21 způsobů, jak zničit manželství

21 tapaa pilata avioliitto

21 Ways to Ruin a Marriage

Komedie / Romantický

Finsko, 2013, 89 min

Trochu netradiční lovestory s tradičním happyendem. Oproti americkým komediím se jedná o velmi svéráznou záležitost nejen svým zvláštním ledovým humorem. Chvíle nekomerčního oddechu, nic víc v tom nehledejte...(13.3.2014)

Príjemná oddychovka, naviac v tomto škandinávskom podaní ľahšie stráviteľná, ako v prípade mnohých iných amerických žánrovo podobných súrodencov. Taká krátka stopáž nemôže nikomu ublížiť, pokiaľ človek vie, do čoho ide.(9.3.2014)

• kolodej1

měla to být komedie, ale humor tu v podstatě neexistoval, měla to být romantika, ale ani tohle se nepodařilo. Neměla to být nuda, ale bohužel nepříjemně často byla. Příběhově, pokud se o něčem takovém vůbec dá mluvit, to byla docela slátanina(9.3.2014)

• Malarkey

Finové a jejich zvláštní způsob, jak odvyprávět příběh o 21 důvodech, kterak přijít o manželství. Příběhově film dost o ničem. Vůbec mě to nebavilo a hlavně jsem se u toho vůbec nezasmál. Zachraňovala to akorát hlavní herečka a zajímavá finština. Také ještě trošku prostředí polárního dne a závěrečná scéna, která o celém filmu dost vypovídala.(7.3.2014)

• hygienik

Naše příběhy po 10 rokoch. No bolo to aspoň o čosi zaujímavejšie a trochu vtipné.(5.10.2016)