poster

Podvodníček v ráji

 • Itálie

  Bugiardo in paradiso, Un

Komedie

Itálie, 1998, 100 min

Režie:

Enrico Oldoini

Kamera:

Fabrizio Lucci
(další profese)
 • Martin741
  ****

  tak ako dvojka BS/Th uz v 90. rokoch nenatocili nic schopne, Villaggio stale jel. Vyborna talianska blazniva komedia, ktoru taha sice Villaggio sam, ale na rozdiel od dnesnych hruz zo Sandlerom ap. je toto slubna komedia s opravdovym humorom, na ktorej sa davyborne odreagovat : 75 %(17.9.2016)

 • MMR
  ***

  Na to, jaký to mělo téma, to bylo málo bláznivý. Ono to vlastně nebylo bláznivý vůbec. Což je podle mě škoda, protože tohle téma se tomu nádherně vybízelo. Ale celkově mě to jakž takž potěšilo a do toho průměru se to rozhodně zařadit dá.(2.1.2013)

 • B!shop
  ***

  Villaggio zije v nejaky priserny chudinsky ctvrti mezi hroznou sebrankou a vloudi se do rodiny milionare, takze jsem cekal dalsi typickou Villaggiovo blaznivou komedii, kde bude vyplazovat jazyk a koktat. Jenze tohle je neco naprosto jinyho nez jeho bezny komedie. Jasny, komedie to je taky, i kdyz spis to je jen takovy usmevny a obcas dojemny, protoze film jen tak pomalu a prijemne plyne, reziser netlaci na pilu a Villaggio ze sebe nedela dementa, ale hraje a to tak, ze hodne slusne. Valet smichy se u toho nebudete, ale tech 90 minut utece docela prijemne.(30.10.2009)

 • honzic
  ****

  Tento film mne překvapil, není to jen klasický Villaggio se svým trapným výstupem, ale má tu dvě strany mince a stojí i za zamyšlení. Příjemně koukatelný a zajímavý film. Hodnocení:75 %(1.1.2011)

 • rafix
  ***

  Je to příjemné vidět Paola Villaggia v další prima střeštěné komedii. Je to fajn tohle vidět. Jsem mile překvapen.(28.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace