Trollové

USA, 2016, 92 min

• H4ku11

Jednoduchučké a hlúpučké.(5.3.2017)

• Black-star

Není nic tak odporně neroztomilého jako trollové.... větší úspěch by příště možná měly mončičáci!!! Ach ten Dreamworks....(23.4.2017)

Průměrný animák. Ale hvězdičku musím dát navíc za ty písničky co tam ty šmudlové zpívaj, parádní výběr, když ne děti, tak já jsem si filmeček užíval :-) 76%(25.4.2017)

Ďalší rodinný a zábavný animák od DreamWorks, ktorý ťaží z muzikálového prevedenia podobne ako megahit Frozen. Všetky decká sa v kine náramne bavili, ja som sa tiež vôbec nenudil aj napriek jednoduchej pointe, ale uvítal by som menej barbínkovského štýlu. Ale aj tak sa mi Trollovia páčili.(9.11.2016)

Relativně originální scénář a místy neotřelý humor. Dohromady s hudebním charakterem pohádky solidní zážitek s dětmi v multiplexu.(2.12.2016)

• Paldiny

Trollovia tancujú, spievajú, objímajú sa a keď to zrovna nerobia sú aj pozerateľní. Ak si odmyslíme fakt, že sa dej točí okolo pojedania jeden druhého je to pekná rozprávka pre deti do 7 rokov, ktorá nosí posolstvo „každý si je strojcom svojho šťastia“ a ktorá možno aj dojme tých, čo ešte nevideli Popolušku. Ale tí čo majú viac ako 7, Popolušku už videli a nie sú zrovna v pozícii si vybrať, či chodiť po obchodoch s tromi babami, alebo to na dve hoďky radšej zaparkovať do spoločnosti mamičiek, detí, pukancov a nápojov, sa tomu radšej vyhnite. Náš dabing v pohode, len netuším prečo preložili všetky pesničky a jednu ponechali v originále, nevedeli zaspievať či len došli rýmy ? ... (USA rating: PG)(18.12.2016)

• Corpsegrinder

Definice až moc veselýho filmu. Moc zpívání, tancování a třpytek. Už tomu chyběl jen tvrdej fet. Ovšem trollové jako individuální postavy jsou celkem vtipný a padne zde několik ujetejch vtipů takže do průměru se to ještě doplazí.(27.1.2017)

Pre mňa osobne veľké pozitívne prekvapenie, lebo som čakal peklo na úrovni Chipmunkov. Zo začiatku to tak aj vyzeralo, ale asi po štvrťhodinke som sa naladil na bizarnú výtvarnú stránku aj pseudobábkovú animáciu a začal sa solídne baviť. Oceňujem svojský humor, ktorý sa nebojí ísť (aspoň čiastočne) proti zažitým mantinelom rodinných animákov. Do značnej miery podobne dada zážitok ako tretí Madagaskar, ale toto mi sadlo ešte viac. 7/10(2.2.2017)

Trollíci! Krásná barevná podívaná, plná zábavných vtípků a hlášek, okořeněná navíc nejlepším soundtrackem co jsem u animáku zažila. Pouštím si ho do teď. Podle mě sympatická zábava pro celou rodinku, která uteče, ani nevíte jak a rozhodně se u ní nejde nudit. Tohle se fáákt povedlo. Jde vidět, že na tom dělalo opravdu spoustu šikovných lidiček.(2.4.2017)

extremne vtipna vec. po zootropolis v poslednej dobe asi the best,(19.11.2016)

Hezká hudební pohádka. Děj má spád, je to vtipné a úsměvné. Jednoduchá zápletka, kterou děti snadno pochopí. Pro dospělé je to příjemný odpočinkový snímek.(1.11.2016)

Animovaný Bollywood jak vyšitý; je to tak pozitivní, třpytivý a sladký, až z toho skoro začnou bolet zuby. Kvalitativně se to zpočátku hodně blížilo Šarlotině pavučince a chvílemi jsem obdivovala všechny 15+ v sále, že se kvůli dětem tak hezky obětují.. Přibližně v polovině filmu to ale zachránili Simon & Garfunkel a pak už se to jen zlepšovalo i přes předvídatelný děj. Celkově to bylo překvapivě málo vtipné, ale vizuálně hezké, škoda počeštěných písniček..(5.11.2016)

Bylo to slaďoučké a připitomělé, což mi ale vůbec nevadilo, protože k Trollům se tahle ztřeštěnost podle mě hodí. Svižný soundtrack a prima vtípky mi pro tentokrát dokonale stačili, protože příběh sám o sobě moc originální není.(22.2.2017)

Trollové ,no jako malý sem měl pár rakových postaviček s jejich dlouhýmy vlasy.A ejhle za několik roků vznikl celovečerák no musím uznat ,že se animák vcelku povedl ,děcka do 7 let si ho určitě zamilují.Dospělí se pobaví nebo už další východisko unudí, já sem se například bavil .60%(11.1.2017)

Surrealistický výlet na LSD do 70. let. 60%(26.2.2017)

Pro malé děti rozhodně nevhodné, pokud nejsou uvyklé na krvavé filmy. Požírání, či skoro požírání je poměrně děsivě uvedeno. Čekal jsem dle hodnocení na CSFD, nanicovatý příběh bez smysluplného děje a ona je to taková nakonec milá barevná šílenost. Perfektně barevný, vtipný, leč nebezpečný les po cestě a nejlepší remake The Sound of Silence ever, dokonalý vývoj postav Větvíka i Bridget jsou u mě hlavní devizy snímku.(11.3.2017)

• Maniik88

Slniečkársky dobroserový homo-výplod. Parta have a fun dúhových panákov, ktorých jediným poslaním je spievať a baviť sa sú nesmierne otravní. Jediný trochu rozumný trol je na pokraji spoločnosti a ďalší, čo sa venuje východným poznaniam je tradične zosmiečnený a nakoniec ešte k tomu lump. Takže tak, čo si z toho deti mali zobrať? Radšej im to nepúšťať. Podprahovo im tu totiž vštepujú defektné chovanie.(15.3.2017)

Dvouletá dceruška to pouští pořád dokola... Po 274-té repríze (nedívám se, jen to stále slyším) si myslím, že to je povedené... Je nutné brát v potaz cílovou skupinu, a takto s tím nemám vůbec problém...(1.4.2017)

Veľmi milé, ale naozaj len pre deti. My dospelí už v tom vidíme tú recykláciu námetu šmolkov, popolušky, Bridget Jonesovej a iných, tak v tom nevidíme moc originality. Avšak spracovanie bolo pekné a hudba chytľavá, veď predsa vybrali mnoho známych a skvelých pesničiek, tak na pozretie to bolo celkom príjemné.(5.4.2017)

Happy duhová víla....(29.10.2016)