Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BoredSeal
  ***

  Rozkoš má celou dobu svěží obrazový styl (výborný nápad s SMSkami), odehrává se v zajímavých lokacích a ty dvě hodiny jsem bez problémů přežil, i když mě postavy a jejich motivace míjely. Nevybavuju si jiný český film s podobným způsobem vyprávění, kde by přenos nálad z obrazu na diváka takhle klapal.(5.7.2014)

 • Houdini

  Český Lev 11 nominací: Nejlepší film, Režie, Herečka HR - Jana Plodková, Herec VR - Jaroslav Plesl, Kamera, Scénář, Střih, Zvuk, Kostýmy, Masky, Výprava(10.1.2015)

 • Johnny.ARN
  *

  Ďalší zo série filmov raz a dosť. Už asi po prvých piatich minútach som vedel, aký tento film bude a nemýlil som sa. Zas klasická tvorba posledných rokov. Nepozeratelné, nudné, otrasné. Za pekné oči a Budara 1 z 5(10.5.2014)

 • slunicko2
  *

  Psychologická studie prázdných duší.(23.9.2014)

 • dobytek
  *

  Takovou blbost jsem hodně dlouho neviděl. Hlavní postava se akorát potácí od ničeho k ničemu a v jednom kuse posílá SMSky, případně někomu telefonuje a pokaždý se dovolá do hlasový schránky. Příběh jsem tam nějak nenašel, smysl filmu jsem nepochopil a vůbec mě to nebavilo. Jenom jsem čekal, co z toho nakonec vyleze. A nevylezlo z toho nic. Pobavila mě akorát scéna s houmlesákem, kterej za 10 Kč z paměti řekne, kdo má kdy svátek. Ještě bych snad moh dodat, že Jana Plodková je celkem zajímavá a neokoukaná herečka, ale to je asi všechno, co v souvislosti s timhle filmem stojí za zmínku. Zbytek se snad ani nedá slušně komentovat. 20%(21.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace