Niko 2

Niko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Finsko / Německo / Dánsko / Irsko, 2012, 75 min

• Norino12

Niko je bohužiaľ ďalší animovaný film, ktorý ma nedokázal pobaviť. Nejaké to čaro určite má ale podľa reakcií asi len na deti, ktoré sedeli v sále. Obávam sa, že dospelé publikum tento animák skôr unudí ako zabaví. Keď už by to malo byť niečo v podobnom štýle tak jedine Frozen.(13.1.2014)

Niko je odpověď na otázku, na jaký film vzít do kina tříleté dítě, aby vydrželo až do konce (v případě, že Mrňousky jste již absolvovali). Zdařilá pohádka pro cílovou skupinu s povinnými morálními ponaučeními na téma rodina, odpovědnost za vlastní chyby... bla, bla..... však od čeho pohádky konec konců jsou (novodobý Pixar už na tom bohužel ujíždí taky i v případě starších diváků). Kvalit prvního dílu Niko 2 nedostahuje, rozhodně jsem však netrpěla, takže hvězdy tři.(4.1.2014)

Pro mě o dost lepší než první díl. Orli byli zajímavější záporáci než vlci. Jen kdyby to nebylo zase tak shozené tou vlčicí, která byla až moc vylepšená a spousta scén s ní, byla dost zlá ve smyslu i na takový fantaskní svět nesedící cvokařina. Jinak přibylo pár nových postav a zejména starý sob Tobias se mi líbil hodně. Tady už se mi líbila vícero i animace, ale písničky mi zde přišly horší oproti prvnímu filmu. Taky zde neměla tolik prostoru v jedničce tolik zábavná vačice a hodně prostoru dostal opět otravný veverčák. Jinak celkem zábavné další dobrodružství sobíka Nika.(23.6.2016)

• psychous3

Tak tohle mi těžce nesedlo....(15.12.2013)

Možno, že nie také ambiciózne ako všetky tie trápne Doby ľadové, ale s omnoho väčším srdcom.(26.12.2015)