Každý dělá, co umí

Mann tut was Mann kann

Muži robia, čo môžu

Komedie / Romantický

Německo, 2012, 103 min

Hlavní hrdina si po celý film sice vystačí s jednmím výrazem obličeje, ale jeho postava je napsaná tak sympaticky, že ho nelze nemít rád. Jeho eskapády se ženskejma byly super. Film nepostrádal vrchovatou porci vtipu a příjemnou atmosféru. Závěrečné vyznění příběhu působilo až pohádkově romanticky a perfektně tak zapadlo do té celkové pohody, kterou film šíří.(1.8.2014)

Velmi prijemna a oddychova komedia pohybujuca sa, medzi 3 a 4*. Kvoli miestami dost nerealnosti deja (ale zase pre komediu nevyhnutne) priklanam sa k 3.(16.8.2014)

Přesně ten typ komedie, u které jsem se řezal od začátku až do konce. Což jí bylo ku prospěchu. Jenže s tím problémem, že jakmile se tam objevila ta šíleně nesympatická královna krásy Iris, okamžitě film doplnila o trapnost a scény, kde smích střídala beznaděj.(15.6.2015)

Nemecký vzťahový galimatiáš, keď dospelí zabezpečení muži nevedia, čo so životom. Buď majú žien príliš, alebo žiadnu, a najkrajší vzťah je ten so psom. A možno aj s nevlastnou šestnásťročnou dcérou, ktorej Paul predvedie taký výklad o láske a sexe, že by ho mohli dať rovno do učebnice pre základné školy. Objaví sa niekolko odhalených Nemiek, za ich perfektné telá môže asi tá už napohľad odporná šťava, čo pijú nahé hneď po zobudení. Párkrát som skutočne vybuchol od smiechu, silné tri hviezdy si film zaslúži aj za návod, ako má vyznať lásku spravny ajťák. –––– Dáš si šťavu? Jablko, mrkva, fenikel a trochu zeleru. –––– Obe sú perfektné. Iné, ale perfektné.(19.10.2015)

• velkyvezir

To se mělo spíš jmenovat "Každá dá, co umí". Nebo to si tu kromě mne nikdo další nevšiml, že v tom filmu vyjma Paulovy sekretářky všechny ženské postavy mající dvě a více replik těm svým zahnou?(10.1.2015)