poster

Návštěva z vesmíru

 • USA

  It Came from Outer Space

Sci-Fi

USA, 1953, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  V 50 letech vznikalo plno sci-fi a hororů. Některé se staly megaúspěšné. A na některé se lehce zapomělo, tak jako ICFOS. Tenhle film má sice slabej scénář a je docela úsměvnej. Ale zachraňujít to poměrně vydařené efekty. Naopak co film trochu sráží je přece jenom málo scén s emzákama. Ale Arnold si jako vždy skvěle poradil. Filmu dávám o něco víc protože nedávno jsem viděl o něco horší scíko This island earth, který mě neuvěřitelně zklamalo takže jsem od tohohle taky moc nečekal.(15.7.2010)

 • Rominator
  ***

  Jde již o třetí snímek společně s filmy Válka světů a Invaders from Mars z roku 1953, který jsem viděl, v němž Zemi navštíví mimozemská civilizace. Tento film se od ostatních s podobnou tématikou odlišuje ve způsobu, jak se k lidem chovají a v důvodu jejich návštěvy.(10.7.2012)

 • Oktavianus
  ****

  Sice to v závěru podstatně ztrácelo šťávu, ale nakonec musím konstatovat, že jde o nadprůměrný a dobře koukatelný film. Je škoda, že tvůrci vsadili spíše na konfrontaci dvou světů, našeho a mimozemského, než na postupné budování tajemné atmosféry a hororovější nádech (a že ten potenciál tu byl! Při výměnách obyvatel za jejich dvojníky, jéje, tam bylo příležitostí), ale když jsem se s tím smířil, bylo to moc příjemné pokoukání. Zvlášť v závěru, když emzák líčí o tom, jak tisíce let jeho soukmenovci vzhlíželi ke hvězdám, chtěli dobýt vesmír... Hezká sci-fi ukázka střetu dvou odlišných, a přitom tak podobných kultur. Škoda jen, že atmosféra se vytratila.(22.3.2014)

 • jonyyy
  ***

  Sice tu tento film byl dříve než lupiči těl, ale na rozdíl od nich, jsem ani vteřinu necítil strach nebo alespoň napětí. Příjemné padesátkové sci-fíčko, nic víc. Malé městečko, mimozemšťani, policie, hlavní hrdina, kterému nikdo nevěří. Tahle tématika mě nikdy neomrzí. 63%(6.10.2010)

 • T2

  Rozpočet $800,000(20.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace