Dávám tomu rok

I Give It a Year

Dávam tomu rok

Komedie / Romantický

Velká Británie, 2013, 98 min

Nič moc, to je síce pravda. Hlavne niektorí herci sa teda nepretrhli. Ale film ponúka veľmi triezvy pohľad na vzťahy a manželstvo ako také. A sem tam sa nejaký vtip vydaril až som sa zadusil smiechom. =D 50-60%(7.12.2013)

• Morholt

30 minut a nazdar. Parta dospělejch lidí mele hlouposti, který nemaj hlavu a patu. A po tý půl hodině se zdálo jistý, že v tom budou pokračovat až do závěrečnejch titulků. Tohle nemam zapotřebí.(1.10.2013)

60%.(4.6.2014)

• predators

Výroky a představení Stephena Merchanta v tomto filmu bych zhodnotil jako totální pomatení mysli. V jaké situaci musí člověk být, aby kývnul na podobnou roli?! A co zbytek? Taky žádná sláva, ale pravda...se scénářem nic nezmůžou. Ale jako názorná ukázka toho, že do svatby vše funguje a pak se to sere, dostačující. Jen je zajímavé, že na to všichni přijdou až po té svatbě...takže, kde je chyba?! 20%(30.6.2013)

• keddy79

Pro mne to byla jen ztráta času a peněz. Doporučuji od této slátaniny utéct hodně daleko.(25.5.2013)

• - Když Josh (Rafe Spall) poslouchá hlasovou zprávu od Chloe (Anna Faris), jeho iPhone je stále zamčený. (Mrs.Blue)