• StarsFan

Experiment českého filmu, ve kterém se zajímavá místa mísí s těmi hluchými. Bohužel těch druhých je mnohem více než těch prvních.(7.7.2014)

• VášaVF

Největší rozkoš tohoto snímku byly titulky a dlouho očekávaný konec, při kterém budete litovat, že jste promarnili 111 minut svého života.(11.5.2014)

ale o tom to opravdu není.(5.10.2014)

• dopitak

A máme tu aspiranta na nejpodivnější paskvil roku. Krátce po průměrném Krásnu a výborných Něžných vlnách to asi jinak nešlo. Jana Plodková občas souloží, ale my to až na jednu výjimku nevidíme, Myšák zase nasadí svůj obvyklý pseudointelektuální výraz, Plesl tentokrát víc lidský, Budař posazený hodně vysoko (ale ten konec fakt mazec a dobrej nápad, udělal bych z toho reality show pro politiky a ryby českého rádoby showbyznysu). Podivné nápady, podivné obrazy (sms jsou to nejmenší). Mělo to být o ženský, která si prostě nemůže najít stálýho chlapa, nebo o něčem jiném? Chválím jedině to, že se tvůrci nevydali tradiční cestou filmově nadsazených motivů a neuvěřitelných náhod, jenomže tenhle civilní a klidný film je zatracená nuda.(31.5.2014)

Mrazivé realistické drama. S tímhle typem filmů mívám problém, protože je to jako se dívat do zrcadla. Ale ono to tak prostě je a ten film to jen zaznamenává a reflektuje pro ty, kteří nejsou tolik uvězněni ve vlastních hlavách.(5.7.2014)