Zatímco si Lucas připomíná minulost svého přátelství s Jobem, přemýšlí zároveň o budoucnosti - tedy pokud ještě vůbec nějakou má. Proctor a Emily zaplatí za Rebečinu bezohlednost. Carrie s Gordonem začínají dávat dohromady svůj rozpadlý vztah. Stowe s Leem dopadnou velkou rybu. Bunker se znovu spojí se skinheady ze své minulosti. A Deva dostane lekci ohledně zločinu a trestu. (HBO Europe)

Arkanoid

„I said come closer.“ Zviazaný, krvavý Proctor vie stále prekvpaiť. Hlavne vtedy, keď ho nechávajú. Slepý Frazier má štýl a vzbudzuje rešpekt. Flashbacky na hlavného hrdinu a Joba nie sú veľmi epické. Proctor vychádza ako kompletný badass a Ulrich Thomsen zažíva ďalšie herecké vyzretie. V poslednej tretine epizódy sa pripravuje pôda pre uzavretie série v poslednej epizóde. Chýbalo mi napätie v rámci celej epizódy. Kurt Bunker znova hviezdi. ()

johnsnow

Po kurevsky dlhej dobe návrat k tomuto seriálu (a pre istotu som si aj zopakoval všetky diely 3 série). Pasáž s Proctorom a slepým černochom fajnová, náš nazicajt príde dať do držky pár skínom a zistíme, že ich vedie jeho brat. No a náš generál sa rozhodne, že zistí kam keše zmizli a Hooda čaká náročné zakončenie. Hej a flashback ohľadom Joba a nášho hrdinu (kde na chvíľu uvidíme aj CGI dvojičky ako WTC) je tiež podarená. ()