• fafejt001

Takové uštěkané , podivná konina a to mám rád Finsko áj Norsko . Sice bylo pár vtipných momentů , leč to je málo . No Johanka je mladá , jěště nám zatočí ...(4.7.2014)

Finská komedie o tom, jak každá zamilovanost stejně v závěru končí rozvodem. Ústřední hrdinka snědla všechnu moudrost světa, ale když se opila, stálo to zato. Zbylé páry byly... skoro před rozvodovým stáním, mám-li být upřímná. 21 způsobů, jak zničit manželství je filmem zejména hodně nasazeným, ale vlastně se na něj docela dobře kouká. Neaspiruje na komedii roku, leč při pár scénách (a zejména oněch jednadvaceti pravidlech, jak efektivně a rychle zničit svoje manželství) se vám koutky určitě zvednou.(16.3.2014)

• Malarkey

Finové a jejich zvláštní způsob, jak odvyprávět příběh o 21 důvodech, kterak přijít o manželství. Příběhově film dost o ničem. Vůbec mě to nebavilo a hlavně jsem se u toho vůbec nezasmál. Zachraňovala to akorát hlavní herečka a zajímavá finština. Také ještě trošku prostředí polárního dne a závěrečná scéna, která o celém filmu dost vypovídala.(7.3.2014)

Príjemná oddychovka, naviac v tomto škandinávskom podaní ľahšie stráviteľná, ako v prípade mnohých iných amerických žánrovo podobných súrodencov. Taká krátka stopáž nemôže nikomu ublížiť, pokiaľ človek vie, do čoho ide.(9.3.2014)

• kolodej1

měla to být komedie, ale humor tu v podstatě neexistoval, měla to být romantika, ale ani tohle se nepodařilo. Neměla to být nuda, ale bohužel nepříjemně často byla. Příběhově, pokud se o něčem takovém vůbec dá mluvit, to byla docela slátanina(9.3.2014)