Podvodníček v ráji

Komedie

Itálie, 1998, 100 min

Enrico Oldoini

Fabrizio Lucci

Tento film mne překvapil, není to jen klasický Villaggio se svým trapným výstupem, ale má tu dvě strany mince a stojí i za zamyšlení. Příjemně koukatelný a zajímavý film. Hodnocení:75 %(1.1.2011)

tak ako dvojka BS/Th uz v 90. rokoch nenatocili nic schopne, Villaggio stale jel. Vyborna talianska blazniva komedia, ktoru taha sice Villaggio sam, ale na rozdiel od dnesnych hruz zo Sandlerom ap. je toto slubna komedia s opravdovym humorom, na ktorej sa davyborne odreagovat : 75 %(17.9.2016)

Já si bláhově myslela, že kariéra Paola Villaggia skončila s Panem účetním a pak se mi do ruky dostal tenhle kousek. Paolo trošku více přibral a vlasy mu zbělely. Čekala jsem něco ztřeštěného a šíleného, ale viděla jsem příjemný film.(10.12.2009)

• Prubner

Výchozí situace slibovala řadu komických situací, ale filmaři slibného námětu nakonec vůbec nevyužili. Tak nevtipná komedie se vídá málokdy.(31.10.2012)

Je to příjemné vidět Paola Villaggia v další prima střeštěné komedii. Je to fajn tohle vidět. Jsem mile překvapen.(28.10.2009)