Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

"Pf, v poslední americké produkci to bylo 128 minut sexu ve filmu, který trval 130." - "A co je v těch dvou zbývajících?" - "Psychologie." --- Mělo to náběh na obyčejný drama i na pořádnej francouzskej bordel, nakonec z toho nebylo ani jedno. Zbylo jen pár trefných postřehů a povedených dvojsmyslů. Ve výsledku tak moc nevýraznej Veber, že skoro ani nemůžu uvěřit, že ve stejnym roce napsal geniální Hračku.(4.9.2013)

Film prošel snad nejtěžší možnou zatěžkávací zkouškou. Zastihl mě ve velmi depresivním a smutném období. Přesto mě dokázal rozesmát. Za tenhle "prostý" fakt uděluji nejvyšší možný hodnocení . Ono natočit film s porno prostředí bez vulgarit a s jemným humorem je samo o sobě obdivuhodné.(4.6.2007)

• NinadeL

"Já myslela, že točíš porno a ne vaudeville." aneb Roztržitý Pierra Richarda v maximálně obludné story o jednom HC, které doporučila Renée Saint - Cyr své dceři, aby přišla o svůj stud. Maximálně nevkusné a pitomé.(12.3.2009)

Až jednou napíši scénář, tak bude pěkný, možná krásný a určitě hodně citlivý, ale protože budu toužit po jeho zfilmování, tak oslovím pornoproducenta Morlocka, jehož poskok Ploumenech z toho jistě vystřihne řádně výdělečný hardcore. Naštěstí nevlastním umělecké střevo a tak k prznění mého díla nemůže dojít, ale proměna překrásného Zrcadla duše v Pochvu byla poměrně zábavná, i když se Pierre Richard poměrně krotil a dával prostor k vyniknutí všem svým kolegům. Nejvíce mne však bavily pornofinty s nekonečně dlouho přicházející nahotinou z dáli či grupáčem ve tmě a samozřejmě rozhovor před pornokinem.(4.9.2013)

Za poslední dny je toto sedmý film s Pierrem Richardem co mám za sebou a tento stojí v mém žebříčku zatím na prvním místě. Opravdu se mi více líbí Pierre když tak nepřehrává, netřeští a je takový klidnější, přemýšlivější (alespoň trochu) a tady k tomu přidal i malinko té "své romantiky". Opravdu povedený snímek... - 23. 6. 2011 - 70%(24.6.2011)