Hurá do pravěku!

Hurá do praveku!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

• Lefty86

Je znát jistý amatérismus. Chvílema se snaží tvářit jako "dospělý" animák typu Shrek nebo Madagascar. Ale růžový Tyranosaurus s řasama se řadí spíš mezi kraviny z Minimaxu.(9.5.2014)

• Jano...

Na začiatok musím povedať, že vidieť tento film nebol tak celkom môj nápad... pretože, čo sa mňa týka, ružový tyranosaurus škeriaci sa z plagátu ma odplaší s väčšou istotou ako kúpajúcich sa ľudí v mori trojuholníková plutva... Ale videl som, prežil som a musím o tom niečo povedať. Príbeh nebol ktoviečo, mal síce pár zaujímavých bodov, no väčšinu s gráciou zabil komentár hlavnej postavy (videné s SK dabingom), ale som si istý, že byť tak mladší o pár rokov, páčilo by sa mi to (možno trochu) viac. Posolstvo o matkách a deťoch nebolo celkovo zlé, ale ja obecne podobné zápletky nemusím a myslím, že to dostalo viac priestoru ako muselo. A príbehy z dinosaurieho sveta o "sarchošoch," dinosaurých matkách, sirotách a vyhynutí boli prinajlepšom priemerné, no prekvapilo ma, koľko pravekých vychytávok (perie na malom tyranosaurovi...) v nich bolo vopchatých. Vtipy boli väčšinou hluché ako polená, ale 2-3x som sa úprimne zasmial. Takže celkovo... ľahký podpriemer. Čo ma však ešte celkom prekvapilo, bola animácia. Vzhľadom k roku výroby som čakal (oveľa) viac.(5.12.2014)

No co na to říct. Já takovéhle animáky miluju a nemám co dodat !(29.11.2014)

• Pilda17

Pro nejmenší publikum, což znamená do 10 let ideální animovaná pohádka, pro starší těžká kravina. Neberu Dino Time jako špatný snímek, ale je zaměřený pro ty nejmenší. Bohužel jsem o něco málo starší, takže 4/10 = 40%(23.11.2014)

Ja hlasuju za moje deti, kterym je to urceny (3 a 5 let), kterym se to libi (narozdil od vlazne prijatyho Ledovyho kralovstvi) a chcou to poustet porad dokola!! Je mne uplne u .... jestli je tam ruzovej tyranosaurus a mym detem taky, chci jim poustet filmy podle jejich prani, a ne, co ma kladny hodnoceni... "treba Tim Burton ma mezi animakama fakt nekolik super hodnocenych kousku, ideal pro maly deti, po nich budou sladce usinat!" Mam pocit, ze vetsina hodnoticich nepochopila rozdil ve filmech pro ne a pro deti, takze at jdou fnukat nekam jinam.(18.11.2014)