Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

No tak nevim, kouk sem na film pac sem chtel videt nakou komedii, ale tohle moc sranda nebyla. Je fakt, ze napad je vcelku originalni, film svizne odsejpa, je prijemnej, ale vtipu tu je tak 10 maximalne. Ale tentokrat to neni tim, ze by nebyly vtipy vtipny, ale proste tu nejsou. Na druhou stranu, je tu slusnej pribeh, sem tam tu je naka ta naha holka a Pierre Richard ve vaznejsi roli, kterou bez problemu zvlada, coz film zachranuje a nenudil sem se, ale vic jak 3* to nebude.(24.7.2007)

PROPÁSNEME PRVNÍ EJAKULACI! S tím pornem je to také těžké. Zobrazje jen "TO", zatímco erotické filmy se pokoušejí i o "umění" a "příběh." S tím já tedy nesouhlasím. Erotické filmy, tedy ty, které vysílá např. nova (a těch dalších je opravdu minimum), jsou stejně stupidní, jako porno, jen jejich tvůrci nemají dost kuráže, prostředků, možností, či co já vím čeho, aby nějaké to péčko natočili. A s filmy o natáčení filmů s erotikou je to podobné. Já osobně jsem se bál, aby snímek neszklouzl do vulgarity (i když je to těžké, pro někoho je i jen film o pornu vulgaritou), ale lákalo mě jméno scénáristy Francise Vebera, který mě ještě nikdy nezklamal. Nestalo se to ani tentokrát. Jeho některé současné filmy jsou i přes prvoplánovou komiku chvílemi velice hluboké, čehož se mi tady nedostalo, některé postavy byly spíše figurky, ale cením si toho, že byl film trefný (stačí jedna věta a řekne vám toho víc, než rozbor), směšný (při některých hláškách jsem se chechtal opravdu hlasitě) a nečekaně také dojemný (hlavně ve vztahu Francoise a Christine - výborná Miou-Miou.) Při takové kadenci člověk zapomene, že sleduje i film o morálce. Té umělecké neméně. Celkově shrnuto - příjemné překvapení, i přeze všechno, co jsem vypsal ze začátku. MYSLELA JSEM SI, ŽE TOČÍŠ PORNO, NE VAUDEVILLE!(10.12.2007)

Pro me, ale neuveritelne mile prekvapeni. Monsieur Richard nas tentokrat bavi spise konverzaci nez gagy a to po boku jedne moc pekne a dobre herecky (Miou-Miou). Plno opravdu roztomilych scen, ale ta ve fronte do pornokina je fakt za vsechny penize... .(26.11.2007)

Ve srovnání s jinýma Richardovýma kouskama je tohle trochu slabší. Chudokrevný vývoj děje s mnoha řečma o ničem. Pro mě jediný vtipný moment zajistila sexuální scéna Henri Guybet - Sabine Azéma. A bezchybná je postava Renée Saint-Cyr. Ta na svůj věk neskutečně dobře vypadá, k tomu je ukázkově prudérní, ale protože je zároveň ostřílená byznysmenka, tak dobře slyší na cinkání zlaťáků. Tak je to správně.(19.2.2016)

Za poslední dny je toto sedmý film s Pierrem Richardem co mám za sebou a tento stojí v mém žebříčku zatím na prvním místě. Opravdu se mi více líbí Pierre když tak nepřehrává, netřeští a je takový klidnější, přemýšlivější (alespoň trochu) a tady k tomu přidal i malinko té "své romantiky". Opravdu povedený snímek... - 23. 6. 2011 - 70%(24.6.2011)