Hurá do pravěku!

Dino Time

Hurá do praveku!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

Opravdu pěkný. A proč takové hodnocení? Protože mě tenhle film zabavil v opravdu pochmurné a nudné chvíli mého života.Byl jsem hrozně znuděný a nemohl sem vyhrabat žádný pořádný film co by stál za to a teď je tu tohle. Na první pohled nic moc ale jak mě to vracelo do let kdy sem byl malý děcko tak mi to dost zvedlo náladu. U takovýchhle filmů mi je smutno že nejsem malej capart, pro ně to muselo být opravdu úžasný film. Chápu že se někomu nemusí líbit červený dinosaurus s řasami co chrání a kamarádí se s ostatními dinosaury ale mě to přišlo roztomilý. Mě ten film zabavil a líbil se mi a proto dávám takové hodnocení.(5.11.2014)

• Pilda17

Pro nejmenší publikum, což znamená do 10 let ideální animovaná pohádka, pro starší těžká kravina. Neberu Dino Time jako špatný snímek, ale je zaměřený pro ty nejmenší. Bohužel jsem o něco málo starší, takže 4/10 = 40%(23.11.2014)

Perfektní animák pro nejmenší dítka, věk okolo pěti let je ideální. Jinak pro dospěláka nuda, animace nic moc. Takže hodnotím podle nadšení dětí. ****(24.11.2014)

• Tuax

Animák pro nejmenší, nebo minimálně pro hodně mladé diváky. Přišlo mi to jako moc velká vymývárna mozku spoustou záměrných nesmyslností na efekt. Sice děti pobaví, ale taky naočkuje přílišnýma ptákovinama. Ze všeho nejvíce mi vadil hlavní hrdina, který byl dost otravný nepříjemný. I když se pak docela snažil, tak už to nezachránil. Jeho ségra byla o poznání lepší. No a třetí do party, ten jako by tam nebyl, jeho jediným smyslem pro existenci v tomhle bylo to, že je přivedl ke stroji času, jinak zbytečná postava. Mama a tata v rámci možností ušli. Dinové až moc pohádkoví, ale to se dá brát s ohledem na věkovou skupinu kam to bylo nejspíše směrováno. Líbila se mi hudba, ale do tohohle příběhu a světa mi nepasovla, což nic nemění na tom, že se mi líbila. Celkově slaboučký animák, ale zase ještě stále koukatelný.(3.1.2016)

No co na to říct. Já takovéhle animáky miluju a nemám co dodat !(29.11.2014)