poster

Revival

 • SK název

  Revival

Komedie / Hudební

Česko, 2013, 111 min

 • Jeremy.jk
  ****

  Pro mě osobně první zkušenost s A. Nellis a hned je to nepříjemnější česká komedie za poslední roky. Svoje samozřejmě dělá našláplá herecká crew, jíž jasně vévodí bezchybný Miroslav Krobot. Konečně něco z domácí scény, na co můžu bez obav poslat rodiče do kina - 80%. [48. MFF Karlovy Vary](7.7.2013)

 • Slarque
  ***

  Kterak sestava výborných herců zachránila nanicovatý příběh, o kterém je lepší moc nepřemýšlet. Dalším bonusem je původní hudba, která se úspěšně tváří jako písně, které mohly být napsané před čtyřiceti lety a přitom mají slušný hudební potenciál. Skvělé bylo obsazení Vojty Dyka do role hudební hvězdy. On si ze sebe srandu dělat umí. A třeba filmu přitáhl i nějaké mladé divačky, které možná ani nepochopily, že jim film přesně ukazuje, proč v něm jejich idol hraje. Komedie z rockového prostředí by měly být odvázanější i odvážnější.(8.1.2015)

 • PinokKio
  ****

  Ten zvyk s tím spodním prádlem je možná nehygienickej, ale mám chuť se kvůli tomu stát rockovou hvězdou .. i když třeba až za 40 let.(14.12.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Chybou ve filmu je již jeho samotný název. "Revivalem" se nazývají kapely složené z hudebníků, kteří hrají převzatý materiál jiné známé kapely. Pokud se kapela dá znovu dohromady v původní sestavě, většinou se používá slovo "reunion". (p3tris)

 • - Karel (Miroslav Krobot) má během závěrečného koncertu stejný kostým jako The Edge z kapely U2. (keyzersoze)

 • - Alice Nellis režírovala v pokročilém stádiu těhotenství. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace