Návrat pana účetního

Návrat pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1996, 97 min

• Gilmour93

Evidentně těžko ho zabít, Fantozziho.. Z účetního hlediska to MÁ DÁTI lascivní humor, občasné světlé momenty probleskující skrz trapnost, ženské představitelky z italského národního obludária, mužské z ústavu pro duševně choré a opakovaní frků z předchozích dílů, což mi návrat Uga v plné míře DAL. Mimochodem, nekupuje si pan účetní to rozměrné spodní prádlo u stejné firmy jako Hugo z hor a incredebilní Hulk?(15.6.2011)

Možno keby vybrali najlepšie scény z posledných dvoch dielov, tak by z toho bol ozaj dobrý film, takto posledné dva filmy sú zaujímavé a zábavné len v niečom. Páčil sa mi koniec, ale v deji bolo aj veľa trápností.(14.7.2016)

• Tommassi3

"Áaah, uřízli jí ocas !!" - "Ale Ugo, to je přeci její copánek !!" ;)(10.9.2016)

Již neuvěřitelně desátý díl této francouzské komediální série. Oproti předchozí osmičce a devítce malinaktý skok do předu. Je zde lepší příběh a více vtipných a lepších scén (mám na mysli, že scény se snaží být více vtipné než trapné jako v předchozích dvou filmech). Fantozzi je skvělý, pořád na to má. Takže koukatelný lepší průměr, kterž vystačí na jedno dobré podívání. Nic víc ale, bobmba to není. 57% = ***(31.12.2012)

Stále krásné, možná jeden z nejzajímavějších dílů celé série pro svůj specifický nápad... :-))(29.8.2008)