poster

Hurá do pravěku!

 • USA

  Dino Time

 • Slovensko

  Hurá do praveku!

 • Velká Británie

  Dino Time

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darthhokro
  *

  Po nedělním řízku, se u toho dobře spalo. Jednu za snahu.(14.1.2017)

 • Pilda17
  **

  Pro nejmenší publikum, což znamená do 10 let ideální animovaná pohádka, pro starší těžká kravina. Neberu Dino Time jako špatný snímek, ale je zaměřený pro ty nejmenší. Bohužel jsem o něco málo starší, takže 4/10 = 40%(23.11.2014)

 • Jano...
  **

  Na začiatok musím povedať, že vidieť tento film nebol tak celkom môj nápad... pretože, čo sa mňa týka, ružový tyranosaurus škeriaci sa z plagátu ma odplaší s väčšou istotou ako kúpajúcich sa ľudí v mori trojuholníková plutva... Ale videl som, prežil som a musím o tom niečo povedať. Príbeh nebol ktoviečo, mal síce pár zaujímavých bodov, no väčšinu s gráciou zabil komentár hlavnej postavy (videné s SK dabingom), ale som si istý, že byť tak mladší o pár rokov, páčilo by sa mi to (možno trochu) viac. Posolstvo o matkách a deťoch nebolo celkovo zlé, ale ja obecne podobné zápletky nemusím a myslím, že to dostalo viac priestoru ako muselo. A príbehy z dinosaurieho sveta o "sarchošoch," dinosaurých matkách, sirotách a vyhynutí boli prinajlepšom priemerné, no prekvapilo ma, koľko pravekých vychytávok (perie na malom tyranosaurovi...) v nich bolo vopchatých. Vtipy boli väčšinou hluché ako polená, ale 2-3x som sa úprimne zasmial. Takže celkovo... ľahký podpriemer. Čo ma však ešte celkom prekvapilo, bola animácia. Vzhľadom k roku výroby som čakal (oveľa) viac.(5.12.2014)

 • Tuax
  **

  Animák pro nejmenší, nebo minimálně pro hodně mladé diváky. Přišlo mi to jako moc velká vymývárna mozku spoustou záměrných nesmyslností na efekt. Sice děti pobaví, ale taky naočkuje přílišnýma ptákovinama. Ze všeho nejvíce mi vadil hlavní hrdina, který byl dost otravný nepříjemný. I když se pak docela snažil, tak už to nezachránil. Jeho ségra byla o poznání lepší. No a třetí do party, ten jako by tam nebyl, jeho jediným smyslem pro existenci v tomhle bylo to, že je přivedl ke stroji času, jinak zbytečná postava. Mama a tata v rámci možností ušli. Dinové až moc pohádkoví, ale to se dá brát s ohledem na věkovou skupinu kam to bylo nejspíše směrováno. Líbila se mi hudba, ale do tohohle příběhu a světa mi nepasovla, což nic nemění na tom, že se mi líbila. Celkově slaboučký animák, ale zase ještě stále koukatelný.(3.1.2016)

 • HiccupIII
  ****

  Opravdu pěkný. A proč takové hodnocení? Protože mě tenhle film zabavil v opravdu pochmurné a nudné chvíli mého života.Byl jsem hrozně znuděný a nemohl sem vyhrabat žádný pořádný film co by stál za to a teď je tu tohle. Na první pohled nic moc ale jak mě to vracelo do let kdy sem byl malý děcko tak mi to dost zvedlo náladu. U takovýchhle filmů mi je smutno že nejsem malej capart, pro ně to muselo být opravdu úžasný film. Chápu že se někomu nemusí líbit červený dinosaurus s řasami co chrání a kamarádí se s ostatními dinosaury ale mě to přišlo roztomilý. Mě ten film zabavil a líbil se mi a proto dávám takové hodnocení.(5.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace