poster

Návrat blbýho a blbějšího

 • USA

  Dumb and Dumber To

 • slovenský

  Blbý a blbší sú späť

Komedie

USA, 2014, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cappuccino
  *

  Crazy prvá časť z 94-tého, ktorú som v detstve mohol sledovať stále dokola, vždy, keď ju hrali v TV (myslím, že som si ju nahral aj na VHS), bola na úplne inej úrovni. Očakávaná nostalgia sa nedostavila snáď ani na jednu sekundu a o originálnych vtipoch tiež nemožno hovoriť. Skutočne blbé a ešte blbšie, sklamanie na celej čiare.(21.4.2015)

 • Ramirez85
  ***

  Normálně stroj času tenhle film, chvílemi jsem se totiž vskutku přenesl do devadesátých let, tedy do roků, kdy komedie byly ještě opravdu ftipný. Jenže... to, co fungovalo před dvaceti lety, nemusí zákonitě fungovat i teď a pojďme si říct, že taky ne, nefungovalo, tedy přesněji řečeno nefungovalo po většinu filmu. Úpadek Jimovi kariéry sleduju už docela dlouho, při každém jeho dalším filmu mačkám palce, aby mu to tentokrát konečně vyšlo, a vono zas ne... Ale abych jen nekritizoval, je tam pár vyloženě "Farrellyovských" vychytávek, takové ty stupidní scény, který jsou tak trapný, až jsou srandovní (jízda na kole a jízda na kole :-). Jenže vono je to vlastně celý vokopírovaný podle prvního dílu, jen s vrásčitým Carreym. Plusový body ale za to, že do toho oba herci šli, pak taky za tu mladou dcérku, no a vůbec za ten devadesátkovej feeling. Tak co bude příště? Dvojka Masky? Trojka Ace Ventury? Why not...(15.4.2015)

 • misterz
  ****

  Aj napriek tomu, že zo snímku dýcha silná nostalgia a v podstate kopíruje už teraz hádam aj legendárnu jednotku, tak som sa veľmi dobre zabavil. Na mňa tento typ humoru stále účinkuje, takže mne ku spokojnosti stačilo vyložiť si nohy, priniesť si vedro vyžúvatiek a chichotať sa na priblblých ksichtoch a skečoch tejto podarenej dvojice. Na konci však boli ukážky aj z jednotky, čo mi opäť raz smutne-melancholicky pripomenulo, ako všetci rýchlo starneme. Čas sa podpísal hlavne na J. Danielsovi, tam už je to teda riadne vidno. U mňa spokojnosť, možno sa dočkáme aj trojky :). 75/100(11.2.2015)

 • Kamca_
  ***

  Jednička byla určitě lepší, ale i tak se mi tohle pokračování líbilo. Chvílema se to malinko táhlo, ale jinak nemám skoro co vytknout. Jim Carrey se mi prostě nikdy neokouká. 65%.(1.6.2015)

 • Coleator
  ****

  Zavání to vždycky průšvihem, když vzniká pokračování úspěšného komediálního filmu, navíc po takové době. V případě Dumb & Dumber se ale pokračování s trochu přivřenýma očima opravdu povedlo - Carrey a Daniels jsou pořád skvělí, většina vtipů funguje, zápletka není nejhorší - je zkrátka super být zase zpátky...(22.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace