Každý dělá, co umí

Muži robia, čo môžu

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 103 min

• Dale

Podpriemerná romanťárna, kde všetky 3 vtipné momenty zaobstará pes, s nepríliš sympatickým hlavným hrdinom a ešte nesympatickejšou jeho vyvolenou.(24.10.2015)

Nečekaně skvělá německá komedie, i když je pro trochu dospělejší publikum, některé vtipy se vážně povedly...90%(19.10.2015)

• Martin741

Teda zas po kultovom filme Klepani na nebeskou Branu som doplatil na to, ze cumim na kadejaku nemecku hrozu, tentokrat sa to volalo Mann Tut Mann Kann. Tempo je hrozne, nestrhne, prilis poznat lacne televizne kulisy a dej sa akosi vytratil. Hroza, fakt ako Ruky prec od tohto : 5 %(20.10.2015)

Hlavní hrdina si po celý film sice vystačí s jednmím výrazem obličeje, ale jeho postava je napsaná tak sympaticky, že ho nelze nemít rád. Jeho eskapády se ženskejma byly super. Film nepostrádal vrchovatou porci vtipu a příjemnou atmosféru. Závěrečné vyznění příběhu působilo až pohádkově romanticky a perfektně tak zapadlo do té celkové pohody, kterou film šíří.(1.8.2014)

• sahier

Neviem ako sa mohla niekomu podariť, tak otrasná zlátanina ničoho, ale musím to zaradiť medzi jednu z najväčších sr...k ,aké moje oko kedykoľvek vzhliadlo.(4.7.2016)