poster

Návrat blbýho a blbějšího

 • USA

  Dumb and Dumber To

 • slovenský

  Blbý a blbší sú späť

Komedie

USA, 2014, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  I takoví padesátníci, jako jsou Carrey s Danielsem, to dokáží pořádně rozjet. Kultovní jedničku samozřejmě překonat nešlo a nejspíš se o to ani nikdo nesnažil. Hlavní však je, že těm dvoum to pohromadě stále šlape a gagům jsem se vesměs smál, ačkoliv občas je ten humor taky až příliš za hranou...ale co jsou to přece Harry a Lloyd...stále takoví, jaké je máme rádi. PS : Bill Murray? Jako vážně? :D...81%(25.1.2015)

 • dopitak
  **

  Tak dlouho jsem čekali na velkou dávku fekálu, až přišla větší, než jsme chtěli. Carrey i Daniels pořád válí, ale gagy a scénář jsou tragické na tom žádné pitvoření nic nezmění. Pochválit ale musím skvělý dabing, Jiří Pomeje se vrátil ve velkém stylu a jeho projev je dosud možná největším dílem (myšleno herecky).(11.4.2015)

 • Cappuccino
  *

  Crazy prvá časť z 94-tého, ktorú som v detstve mohol sledovať stále dokola, vždy, keď ju hrali v TV (myslím, že som si ju nahral aj na VHS), bola na úplne inej úrovni. Očakávaná nostalgia sa nedostavila snáď ani na jednu sekundu a o originálnych vtipoch tiež nemožno hovoriť. Skutočne blbé a ešte blbšie, sklamanie na celej čiare.(21.4.2015)

 • Foox
  **

  Těch dobrý jouků ubylo po dvaceti letech asi tak dvacetkrát. Naopak momentů trapnosti stejným množstvím přibylo. Carrey i Daniels jsou už prostě taťkové ve středních letech a tohle by neměli mít zapotřebí. Při pár momentech se sice člověk zasměje, ale v paměti uvíznou spíš ty, při kterých vám je hlavního duo líto.(19.2.2015)

 • Xmilden
  ****

  Chvilku mě trvalo než jsem si uvědomil že nemůžu chtít přeci po blbcích abych dostal inteligentní film. Jsem proto nadšený že Harry a Lloydem neprodělali žádný progres a žádné extra porce rozumu se jim nedostalo. Potěší závěrečné titulky pro pamětníky, stejně jako potitulková scéna s Vazbičem. Třetí díl prosím klidně i dříve než za 20 let. 70%(17.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace