poster

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (TV film)

 • Velká Británie

  Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

Fantasy

Velká Británie, 2012, 90 min

Režie:

Gerry Lively

Scénář:

Brian Rudnick

Kamera:

Emil Topuzov

Producenti:

Steve Richards
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mi Nü-Chai
  *

  Jako kdyby si parta LARPujícícíh dračákistů natočila homevideo. Ultralevná taškařice s nesnesitelným hlavním hrdinou, jehož incestní fixace na pološíleného otce zkombinovaná s nadržeností směšné magyčky způsobila zánik alespoň zčásti (Vermin Lord!) sympatické skupiny všehoschopných dobrodruhů a (opět) zabránila silám zla, temnot & fetišistických oděvů v uchvácení moci. Not very legendary.(15.2.2013)

 • Ombak▼Penari
  **

  Pořád je to kupodivu lepší než první díl s Jeremy Ironsem. To ale nic nemění na faktu, že je to stále mizerné.(10.7.2015)

 • Unnamed
  **

  Nebylo to tak otřesné jako první díl, že by děj za něco stál, to se ale také říci nedá. Ty 2* dávám za překvapivě zajímavou postavu hnusáka Bezze a nechutnou zombie holčičku.(29.1.2013)

 • Alnag
  **

  Ze všech filmů inspirovaných D&D asi nejvíc ctí reálie světa z něhož vychází (rasy, názvy míst, artefakty, bohové...) Scénář je bohužel bídné úrovně, herecké výkony taktéž a některé hlášky "Welcome to Adventurerer's Vault" ocení asi skutečně jen dlouholetý hráč této hry. Dvě hvězdičky jsou to tedy opravdu jen za snahu (a docela koukatelnou shadar-kaiskou femme fatale Eleanor Gecks).(26.1.2013)

 • Chen
  **

  Na videoprodukci docela slušné triky (nemrtvá holčička byla velmi povedená), ale jinak velice lacině působící, dialogy hrozivé a malovat tetování centrofixem? To je tedy něco. Navíc hlavní hrdina byl docela sympaťák.(14.3.2013)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace