Revival

Revival

Komedie / Hudební

Česko, 2013, 111 min

Ten zvyk s tím spodním prádlem je možná nehygienickej, ale mám chuť se kvůli tomu stát rockovou hvězdou .. i když třeba až za 40 let.(14.12.2013)

[48. MFF KV 2013](10.7.2013)

Tak především ve filmu dominuje Marián Geišberg, který byl pro mě doposud neznámým hercem (i když jsem po nakouknutí zjistil, že pár filmů, ve kterých se ukázal, jsem viděl). Ale vůbec celá čtveřice starší kapely Smoke působí docela kompaktně a nejzajímavější mi přišel asi Miroslav Krobot, kterému to prostě v této rovině sedne. Prostě sex, drogy a rock'n'roll počesku a postaru.(6.1.2014)

• - Chybou ve filmu je již jeho samotný název. "Revivalem" se nazývají kapely složené z hudebníků, kteří hrají převzatý materiál jiné známé kapely. Pokud se kapela dá znovu dohromady v původní sestavě, většinou se používá slovo "reunion". (p3tris)

• - Pri pohľade na exteriér klubu Sasazu je vidno plagát na vystúpenie britskej kapely Kosheen. (ZetDaElO)

• - V záběru, kdy je za Václavem (Bolek Polívka) vidět keyboard, je název značky pozměněn začerněním písmene R na písmeno P Poland místo Roland. (sinjakupre)