Návrat pana účetního

Návrat pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1996, 97 min

• Gilmour93

Evidentně těžko ho zabít, Fantozziho.. Z účetního hlediska to MÁ DÁTI lascivní humor, občasné světlé momenty probleskující skrz trapnost, ženské představitelky z italského národního obludária, mužské z ústavu pro duševně choré a opakovaní frků z předchozích dílů, což mi návrat Uga v plné míře DAL. Mimochodem, nekupuje si pan účetní to rozměrné spodní prádlo u stejné firmy jako Hugo z hor a incredebilní Hulk?(15.6.2011)

• lesumir

Je to doba, co to vysilali naposledky a ja doufam, ze se to nikdy nebude opakovat. Rozhodne to nedoporucuji detem, obcanum trochu starsim a blaznum, mohlop by to dopadnout jeste hure. Takova psychicka lobotomie!(20.1.2008)

Stále krásné, možná jeden z nejzajímavějších dílů celé série pro svůj specifický nápad... :-))(29.8.2008)

Ja si nemuzu pomoct, ale ja se bavil skvele a klidne to zaradim mezi nejlepsi Fantozziovsky filmy. Sesla se tu stara dobra osvedcena sestava, pribeh je jen klasickej sled scenek, ale az na par, ktery jsou precejen uz moc kokotsky, to je desnej narez, kde lita jedna brutalni hlaska za druhou a scenky proste nemaj chybu, i kdyz spousta z nich uz byla k videni, nektery jsou zbytecne protahovany a nektery zase bohuzel kratky. Navic Villaggio i ve svejch 64 letech zvladne kde co a radi jak za mlada. Proste paradni komedie.(10.10.2009)

• HellFire

Jak je mi Fantozzi sympatický a jeho humor mám rád, tento díl je hodně nepovedený. Jeden trapný vtip stíhá druhý a Fantozzi je tady za největšího debila.(21.3.2012)

• - Približne v 17. minúte filmu môžeme na stene izby Fantozziho (Paolo Villaggio) dcéry vidieť plagát heavy-metalovej skupiny Iron Maiden. (Michal123)

• - Postava Fantozziho je tak populární, že v Itálii široce používané adjektivum "fantozziano" znamená "někdo tak nešťastný jako Fantozzi". (Elwanelyn)

• - Fantozziho dcera je ve skutečnosti muž. (Elwanelyn)