Návrat pana účetního

Návrat pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1996, 97 min

• HellFire

Jak je mi Fantozzi sympatický a jeho humor mám rád, tento díl je hodně nepovedený. Jeden trapný vtip stíhá druhý a Fantozzi je tady za největšího debila.(21.3.2012)

• lesumir

Je to doba, co to vysilali naposledky a ja doufam, ze se to nikdy nebude opakovat. Rozhodne to nedoporucuji detem, obcanum trochu starsim a blaznum, mohlop by to dopadnout jeste hure. Takova psychicka lobotomie!(20.1.2008)

Stále krásné, možná jeden z nejzajímavějších dílů celé série pro svůj specifický nápad... :-))(29.8.2008)

To je tak blbý, až je to dobrý! Tak bych charakterizoval tento prozatím devátý díl slavné série o smolařském účetním. Nevím proč, ale na TV Barrandov jsem si to pustil jako kulisu a nakonec jsem u toho seděl v salvách smíchu. Sedlo mi to do nálady. Takový hlášky jsem nechytal >>> V kolik se vrátíš? Ukáže prostředníček..Co říkala? Že se vrátí v jednu! :D(14.6.2011)

• gouryella

Neskutečná volovina trapná od začátku až do konce, neprostá ztráta času(17.10.2010)

• - Približne v 17. minúte filmu môžeme na stene izby Fantozziho (Paolo Villaggio) dcéry vidieť plagát heavy-metalovej skupiny Iron Maiden. (Michal123)

• - Fantozziho dcera je ve skutečnosti muž. (Elwanelyn)

• - Postava Fantozziho je tak populární, že v Itálii široce používané adjektivum "fantozziano" znamená "někdo tak nešťastný jako Fantozzi". (Elwanelyn)