Bláznivá komedie

Itálie, 1990, 86 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Roberto Gerardi

Zjavne jeden z filmov, kde sa užívateľská obec na csfd silne polarizuje. Jedni vynášajú túto taliansku komediálnu dvojicu a jej gagy do nebies, iným sa zdá trápna. Dokážem pochopiť oba názorové tábory, faktom ale zostáva, že som sa celkom zhusta nasmial a odreagoval, čo sa vždy hodí.(14.3.2010)

Je fakt, že po zcela vynikající a naprosto ultimátní smršti v úvodní části v kostele, to dost zvolní, ale i přesto, já tyhle crazy šílenosti docela rád. Mnohé vtípky byly k popukání.(11.3.2011)

Sled bláznivých situací. Bez děje, prostě do plných rádoby legrace. Někdy trapas, někdy nuda, občas něco, co už bylo v jiných Villaggiových filmech a něco se vskutku povedlo. Asi tak průměr.(21.6.2009)

Mam doma VHS, a esi je neco masakr, tak todle... Co je to tu za smrad??? Asi sem se trochu priposral no.... :D(31.1.2007)

Dvě italské komediální hvězdy Renatto Pozzetto a Paolo Villaggio v jednom filmu = vynikající italská komedie.(21.9.2004)