-)(6.3.2013)