Dávám tomu rok

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

• Riley

Všichni víme, že brát si někoho po sedmi měsících známosti je holý nesmysl. Děkuju však tvůrcům, že je aspoň nechali se rozvést a nepodpořili tak spoustu dalších neuvážených manželství. Jinak nuda.(28.7.2013)

• Crawler-D

Není nad komedie , které jsou dělány pragmaticky a realisticky, ale jsou plné hnusných lidí, takže jsou tím pádem tyto postavy nesnesitelné a odpudivé. Nejlepším příkladem je psycholožka, které by slušela víc groteskní nadsázka, obsažená civilnost však vzbuzuje otázky, proč ji trpělivě snášejí.(16.2.2014)

• ScarPoul

Niekoľko dobre mierených vtipov a sympatický hrdinovia nedokázali udržať scenáristickú bezradnosť a hlavne ťažkopádnosť celého filmu. Na komédiu je to príliš vláčne a nemá to taký ten nádych romantickosti. Nič krásne, nič dych berúce. Skrátka nič, čo by stálo za to aby som držal hlavnej dvojici palce. Paradoxné je, že som naozaj dúfal, že ten svoj problém vyriešia a neskončí to tak ako to skončilo. V konečnom dôsledku ma to spravilo neuveriteľne smutným. Čo mi komédia nemala. Jedine čo ma skutočne bavilo boli debilné hlášky Stephena Mechranta. Tie do filmu tak nesedeli, až som sa na nich musel zabávať. Premárnená príležitosť s hereckou špickou, ktorá skončí na prepadlisku nevyužitých komédií. A úprimne keby stála predo mnou Anna Faris a Rose Byrne v spodnom prádle, vyberiem si Annu.(16.9.2013)

Zasmál jsem se, to by bylo vlastně i fajn. Jenže taky jsem se setkal s názory, se kterými se nejsem schopný ztotožnit a to je ten hlavní problém, proč zůstávám u průměru.(21.10.2014)

Simon Baker je sexy. Víc k tomuhle filmu nemůžu říct, protože nich jiného se mi nepodařilo vstřebat. Jo, ještě to, že kamarád hlavního hrdiny mi připadal jako totálně trapná a debilní postava a nakopala bych ho při nejbližší příležitosti.(28.4.2013)

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)