Na začátku třetí řady seriálu vykonají Lucas, Brock a Siobhan pomstu na skinheadovi odpovědném za Emmetovu smrt. Carrie, nyní servírka v místní restauraci, čelí novým rodinným výzvám poté, co odhalila tajemství své minulosti Gordonovi a Devě. Po smrti Alexe Longshadowa se na Lucase, avšak hlavně na Kaie Proctora a Rebeccu, řítí hrozba v podobě pomstychtivého a krvežíznivého gaunera Chaytona Littlestonea, který převzal otěže kmene Kinabo a hodlá pomstít Alexovu násilnou smrt. Při vyšetřování vraždy čtyř mariňáků se Lucasovi v hlavě zrodí plán na velmi nebezpečnou akci a pokouší se přesvědčit Joba, aby mu pomohl s jeho uskutečněním. (HBO Europe)

Loki_Six

"I know, I know, you probably have some Bible verse about leaving revenge to God, but, you see, Emmett, sometimes you cannot wait for God to put the world to right because while you're waiting, the world just keeps going to !@#$%^&*. And when you have a guy like Hood leading the charge, well, God's just gonna have to move a lot faster if He wants to keep up and you can tell Him I said that." ()

johnsnow

No tak tretia séria najprv pošle do kytek Honda a pomstí Emetta. Síce je to z rýchliku ale je jasné, že seriál má iný smer. Náš indiánsky mastodont totiž ujebe zbrane vojakom (konečne sa na scéne objavila armáda) a akčná scéna kde ich mastodont sundá lukom, no to je mazec. A zájde aj za Rebecou ktorá sa s takej amišskej puťky stala riadnou mrchou, až pičou. Mohol jej zakrútiť gágor. Čo sa týka armády tak veliteľ (s ktorým pokiaľ sa nemýlim Carrie trtká) bude mať nejaké záludné plány takže očividne okrem indiánov bude kucapaca aj s tou jeho bandou. navyše Hood zavetril peniaze tak uvidíme čo z toho bude. Carrie už začína otravovať, Deva tiež ale dá sa to zniesť. No navracia sa aj Nola Longshadow a som zvedavý či pôjde vlastnou cestou revengu alebo sa spojí s mastodontom. ()

Arkanoid

Začíname jemnou pomstou Hondovi ako chuťovkou na počiatočné naladenie diváka. Po openingu tu máme pár vzťahových posteľových debát, aby sme vedeli, kde sa nachádzajú hlavní hrdinovia. Z letargie epizódy preberá napadnutie vojenského konvoja indiánmi. Vystrašenie Rebeccy Chaytonom funguje výborne. Jobova akcia neohúri, je tam ako výplň do počtu. Epizóde chýba nejaká vrcholná scéna, ktorá by ju posunula do vyššej kvality, aj keď sme sa o postavách dozvedeli zase trochu viac. ()