Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

Za poslední dny je toto sedmý film s Pierrem Richardem co mám za sebou a tento stojí v mém žebříčku zatím na prvním místě. Opravdu se mi více líbí Pierre když tak nepřehrává, netřeští a je takový klidnější, přemýšlivější (alespoň trochu) a tady k tomu přidal i malinko té "své romantiky". Opravdu povedený snímek... - 23. 6. 2011 - 70%(24.6.2011)

Všechna čest, že film o natáčení porna (navíc film francouzský) není zbytečně lascivní a pubertálně nesází jen na co nejlechtivější scény. Spousta věcí je naopak jen naznačena a když už dojde na košilatost, je většinou docela vtipná nebo naopak nečekaně vážná, Pierre Richard hraje umírněně a celé je to takové tiché... Pořád mám ale dojem, že se toho ve Všechno uvidíme děje méně než kolik by mělo a některé věci paradoxně přebývají (Charlotte s pornohercem atd.).(12.2.2014)

Francois Perrin jako režisér filmu Pochva, no to je pastva pro všechny ty co mají rádi alespoň trošku nemravnou zábavu. PS: Francouzsky se moc rády svlékají, takže se mužská část diváků má na co těšit.(2.1.2009)

"Pf, v poslední americké produkci to bylo 128 minut sexu ve filmu, který trval 130." - "A co je v těch dvou zbývajících?" - "Psychologie." --- Mělo to náběh na obyčejný drama i na pořádnej francouzskej bordel, nakonec z toho nebylo ani jedno. Zbylo jen pár trefných postřehů a povedených dvojsmyslů. Ve výsledku tak moc nevýraznej Veber, že skoro ani nemůžu uvěřit, že ve stejnym roce napsal geniální Hračku.(4.9.2013)

Francois, reklamní fotograf, je už znechucený a unavený desítkami reklam na prací prášky, spodní prádlo , lahodné sušenky. Chce točit film. Jeho nejlepší přítel mu ale napsal poetický scénář, že to každého producenta vyděsí. Jen jeden je ochoten dát na film peníze - jenom místo poetiky tam hlavně chce mít hodně tvrdé erotiky ...(6.2.2006)