Návrat pana účetního

Návrat pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1996, 97 min

• HellFire

Jak je mi Fantozzi sympatický a jeho humor mám rád, tento díl je hodně nepovedený. Jeden trapný vtip stíhá druhý a Fantozzi je tady za největšího debila.(21.3.2012)

• gouryella

Neskutečná volovina trapná od začátku až do konce, neprostá ztráta času(17.10.2010)

• Gilmour93

Evidentně těžko ho zabít, Fantozziho.. Z účetního hlediska to MÁ DÁTI lascivní humor, občasné světlé momenty probleskující skrz trapnost, ženské představitelky z italského národního obludária, mužské z ústavu pro duševně choré a opakovaní frků z předchozích dílů, což mi návrat Uga v plné míře DAL. Mimochodem, nekupuje si pan účetní to rozměrné spodní prádlo u stejné firmy jako Hugo z hor a incredebilní Hulk?(15.6.2011)

Možno keby vybrali najlepšie scény z posledných dvoch dielov, tak by z toho bol ozaj dobrý film, takto posledné dva filmy sú zaujímavé a zábavné len v niečom. Páčil sa mi koniec, ale v deji bolo aj veľa trápností.(14.7.2016)

Stále krásné, možná jeden z nejzajímavějších dílů celé série pro svůj specifický nápad... :-))(29.8.2008)