Hurá do pravěku!

Hurá do praveku!

Dino Time

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Jižní Korea / USA, 2012, 81 min

Slabšia animácia a hoci to neviem presne vysvetliť aj napriek tomu to malo svoje čaro a tomu zodpovedá aj moje hodnotenie. Inak súhlasím s komentárom john986.(8.12.2014)

Je to příjemná a pohodová pohádka na kterou se dá koukat.(12.4.2017)

• kaylin

Takový celkem obyčejný film, který nemá překvapivý děj, nemá překvapivý závěr a snaží se hodně moralizovat o tom, jak je rodina důležitá. Netvrdím, že to jsou špatné hodnoty, jen to je už celkem nuda. Grafická stránka spíše fajn, humor spíše dětinský, prostě další animák, který celkem snadno zapadne.(10.11.2016)

• Tuax

Animák pro nejmenší, nebo minimálně pro hodně mladé diváky. Přišlo mi to jako moc velká vymývárna mozku spoustou záměrných nesmyslností na efekt. Sice děti pobaví, ale taky naočkuje přílišnýma ptákovinama. Ze všeho nejvíce mi vadil hlavní hrdina, který byl dost otravný nepříjemný. I když se pak docela snažil, tak už to nezachránil. Jeho ségra byla o poznání lepší. No a třetí do party, ten jako by tam nebyl, jeho jediným smyslem pro existenci v tomhle bylo to, že je přivedl ke stroji času, jinak zbytečná postava. Mama a tata v rámci možností ušli. Dinové až moc pohádkoví, ale to se dá brát s ohledem na věkovou skupinu kam to bylo nejspíše směrováno. Líbila se mi hudba, ale do tohohle příběhu a světa mi nepasovla, což nic nemění na tom, že se mi líbila. Celkově slaboučký animák, ale zase ještě stále koukatelný.(3.1.2016)

• darthhokro

Po nedělním řízku, se u toho dobře spalo. Jednu za snahu.(14.1.2017)