poster

21 způsobů, jak zničit manželství

 • Finsko

  21 tapaa pilata avioliitto

 • anglický

  21 Ways to Ruin a Marriage

Komedie / Romantický

Finsko, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • SMilan
  ****

  Príjemná oddychovka, naviac v tomto škandinávskom podaní ľahšie stráviteľná, ako v prípade mnohých iných amerických žánrovo podobných súrodencov. Taká krátka stopáž nemôže nikomu ublížiť, pokiaľ človek vie, do čoho ide.(9.3.2014)

 • Adrian
  ****

  Civilná a skrz-naskrz vtipná (anti)romantická komédia so zaujímavým námetom. Celok výrazne tiahne hore sympatická a presvedčivá predstaviteľka hlavnej role.(19.5.2013)

 • hous.enka
  ***

  Finská komedie o tom, jak každá zamilovanost stejně v závěru končí rozvodem. Ústřední hrdinka snědla všechnu moudrost světa, ale když se opila, stálo to zato. Zbylé páry byly... skoro před rozvodovým stáním, mám-li být upřímná. 21 způsobů, jak zničit manželství je filmem zejména hodně nasazeným, ale vlastně se na něj docela dobře kouká. Neaspiruje na komedii roku, leč při pár scénách (a zejména oněch jednadvaceti pravidlech, jak efektivně a rychle zničit svoje manželství) se vám koutky určitě zvednou.(16.3.2014)

 • rigby
  ***

  Trochu netradiční lovestory s tradičním happyendem. Oproti americkým komediím se jedná o velmi svéráznou záležitost nejen svým zvláštním ledovým humorem. Chvíle nekomerčního oddechu, nic víc v tom nehledejte...(13.3.2014)

 • fafejt001
  **

  Takové uštěkané , podivná konina a to mám rád Finsko áj Norsko . Sice bylo pár vtipných momentů , leč to je málo . No Johanka je mladá , jěště nám zatočí ...(4.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace