Dávám tomu rok

I Give It a Year

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

Ten závěr byl divný, to uznávám, ale jinak jsem se bavila od začátku do konce. Takže pro mě je Dávám tomu rok za jasných pět hvězd (a není to jen proto, že jsem na něm byla v kině! :D).(30.4.2013)

Šel jsem na to do kina s nízkým očekáváním, a byl jsem překvapen, jak svěží a vtipná komedie z toho vylezla. Britové opět ukázali, že umí. Že umí diváka rozesmát tak, aby to nebylo trapné a smích nebyl falešný, ale upřímný. Palec hore! =)(22.5.2013)

Zasmál jsem se, to by bylo vlastně i fajn. Jenže taky jsem se setkal s názory, se kterými se nejsem schopný ztotožnit a to je ten hlavní problém, proč zůstávám u průměru.(21.10.2014)

• Roman.Ticka

Můžu tě požádat o rozvod?! Rozvedeš se se mnou?! 🤗(12.12.2016)

Klasická konzumní komedie, jednou viděno na druhý den zapomenuto, i tak srandovní podívaná...(13.4.2013)

• Anna Faris

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)