poster

Každý dělá, co umí

 • Německo

  Mann tut was Mann kann

 • Slovensko

  Muži robia, čo môžu

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 103 min

 • kolodej1
  ***

  příjemný film, s docela vtipnými momenty, nesoucí se v lehkém, bezstarostném duchu a je o hledání té pravé, jak Paula, tak jeho kamarádů,. Je z kategorie filmů oddychových, na který se dobře kouká a přináší dobrou zábavu. Co v mých očích ovšem tento film sráží dolů, je maximální možná průhlednost, s kým se dá dohromady Paul. Už od prvního setkání s ní je jasné, že ona bude nakonec ta osudová. Celkově bych ale film doporučil(9.8.2014)

 • Malarkey
  ****

  Přesně ten typ komedie, u které jsem se řezal od začátku až do konce. Což jí bylo ku prospěchu. Jenže s tím problémem, že jakmile se tam objevila ta šíleně nesympatická královna krásy Iris, okamžitě film doplnila o trapnost a scény, kde smích střídala beznaděj.(15.6.2015)

 • velkyvezir
  *

  To se mělo spíš jmenovat "Každá dá, co umí". Nebo to si tu kromě mne nikdo další nevšiml, že v tom filmu vyjma Paulovy sekretářky všechny ženské postavy mající dvě a více replik těm svým zahnou?(10.1.2015)

 • filipvrbik
  *****

  Nečekaně skvělá německá komedie, i když je pro trochu dospělejší publikum, některé vtipy se vážně povedly...90%(19.10.2015)

 • Autogram
  ***

  Nemecký vzťahový galimatiáš, keď dospelí zabezpečení muži nevedia, čo so životom. Buď majú žien príliš, alebo žiadnu, a najkrajší vzťah je ten so psom. A možno aj s nevlastnou šestnásťročnou dcérou, ktorej Paul predvedie taký výklad o láske a sexe, že by ho mohli dať rovno do učebnice pre základné školy. Objaví sa niekolko odhalených Nemiek, za ich perfektné telá môže asi tá už napohľad odporná šťava, čo pijú nahé hneď po zobudení. Párkrát som skutočne vybuchol od smiechu, silné tri hviezdy si film zaslúži aj za návod, ako má vyznať lásku spravny ajťák. –––– Dáš si šťavu? Jablko, mrkva, fenikel a trochu zeleru. –––– Obe sú perfektné. Iné, ale perfektné.(19.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace