Maléry pana účetního

• slovenský

Maléry pána účtovníka

Komedie

Itálie, 1980, 98 min

Třetí pokračování této francouzské komedie. A musím uznat, že nejlepší z celé série. Ne, že je to nějaká velká bomba. Pořád zde toho mohli vylepšit více. A to zejména příběhové prvky. Jinač film vidím spíše kladně. Fantozzi je opět vynikající, i zbytek herců. Vtipných scén je zde opravdu moc. A jsou nejlepší a nejvtipnější. Konec mohl být teda lepší. Přesto hodnotím na slušných 78% = ****(31.12.2012)

Sranda to je, ale bohužel ji už tolik neprožívám, tak jak kdysi. Každopádně nejlepší z potrhlých dílu o panu účetním.(17.9.2007)

Ztřeštěný Paolo Villaggio v roli účetního - blbost, ale když je nálada, skvěle pobaví. :) Hlavně ta manželka a dcera. :D(29.1.2012)

• lesumir

Taky jsem jako dite sledoval toho tlustyho chlapka, co mi pripadal tak vtipnej, s otevrenou pusou. Ale postupem casu si rikam, ze jsem byl bud malej a blbej, nebo jen blbej.(20.1.2008)

Neobyčejně dobrá italská komedie. Jinak asi nejlepší Fantozzi.(23.3.2008)

• - Fantozziho (Paolo Villaggio) dceru hraje podobně jako v ostatních Fantozziho filmech muž. (San Miguel)

• - Ve scéně, kdy chtějí Fantozzi (Paolo Villaggio) a Figlini (Gigi Reder) volat svému nadřízenému, tak si na odraze v zrcadle za Figliniho pravou rukou můžete všimnout nápadně černé kamery, která oba dva pány snímá. (DexMASTER094)