Dávám tomu rok

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

• eLeR

O čom chcel byť tento film, to nemám tušenie. Ani poriadna romantika, ani poriadna komédia, aj keď je pravda, že občas som sa zasmiala a film mal naozaj veľký potenciál byť dobrou komédiou, ale nejako sa to nepodarilo, teda aspoň pre mňa. Apropo ... Driver mi príde, že má vždy plné ústa niečoho + štyri skvelé songy.(18.11.2013)

• MoiJe

Awkward.(29.7.2013)

Super milostnej čtyřúhelník. Vůbec ne romanťárna, spíš taková ta americká slaďoučká klasika přesprejovaná britskou dávkou cynismu a patřičnýho nadhledu. Ale to byl záměr, aspoň myslim/doufám, a já si teda docela slušně pošmák. Sem tam sice na scénu pronikavějc, než by bylo bývalo zdrávo, nakoukl Mazerův kámoš Borat alias Brüno (threesome), ale to šlo fakt hladce přežít - stejně jako přehrávající Rose (který to výjimečně ani moc neslušelo) s plakátovym Bakerem. A to hlavně proto, že Rafe Spall (!!!) a určitý scény jako quim (!!) nebo promítání fotek (!) byli doslova k popukání. Jako vážně - bejt tohle romanťárna na slovo vzatá, šlo by asi o vůbec nejvtipnější kousek, s kterym jsem zatim měl tu čest.(31.5.2013)

• dr.horrible

Páčilo sa mi to skôr na dve hviezdy a až na pár scén to vyslovene trápne neni, ale už roky som nevidel v kinách natoľko dysfunkčnú komédiu.Vážne, ako keby šlo o amatérsky autorský debut.Postavy a ich vzťahy sú veľmi veľmi divne načrtnuté, dialógy šuštia papierom až to bolí (pre príklad www vtip), neživotné po všetkých stránkach.Záver je na smiech inak ako by mal a napríklad vedľajšia postava najlepšieho kamaráta hlavného hrdinu, je vo filme iba a výhradne preto, že v podobných filmoch také postavy bývajú.Nechápete jeho jednanie, nechápete jednanie ostatných ani nikoho a keď už mal byť ako postava best mana použitý, mohol dostať z hlavným hrdinom aspoň jednu jedinú spoločnú scénu, ktorá by ich priateľstvo dokreslovala (mimo záverečné titulky). 30%. Nepodarok. Naozaj Rose Byrne potrebuje točiť takéto filmy??(6.6.2013)

vsetky hlavne postavy mi prisly bud tupe alebo nesympaticke ako i cely pribeh mi prisiel dost zvlastny a anti-romanticky ci anti-svadobny co niekomu moze vadit (kde vacsina romantickych filmov konci svadbou, tu sa nou zacina a happy end pride v podobe rozvodu), ale nastastie sa tu dost hlaskuje a nechyba ani humor na hranici nevkusnosti, ale tu hranicu nikdy neprekracuje tak je to stale v pohode. z obsadenia je vynikajuca minnie driver a hlavne stephen merchant ktory by mal byt od tohto momentu obsadovany do kazdej jednej romantickej komedie z produkcie working title.(25.5.2013)