Podvodníček v ráji

Komedie

Itálie, 1998, 100 min

Enrico Oldoini

Fabrizio Lucci

Tento film mne překvapil, není to jen klasický Villaggio se svým trapným výstupem, ale má tu dvě strany mince a stojí i za zamyšlení. Příjemně koukatelný a zajímavý film. Hodnocení:75 %(1.1.2011)

Já si bláhově myslela, že kariéra Paola Villaggia skončila s Panem účetním a pak se mi do ruky dostal tenhle kousek. Paolo trošku více přibral a vlasy mu zbělely. Čekala jsem něco ztřeštěného a šíleného, ale viděla jsem příjemný film.(10.12.2009)

• Prubner

Výchozí situace slibovala řadu komických situací, ale filmaři slibného námětu nakonec vůbec nevyužili. Tak nevtipná komedie se vídá málokdy.(31.10.2012)

tak ako dvojka BS/Th uz v 90. rokoch nenatocili nic schopne, Villaggio stale jel. Vyborna talianska blazniva komedia, ktoru taha sice Villaggio sam, ale na rozdiel od dnesnych hruz zo Sandlerom ap. je toto slubna komedia s opravdovym humorom, na ktorej sa davyborne odreagovat : 75 %(17.9.2016)

Na to, jaký to mělo téma, to bylo málo bláznivý. Ono to vlastně nebylo bláznivý vůbec. Což je podle mě škoda, protože tohle téma se tomu nádherně vybízelo. Ale celkově mě to jakž takž potěšilo a do toho průměru se to rozhodně zařadit dá.(2.1.2013)