Na pytlácké stezce

• Československo

Na pytliackom chodníčku

Rodinný / Dobrodružný

Československo, 1979, 73 min

Nejlepší film z celé triologie. Tomáš Holý se svým dědou tentokrát pátrají po pytlákovi.......(17.12.2007)

Prázdniny u babičky a dědy byly ty nejkrásnější, na které vzpomínám. Žádné počítače, fejsbůky, mobily, v televizi bylo taky prd, ale jen lítání po venku, v lese, na louce, na klepači. Hry s kamarády v reálném světě, koupání v řece ... prostě šťastný život. Já to chci zpátky!!!(18.9.2016)

Tak jako Pod jezevčí skálou, milé a nenásilné, nechybí ani napětí při pátraní po pytlákovi(8.9.2004)

Podruhé na Šumavě s Tomášem Holým.(17.6.2009)

Další díl oblíbené trilogie s Tomášem Holým v hlavní roli.Další dobrodružství malého Vaška. Vašek a jeho dědeček tontokrát pátrají po pytlákovi.(28.12.2008)

• - Filmovalo se na Kvildě, v Praze - Břevnově, Chalupské slati u Borové lady. Hájovna se nachází v Srní, jmenuje se Klostermanova chata. (M.B)

• - Pri páde stromu počas búrky pri údere blesku je možné si všimnúť nadpílený kmeň. (zoot3r)

• - Ve scéně, kdy hajný Straka (Gustáv Valach) přichází k hájovně, je okno, pod nímž je lavice, otevřené, ale když jde hledat Vaška (Tomáš Holý), je zavřené. (TheDave)