Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

Ve srovnání s jinýma Richardovýma kouskama je tohle trochu slabší. Chudokrevný vývoj děje s mnoha řečma o ničem. Pro mě jediný vtipný moment zajistila sexuální scéna Henri Guybet - Sabine Azéma. A bezchybná je postava Renée Saint-Cyr. Ta na svůj věk neskutečně dobře vypadá, k tomu je ukázkově prudérní, ale protože je zároveň ostřílená byznysmenka, tak dobře slyší na cinkání zlaťáků. Tak je to správně.(19.2.2016)

Za poslední dny je toto sedmý film s Pierrem Richardem co mám za sebou a tento stojí v mém žebříčku zatím na prvním místě. Opravdu se mi více líbí Pierre když tak nepřehrává, netřeští a je takový klidnější, přemýšlivější (alespoň trochu) a tady k tomu přidal i malinko té "své romantiky". Opravdu povedený snímek... - 23. 6. 2011 - 70%(24.6.2011)

Francois, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo , lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky ...(6.2.2006)

• NinadeL

"Já myslela, že točíš porno a ne vaudeville." aneb Roztržitý Pierra Richarda v maximálně obludné story o jednom HC, které doporučila Renée Saint - Cyr své dceři, aby přišla o svůj stud. Maximálně nevkusné a pitomé.(12.3.2009)

Kdo by to do Francise Vebera řekl, že se vydá na tak tenký led a napíše komedii o natáčení pornofilmu? :o) Všechno uvidíme je tak trochu vítězství formy nad obsahem, protože navzdory zápletce je to film vkusný a poměrně cudný. Když Gérard Jugnot a Pierre Richard v restauraci projednávají změny ve velmi peprném scénáři, celý rozhovor vedou v "nezávadných" útržcích vět a s tajnosnubnou gestikulací, protože u vedlejšího stolku sedí žena s dětmi. Když režisér a producent sledují pornofilm, aby si vybrali "herce", vidíme jen Richarda a Mariella. Jen z jejich reakcí na viděné a z diskuse o přednostech a nedostatcích jednotlivých těl uhadujeme, co se na tom plátně vlastně odehrává. Tento princip domýšlení věcí pouze naznačených zkrátka přinesl překvapivě zábavné plody. Všechny scény bohužel tak vtipné nejsou, ale těch pět či šest výborných si žádá ten film ocenit. 60%(3.1.2008)