Pekisan

Napisem rovno preco je to velmi priemerne. Takze hned zkraja je to pribeh. Typek stretne zensku samozrejme mimo jeho ligy. Je to k***a, teda krava, ale on to slepy nevidi. Tiez nevidi sedu mysku (samozrejme velmi krasnu), ktora sa k nemu milionkrat viac hodi, ale su len kamosi. On s nou. Ona ho tajne miluje. Wau. Na druhu stranu to mne, romantickej dusi, ta neoriginalita az tak neprekaza. Lebo ved verim, ze laska is da best. A nazov Soulboy je odvodeny od soul hudby, co ja mozem. Lenze som si isty, ze sa dali vybrat daleko a mylim daleko lepsie ukazky soul zanru. Pripada mi to ako, ked dostali zoznam a vybrali tie najlacnejsie. Take tie co najdete na vyberovkach v tescu za 2eurace. Nikto o nich nikto nepocul. A potom este....ono sa tam tancuje. Biely Anglicania tancuju na ciernu hudbu. Je tam dokonca dance off alebo dancebattle. Proste jeden na jedneho. A to je asi jediny dovod preco je v popise aj "komedia". Si predstav sustak majstrov z dedinskej zabavy triast nohami a na zaver spravit vyvrtku. Sila ()

MacGuffin

R.- Shimmy Marcus H.- Martin Compston (Joe McCain); Felicity Jones (Mandy Hodgson); Nichola Burley (Jane Rogers); Brian McCardie (Bobby ); Jo Hartley (Monica); Pat Shortt (Brendan); Craig Parkinson (Alan); Alfie Allen (Russ Mountjoy); Huey Morgan (Dee Dee) ()