poster

Dávám tomu rok

 • Velká Británie

  I Give It a Year

 • Slovensko

  Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dr.horrible
  *

  Páčilo sa mi to skôr na dve hviezdy a až na pár scén to vyslovene trápne neni, ale už roky som nevidel v kinách natoľko dysfunkčnú komédiu.Vážne, ako keby šlo o amatérsky autorský debut.Postavy a ich vzťahy sú veľmi veľmi divne načrtnuté, dialógy šuštia papierom až to bolí (pre príklad www vtip), neživotné po všetkých stránkach.Záver je na smiech inak ako by mal a napríklad vedľajšia postava najlepšieho kamaráta hlavného hrdinu, je vo filme iba a výhradne preto, že v podobných filmoch také postavy bývajú.Nechápete jeho jednanie, nechápete jednanie ostatných ani nikoho a keď už mal byť ako postava best mana použitý, mohol dostať z hlavným hrdinom aspoň jednu jedinú spoločnú scénu, ktorá by ich priateľstvo dokreslovala (mimo záverečné titulky). 30%. Nepodarok. Naozaj Rose Byrne potrebuje točiť takéto filmy??(6.6.2013)

 • claudel
  ***

  Divná a ztřeštěná komedie, v níž si téměř žádná postava nezískala mé sympatie. Vyloženě mě rozčilovalo několik vedlejších postav, které se "zaskvěly" trapnými nebo ujetými vtipy. Těmto postavám bezkonkurenčně vévodil Danny v podání Stephena Merchanta. Celý film je velmi nevyrovnaný, některé scény jsou povedené, dokonce i vtipné či usměvné a jiné naopak zoufalé nevtipné a protkané až debilními dialogy. Díky docela povedené závěrečné půlhodině se přikláním ke třem hvězdičkám.(6.4.2014)

 • predators
  *

  Výroky a představení Stephena Merchanta v tomto filmu bych zhodnotil jako totální pomatení mysli. V jaké situaci musí člověk být, aby kývnul na podobnou roli?! A co zbytek? Taky žádná sláva, ale pravda...se scénářem nic nezmůžou. Ale jako názorná ukázka toho, že do svatby vše funguje a pak se to sere, dostačující. Jen je zajímavé, že na to všichni přijdou až po té svatbě...takže, kde je chyba?! 20%(30.6.2013)

 • plechulka
  **

  Jako romantická komedie dost nefunkční, ale pár scének si budu pamatovat - nejvíc tu, jak nejspíš v reálném životě dopadá "trojka".....(4.5.2015)

 • katuska138
  ***

  Simon Baker je sexy. Víc k tomuhle filmu nemůžu říct, protože nich jiného se mi nepodařilo vstřebat. Jo, ještě to, že kamarád hlavního hrdiny mi připadal jako totálně trapná a debilní postava a nakopala bych ho při nejbližší příležitosti.(28.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace