Tokarev

Rage

Akční / Krimi / Thriller

USA / Francie, 2014, 98 min

• Flipnic

Nevím proč, ale atmosféra a vizual filmu mi připomínaly videohry Max Payne (ne film!!) ... Rádoby akční thriller, který by fungoval skvěle, kdyby: akční scény měly dobrou choreografii a nikoliv tak otřesně trapnou, Nicolas Cage nepodával jeden ze svých úplně nejhorších hereckých výkonů ve své kariéře, herci obecně nehráli tak špatně ochotnicky a dialogy nebyly tak příšerně nudné a otravné ... Sice je to akční, sice je to temný, sice je to dost brutální, ale stejně se mi to nelíbilo ... Závěr filmu budiž a hořká pachuť totálního zmaru a zbytečnosti mne rychle přivedla i na naprostou zbytečnost vzniku tohoto filmu ...(27.4.2014)

Akce by mohlo být víc, protože je totálně surová a opravdu cool, je dynamická a hudba k tomu správně vložená, kvalitní soundtrackový ocásek. Cage je opravdu frajer, jeho bych nasrat nechtěl a ve finále to celkem rychle uteklo, bavil jsem se. Jenže ten konec je fakt nepovedený, nelíbil se mi a struktura konce mohla být vytesána lépe. Škoda. 7/10(4.5.2014)

• sochoking

Samurai Nicolas Cage prispel svojou tradičnou zbierkou (tentoraz mega) utrápených xichtov a naproti tomu Danny Glover opätoval trochu času zo svojej mumifikácie do tohoto celkom pohodového B-éčka (Steve Seagal môže iba závidieť...). Bonusom je snád' už len Nicolasova koženka a tričko s vreckom na pravej koze! P.S. Stormareho posadili pre istotu na vozík, aby sa nepúšťal do väčšej akcie. Chvalabohu!! P.S.2 Michaela by som zabil už len z princípu-kôli tej jeho debilnej ofine!(26.4.2014)

Solidní biják s Nicolasem Cagem, nedostane ani o chlup více než byste čekali a spíše dostanete méně. Atmosféra je taková plytká a NC se snaží jak může a výsledek je prostě stále průměr. Jinak to není špatný film a pokud vás chytne trailer, tak se nebojte a podívejte se.(7.5.2014)

• Lacike

Trailer famozny, film o nicom.(5.8.2014)