Bláznivá komedie

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Roberto Gerardi
  • MM_Ramone

Dvaja známi talianskí komici, Paolo Villaggio a Renato Pozzetto, v roku 1990 spojili svoje sily a natočili spoločný film - "Bláznivú komédiu". O dva roky neskôr to zopakovali v druhom pokračovaní a o ďaľšie dva v treťom. Jedná sa o niekoľko nesúvisiacích epizód, v ktorých sa predviedli ako nešikovní údržbári, podomoví obchodníci, pomocníci na benzínovej pumpe či ako funebráci. Chýba tomu celistvosť a vyváženosť. Niektoré scény sú vtipné, iné vyložene trapné. **(8.12.2009)

Autoři vsadili na humor němých grotesek, které umně navršil na jednu hromadu, až z toho vzniklo velice zábavných 86 minut. Útok na bránice celé rodiny. MInimálně jednou za vidění to stojí.(5.1.2015)

"Máte po ruce bláto a nebo třeba hovno ??" ;)(9.5.2015)

Když jsem viděl Bláznivou komedii jako dítě, kolem 7-8 let, tak jsem se smál snad celou dobu. Každých pár let jsem pak film pouštěl znovu (než se vhska opravdu dost poškodila:)) a najednou mi je třikrát více a film mě nechává naprosto chladným. Vypráví to více o mě nebo o filmu samotném?(4.2.2005)

Klasika alá Pan účetní Fantozzi. Hodně vtípků dvou nešiků, kterým se smůla lepí na paty. Jenže spousta fórků už tady někdy někde byla, takže se může zdát, že už jste je někdy někde viděli. Mix fantozziho a růžového pantera, který neurazí. A pozor, oblek s terčem na zádech nikdy nevěstí nic dobrého...:-)50%(23.8.2008)