Hurá do pravěku!

Dino Time

Hurá do praveku!

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

Slabšia animácia a hoci to neviem presne vysvetliť aj napriek tomu to malo svoje čaro a tomu zodpovedá aj moje hodnotenie. Inak súhlasím s komentárom john986.(8.12.2014)

• Pilda17

Pro nejmenší publikum, což znamená do 10 let ideální animovaná pohádka, pro starší těžká kravina. Neberu Dino Time jako špatný snímek, ale je zaměřený pro ty nejmenší. Bohužel jsem o něco málo starší, takže 4/10 = 40%(23.11.2014)

Opravdu pěkný. A proč takové hodnocení? Protože mě tenhle film zabavil v opravdu pochmurné a nudné chvíli mého života.Byl jsem hrozně znuděný a nemohl sem vyhrabat žádný pořádný film co by stál za to a teď je tu tohle. Na první pohled nic moc ale jak mě to vracelo do let kdy sem byl malý děcko tak mi to dost zvedlo náladu. U takovýchhle filmů mi je smutno že nejsem malej capart, pro ně to muselo být opravdu úžasný film. Chápu že se někomu nemusí líbit červený dinosaurus s řasami co chrání a kamarádí se s ostatními dinosaury ale mě to přišlo roztomilý. Mě ten film zabavil a líbil se mi a proto dávám takové hodnocení.(5.11.2014)

• Lefty86

Je znát jistý amatérismus. Chvílema se snaží tvářit jako "dospělý" animák typu Shrek nebo Madagascar. Ale růžový Tyranosaurus s řasama se řadí spíš mezi kraviny z Minimaxu.(9.5.2014)

No co na to říct. Já takovéhle animáky miluju a nemám co dodat !(29.11.2014)