Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeremy.jk
  ****

  Pro mě osobně první zkušenost s A. Nellis a hned je to nepříjemnější česká komedie za poslední roky. Svoje samozřejmě dělá našláplá herecká crew, jíž jasně vévodí bezchybný Miroslav Krobot. Konečně něco z domácí scény, na co můžu bez obav poslat rodiče do kina - 80%. [48. MFF Karlovy Vary](7.7.2013)

 • Spiker01
  ****

  Moc se na nový český filmy nekoukám a Revival je spíš výjimka. Z toho ale co se jinak točí je to snesitelný film a nelitoval jsem, že jsem se na to podíval. Navíc většinu herců z obsazení mám rád, tak proč ne...70%(9.2.2014)

 • Houdini
  ****

  Český Lev 11 nominací: Nejlepší film, Režie, Herec HR - Marián Geišberg, Herec HR- Miroslav Krobot, Herečka HR - Zuzana Bydžovská, Herečka VR - Jenovéfa Boková, Scénář, Hudba, Střih, Zvuk, Kostýmy(10.1.2015)

 • borsalino
  ***

  Čekal jsem to mnohem horší, než jaké to bylo. Je sice mrzuté, že s hodnocením začínám na pomyslné stupnici od nejhoršího, ale české komedie posledních let pravidelně atakují úplné dno filmové komedie, a tak si za to mohou sami. Konečně to nebyla to komedie, kde se někdo po někom vozí, zesměšňuje nebo paroduje, do nekonečna se konfronuje s komunistickým režimem či normalizací. Připadlo mi, že stopáž je zbytečně natažená a v první polovině jsem měl dost co dělat, abych neusnul. Druhá půlka je o trochu lepší. Druhou vadu na kráse vidím v dialozích, které bych právě v komedii čekal daleko lépe propracované. Sumasumárům, je to oddechovka pro nenáročného diváka, komedie ze které nezlidoví žádná replika, film na který si za rok nikdo ani nevzpomene.(16.3.2014)

 • 666teen
  ****

  A víte vy co? Rakovník. Kurva Rakovník.(12.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace