Návrat pana účetního

Fantozzi - Il ritorno

Návrat pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1996, 97 min

Již neuvěřitelně desátý díl této francouzské komediální série. Oproti předchozí osmičce a devítce malinaktý skok do předu. Je zde lepší příběh a více vtipných a lepších scén (mám na mysli, že scény se snaží být více vtipné než trapné jako v předchozích dvou filmech). Fantozzi je skvělý, pořád na to má. Takže koukatelný lepší průměr, kterž vystačí na jedno dobré podívání. Nic víc ale, bobmba to není. 57% = ***(31.12.2012)

• HellFire

Jak je mi Fantozzi sympatický a jeho humor mám rád, tento díl je hodně nepovedený. Jeden trapný vtip stíhá druhý a Fantozzi je tady za největšího debila.(21.3.2012)

Možno keby vybrali najlepšie scény z posledných dvoch dielov, tak by z toho bol ozaj dobrý film, takto posledné dva filmy sú zaujímavé a zábavné len v niečom. Páčil sa mi koniec, ale v deji bolo aj veľa trápností.(14.7.2016)

To je tak blbý, až je to dobrý! Tak bych charakterizoval tento prozatím devátý díl slavné série o smolařském účetním. Nevím proč, ale na TV Barrandov jsem si to pustil jako kulisu a nakonec jsem u toho seděl v salvách smíchu. Sedlo mi to do nálady. Takový hlášky jsem nechytal >>> V kolik se vrátíš? Ukáže prostředníček..Co říkala? Že se vrátí v jednu! :D(14.6.2011)

Stále krásné, možná jeden z nejzajímavějších dílů celé série pro svůj specifický nápad... :-))(29.8.2008)