Niko 2

Niko 2

Niko

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Finsko / Německo / Dánsko / Irsko, 2012, 75 min

Možno, že nie také ambiciózne ako všetky tie trápne Doby ľadové, ale s omnoho väčším srdcom.(26.12.2015)

50%(10.1.2014)

Pro mě o dost lepší než první díl. Orli byli zajímavější záporáci než vlci. Jen kdyby to nebylo zase tak shozené tou vlčicí, která byla až moc vylepšená a spousta scén s ní, byla dost zlá ve smyslu i na takový fantaskní svět nesedící cvokařina. Jinak přibylo pár nových postav a zejména starý sob Tobias se mi líbil hodně. Tady už se mi líbila vícero i animace, ale písničky mi zde přišly horší oproti prvnímu filmu. Taky zde neměla tolik prostoru v jedničce tolik zábavná vačice a hodně prostoru dostal opět otravný veverčák. Jinak celkem zábavné další dobrodružství sobíka Nika.(23.6.2016)

Mně se to líbilo. I když jednička byla prostě jednička...(18.12.2013)

Tento film je otřesný už jenom tím že má nevlastního bratra, kterýho bych uškrtil a!Ta zápletka je tak ohraná pokud tam nějaká je. :) Tento film u mě má 50 % podobně jako u jedničky i když jednička byla lepší!(4.1.2015)