• slovenský

Komedie / Drama / Mysteriózní / Hudební

Velká Británie, 2014, 95 min

Zábavná, nezávislá podivnost.(30.4.2015)

Absolútne netuším, ako tento nevšedný film ohodnotiť, alebo ho čo i len priblížiť niekomu. Jeden z tých, ktorý treba vidieť a vlastne o ňom ani netreba moc rozprávať. Vtipné a sarkastické tempo na začiatku sa mi k tejto hudobnej dráme hodilo viac, takže depresívnejší koniec až tak neoceňujem. Ale Michael Fassbender, ako i ostatní členovia alternatívnej skupiny predviedli skvelý výkon. I Love You All. [9. MFF Cinematik, Piešťany 2014](13.9.2014)

Ujetina jako víno, ale účelná, docela jsem se pobavil. I Love you all .. 6/10 = 67%(3.10.2014)

Neobyčejný příběh, s někdy až tragikomickým nádechem. Zajimavá hudba a herecké osazenstvo, kde hlavně Michael zase ukázal, že mu skoro žádná role není cizí. Závěrečná scéna a song byly naprosto super!(1.10.2014)

Opravdu hodně netradičně ulítlý nezávislý snímek o zvláštní kráse alternativního noise rocku, labilních podivínech, hledání a nacházení se uprostřed tvůrčího procesu a taky o fenoménu zvaném Internet, který dělá populárními především ty nejbizarnější věci a nejzvláštnější lidi. Zvláštnost má ale ráda samotu a nedělají jí dobře světla televizních kamer a koncertních pódií...(1.1.2015)