• slovenský

Komedie / Drama / Mysteriózní / Hudební

Velká Británie, 2014, 95 min

„My name is Frank Siiiiidebottom..!“ Když radost a vášeň z tvůrčí činnosti ustoupí nereálným ambicím, je konec. „Hudební“ bromance sázející na divnost, odlišnost a vědomí pokřivenosti virální popularity, Fassie „mám velkou hlavu jak pytel od banánů“ zase jednou úřaduje, ale celé mi to přišlo jako brnkání na gumičky natažené přes krájecí prkénko..(20.3.2015)

Zábavná, nezávislá podivnost.(30.4.2015)

Opravdu hodně netradičně ulítlý nezávislý snímek o zvláštní kráse alternativního noise rocku, labilních podivínech, hledání a nacházení se uprostřed tvůrčího procesu a taky o fenoménu zvaném Internet, který dělá populárními především ty nejbizarnější věci a nejzvláštnější lidi. Zvláštnost má ale ráda samotu a nedělají jí dobře světla televizních kamer a koncertních pódií...(1.1.2015)

Miluji, když chroustám něco tak čerstvého - čerstvého zvenku, čerstvého uvnitř. A taky miluji Vaše zdi!(16.11.2014)

Neobyčejný příběh, s někdy až tragikomickým nádechem. Zajimavá hudba a herecké osazenstvo, kde hlavně Michael zase ukázal, že mu skoro žádná role není cizí. Závěrečná scéna a song byly naprosto super!(1.10.2014)