Velký blondýn s černou botou

• Francie

Grand blond avec une chaussure noire, Le

• Francie

The Tall Blond Man with One Black Shoe

(Francie)
  • slovenský

Veľký blondín s čiernou topánkou

Komedie / Mysteriózní

Francie, 1972, 90 min

Komedie s Pierre Richardem semi většinou zdají natolik rezignující na nějaký projev intelektu, že se jim spíše vyhýbám. Velký blondýn je ale jedna z výjimek. Veliký podíl na tom zřejmě má už dobře napsaný scénář.(16.5.2011)

• Ded@M@tes

Pierre Richard zrovna nepatří mezi mé oblíbené herce a hodnocení filmu vypovídá za vše, srandovních scén u kterých se zasmějete tu moc není. Spíš mi nesedl tento humor. ( Hodnocení: 4/10 )(7.10.2012)

Do třetice všeho dobrého musím říci a jsem stále více a více nadšen. V tomto filmu je Pierre trošku méně "roztržitý" a vypadá to více přirozeně a uvěřitelně, i když příběh uvěřitelný moc není ... - Viděno 1x cca + 21. 6. 2011 - 60%(21.6.2011)

Skvělá oldschoolová komedie se srandovně nemotorným Richardem.(3.3.2005)

"Co je to za šaška?", aneb jak se Pierre Richard prošaškoval až do nebeských výšin. Potěší i ukázka Richardových kompozičních dovedností, vztah k dudám a slušná role Jena Rocheforta.(13.8.2005)