Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

Já jsem k tomuhle filmu přišla jak slepá k houslím, V hrabáku jsem na to hodila očko a vida, Pierre Richard, kterého jsem ještě neviděla a za bůra, no nekupte to. A když jsem si přečetla scénář, tak jsem byla ještě víc udivená....On, Francis Veber a téma : PORNO ? Tušila jsem pochopitelně kulišárnu a té se mi také dostalo. Je tam několik momentů, kdy jsem prskala smíchy, například u předváděčky takového pornografického filmu, který měl být mustrem pro natočení něčeho podobného právě Francoisem (Pierrem). "Tam je někdo plešatý? Ne, to je stínidlo od lampy". A podobně. Je to čtyřka na hraně, protože Pierre má v kapsičce přece jen lepší kousky, ale za to téma, které vyvolalo pousmání na mé tváři jsem to hodila o patro výš.(21.7.2015)

Francois, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo , lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky ...(6.2.2006)

Výborná Richardovka!(29.8.2008)

Všechna čest, že film o natáčení porna (navíc film francouzský) není zbytečně lascivní a pubertálně nesází jen na co nejlechtivější scény. Spousta věcí je naopak jen naznačena a když už dojde na košilatost, je většinou docela vtipná nebo naopak nečekaně vážná, Pierre Richard hraje umírněně a celé je to takové tiché... Pořád mám ale dojem, že se toho ve Všechno uvidíme děje méně než kolik by mělo a některé věci paradoxně přebývají (Charlotte s pornohercem atd.).(12.2.2014)

Až jednou napíši scénář, tak bude pěkný, možná krásný a určitě hodně citlivý, ale protože budu toužit po jeho zfilmování, tak oslovím pornoproducenta Morlocka, jehož poskok Ploumenech z toho jistě vystřihne řádně výdělečný hardcore. Naštěstí nevlastním umělecké střevo a tak k prznění mého díla nemůže dojít, ale proměna překrásného Zrcadla duše v Pochvu byla poměrně zábavná, i když se Pierre Richard poměrně krotil a dával prostor k vyniknutí všem svým kolegům. Nejvíce mne však bavily pornofinty s nekonečně dlouho přicházející nahotinou z dáli či grupáčem ve tmě a samozřejmě rozhovor před pornokinem.(4.9.2013)