poster

Líbánky

 • anglický

  Honeymoon

  (festivalový název)

Drama

Česko / Slovensko, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  CITÁT - Láska má naději, láska vytrvá............. Strašně roztahané, časosběrný dvoudenní záběr, pár hluchých míst, nezajímavý hudební doprovod a ani herci mi moc nesedli. Vlastně mě to skoro celé nebavilo. CITÁT - Panáčka na rozjezd................(6.4.2015)

 • NinadeL
  *****

  Vynikající. Film roku. Aňa na vrcholu. #finaleplzen(3.5.2014)

 • POMO
  ****

  Vypätá dráma o vine, zodpovednosti a tieňoch minulosti, ktoré vás raz doženú. Psychologicky precízne vystavané, s iba jedným/dvomi zaváhaniami v strihu (rozumej WTF momentami). Neustále nechávajúce v neistote kde je pravda, čo je nakoľko prifarbené a kdo je ako veľký zlosyn či trpiteľ. Priebežne sympaticky odľahčované postavou sestrinho manžela, ktorý v opilosti preferuje k spánku záchod pred posteľou.(30.6.2013)

 • J.Connor
  ***

  Nebylo by to zlé, ale chce to neznat FESTEN. Ladění do severského či Hanekovského skoro exploaťáku je věc lákavá, snad i chvályhodná a v daném případě i docela povedená, ale nesmělo by se jednat o zjevnou vykrádačku jednoho z největších hitů Dogma95.(4.7.2013)

 • Tom_Lachtan
  ***

  Hřebejk jednoznačně umí točit a je to dost možná nejlepší český režisér současnosti, jenže jeho nevýhoda je, že ve filmech dost často zpracovává hrozné hovadiny od vyšeptalých a nedobrých spisovatelů žijících jen z vlastního jména (koukám na tebe, Vieweghu), nebo točí podle Jarchovského, který dokáže střídat výborně napsané postavy i příběhy (Nevinnost) s hovadinou, kde hrají prim (nebo se o to alespoň snaží) neskutečně škrobené dialogy jako z pera sedmnáctiletého nižšího šlechtice z viktoriánského Londýna,kterého někdo zatáhl do opiového doupěte. Dobré záběry a snaha o náklon ku severským dramatům to rozhodně nezachrání, nehledě na některé neskutečně debilní postavy (bohužel, včetně té, kterou hraje Aňa).(14.2.2014)

 • - Optika, ve které se natáčelo několik ústředních scén, na místě původně nestála. Jde o nebytové prostory. (MichaelD)

 • - Aňa Geislerová s Kristýnou Novákovou si zahrály sestry už ve filmu Výchova dívek v Čechách. (troufalka)

 • - Herci se museli vypořádat s pouhými čtyřiadvaceti natáčecími dny. (MichaelD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace