Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (TV film)

Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

Fantasy

Velká Británie, 2012, 90 min

Gerry Lively

Brian Rudnick

Emil Topuzov

Steve Richards
  • Mi Nü-Chai

Jako kdyby si parta LARPujícícíh dračákistů natočila homevideo. Ultralevná taškařice s nesnesitelným hlavním hrdinou, jehož incestní fixace na pološíleného otce zkombinovaná s nadržeností směšné magyčky způsobila zánik alespoň zčásti (Vermin Lord!) sympatické skupiny všehoschopných dobrodruhů a (opět) zabránila silám zla, temnot & fetišistických oděvů v uchvácení moci. Not very legendary.(15.2.2013)

• Ombak▼Penari

Pořád je to kupodivu lepší než první díl s Jeremy Ironsem. To ale nic nemění na faktu, že je to stále mizerné.(10.7.2015)

• Unnamed

Nebylo to tak otřesné jako první díl, že by děj za něco stál, to se ale také říci nedá. Ty 2* dávám za překvapivě zajímavou postavu hnusáka Bezze a nechutnou zombie holčičku.(29.1.2013)

• Alnag

Ze všech filmů inspirovaných D&D asi nejvíc ctí reálie světa z něhož vychází (rasy, názvy míst, artefakty, bohové...) Scénář je bohužel bídné úrovně, herecké výkony taktéž a některé hlášky "Welcome to Adventurerer's Vault" ocení asi skutečně jen dlouholetý hráč této hry. Dvě hvězdičky jsou to tedy opravdu jen za snahu (a docela koukatelnou shadar-kaiskou femme fatale Eleanor Gecks).(26.1.2013)

• Chen

Na videoprodukci docela slušné triky (nemrtvá holčička byla velmi povedená), ale jinak velice lacině působící, dialogy hrozivé a malovat tetování centrofixem? To je tedy něco. Navíc hlavní hrdina byl docela sympaťák.(14.3.2013)

• - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)