Na české poměry slušný a zábavný snímek, který v mých očích trpí na extrémně pomalé tempo, které ubíjí jinak celkově kladný dojem, nenáročné zábavy a nevyužití potenciálu takového obsazení.(21.12.2013)

Děsivě předvídatelná žánrovka "podle učebnice", ale v rámci letošních Varů rozhodně jeden z nejsympatičtějších a nejzábavnějších filmů, protože se Nellis zase jednou vykašlala na jakoukoli hloubku a místo toho naservírovala čistou zábavu.(5.7.2013)

Tak především ve filmu dominuje Marián Geišberg, který byl pro mě doposud neznámým hercem (i když jsem po nakouknutí zjistil, že pár filmů, ve kterých se ukázal, jsem viděl). Ale vůbec celá čtveřice starší kapely Smoke působí docela kompaktně a nejzajímavější mi přišel asi Miroslav Krobot, kterému to prostě v této rovině sedne. Prostě sex, drogy a rock'n'roll počesku a postaru.(6.1.2014)

• - Marián Geišberg (Otakar) sa muzike venuje aj v reálnom živote, pravidelne koncertuje a vydal aj niekoľko albumov. (Laslo)

• - Skladatel Jan Ponocný si ve filmu zahrál slepého bubeníka skupiny Smoke. (jenik71)

• - Název skupiny Smoke je odvozen od anglické hudební skupiny Smokie, která dosáhla největšího úspěchu v 70. letech 20. století a hrála glam rockovou hudbu. (ELBobes)