poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • FFilipCZ
  **

  Už opravdu dlouhou dobu jsem neviděl kvalitní animovaný film. Bohužel moje čekání se stále oddaluje, vzhledem k tomu, že Trolly jsem nebyl ani schopný dokoukat - to už se mi dlouho u filmu nestalo.(12.2.2017)

 • Vyhy
  **

  Barevné, hlasité, utancované. Věřím, že malé děti mohou být z této pestrobarevné pohádky nadšené, což jim přeji. Mě to ale nebavilo. Možná to bylo příběhem, možná zpracováním. Plus za chytlavé písničky.(25.1.2017)

 • malylada
  ***

  Trollové, tančí, skáčou, zpívají a objímají se. Ty roztomilé kukuče a boží vlasy jsem jako malý miloval. Tak trošku mě překvapilo, že námět na animovanou pohádku přichází až nyní. Jde vidět, že tvůrci vytvořili animák bez větších ambicí, s triviálním příběhem a animací, která na první ligu nestačí. Pozitivem je, že postavičky jsou sympatické, neustále hláškují, vtipkují a celé to utíká, jak má. Bohužel co mě velmi otravovalo, bylo velké množství blbých písniček, které nebyly originální a u kterých člověk trošku trpí. Nicméně celkově zanechal určitě pozitivní dojem.......6/10(4.11.2016)

 • URBAN
  ****

  Trolové nejsou nějáký skvělý film nebo báječně zpracovaný po animační stránce, ale příběh, který nesl mě zaujal a ve většině filmů je pro mě zpívání nepřípustné, ale tady se mi to překvapivě líbilo. Mělo to skvělou atmosféru. ( 8.2.17/PC )(13.2.2017)

 • Master19
  ****

  Nafouknuté třpitivé, mazlivé, barevné nic s padnoucími písničkami. Nejvíc mě dostal Sound of silence a Bergen theme. Samozřejmě že jde více o marketingovou strategii než film, ale tohle potenciál opravdu má, takže tvůrce chápu. A koneckonců, dívalo se na to docela pěkně...(27.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace