Každý dělá, co umí

Muži robia, čo môžu

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 103 min

• Martin741

Teda zas po kultovom filme Klepani na nebeskou Branu som doplatil na to, ze cumim na kadejaku nemecku hrozu, tentokrat sa to volalo Mann Tut Mann Kann. Tempo je hrozne, nestrhne, prilis poznat lacne televizne kulisy a dej sa akosi vytratil. Hroza, fakt ako Ruky prec od tohto : 5 %(20.10.2015)

Přesně ten typ komedie, u které jsem se řezal od začátku až do konce. Což jí bylo ku prospěchu. Jenže s tím problémem, že jakmile se tam objevila ta šíleně nesympatická královna krásy Iris, okamžitě film doplnila o trapnost a scény, kde smích střídala beznaděj.(15.6.2015)

příjemný film, s docela vtipnými momenty, nesoucí se v lehkém, bezstarostném duchu a je o hledání té pravé, jak Paula, tak jeho kamarádů,. Je z kategorie filmů oddychových, na který se dobře kouká a přináší dobrou zábavu. Co v mých očích ovšem tento film sráží dolů, je maximální možná průhlednost, s kým se dá dohromady Paul. Už od prvního setkání s ní je jasné, že ona bude nakonec ta osudová. Celkově bych ale film doporučil(9.8.2014)

Nečekaně skvělá německá komedie, i když je pro trochu dospělejší publikum, některé vtipy se vážně povedly...90%(19.10.2015)

• Dale

Podpriemerná romanťárna, kde všetky 3 vtipné momenty zaobstará pes, s nepríliš sympatickým hlavným hrdinom a ešte nesympatickejšou jeho vyvolenou.(24.10.2015)