Každý dělá, co umí

Muži robia, čo môžu

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 103 min

• sahier

Neviem ako sa mohla niekomu podariť, tak otrasná zlátanina ničoho, ale musím to zaradiť medzi jednu z najväčších sr...k ,aké moje oko kedykoľvek vzhliadlo.(4.7.2016)

• Dale

Podpriemerná romanťárna, kde všetky 3 vtipné momenty zaobstará pes, s nepríliš sympatickým hlavným hrdinom a ešte nesympatickejšou jeho vyvolenou.(24.10.2015)

Hlavní hrdina si po celý film sice vystačí s jednmím výrazem obličeje, ale jeho postava je napsaná tak sympaticky, že ho nelze nemít rád. Jeho eskapády se ženskejma byly super. Film nepostrádal vrchovatou porci vtipu a příjemnou atmosféru. Závěrečné vyznění příběhu působilo až pohádkově romanticky a perfektně tak zapadlo do té celkové pohody, kterou film šíří.(1.8.2014)

příjemný film, s docela vtipnými momenty, nesoucí se v lehkém, bezstarostném duchu a je o hledání té pravé, jak Paula, tak jeho kamarádů,. Je z kategorie filmů oddychových, na který se dobře kouká a přináší dobrou zábavu. Co v mých očích ovšem tento film sráží dolů, je maximální možná průhlednost, s kým se dá dohromady Paul. Už od prvního setkání s ní je jasné, že ona bude nakonec ta osudová. Celkově bych ale film doporučil(9.8.2014)

• velkyvezir

To se mělo spíš jmenovat "Každá dá, co umí". Nebo to si tu kromě mne nikdo další nevšiml, že v tom filmu vyjma Paulovy sekretářky všechny ženské postavy mající dvě a více replik těm svým zahnou?(10.1.2015)