poster

Bláznivá komedie

 • Itálie

  Le comiche

 • Slovensko

  Bláznivá komédia

Komedie

Itálie, 1990, 86 min

Režie:

Neri Parenti

Scénář:

Leonardo Benvenuti

Kamera:

Roberto Gerardi
(další profese)
 • PetrPan
  ****

  Dvě italské komediální hvězdy Renatto Pozzetto a Paolo Villaggio v jednom filmu = vynikající italská komedie.(21.9.2004)

 • Djkoma
  ***

  Když jsem viděl Bláznivou komedii jako dítě, kolem 7-8 let, tak jsem se smál snad celou dobu. Každých pár let jsem pak film pouštěl znovu (než se vhska opravdu dost poškodila:)) a najednou mi je třikrát více a film mě nechává naprosto chladným. Vypráví to více o mě nebo o filmu samotném?(4.2.2005)

 • MikO_NR_1909
  ***

  Účelová defraudácia konvencií a stokrát opakované vtipu, ktorý siaha k svojim limitom. Ak Pain and gain je morbídnou stupiditkou terajších vysokoškolákov, tak Fantozziho nanajvýš priemerné gagy, reč tela a pády strojov a zariadení je 80-tkovým béčkovým vrcholom, ktorý už z dnešného hľadiska vyznieva značne škrípajúco. 3 za to, že niekedy som už nechápal podaktoré absurdity, ktoré už zvrátenejším spôsobom vari nešli vyjadriť. Lacná kamera, dej nič moc.(12.4.2016)

 • K.I.N.G.
  ***

  Sled bláznivých situací. Bez děje, prostě do plných rádoby legrace. Někdy trapas, někdy nuda, občas něco, co už bylo v jiných Villaggiových filmech a něco se vskutku povedlo. Asi tak průměr.(21.6.2009)

 • Kimon
  ****

  Jak už sám název napovídá, jde o bláznivou komedii, která v určité části (pohřební služba) dosahuje až hranice morbidního humoru. Pokud se divák nad touto hranicí povznese a nedotýká se ho v ten okamžik citlivě z důvodu vlastního truchlení, může být i tento kritický okamžik překonán a hodnocení může být vyšší. Komedie je od toho, aby pobavila, i když to může být na samé hranici vkusu a za cenu toho, že někoho citlivějšího urazí. Mě neurazila, přijal jsem ji.(24.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace