poster

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (TV film)

 • Velká Británie

  Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

Fantasy

Velká Británie, 2012, 90 min

Režie:

Gerry Lively

Scénář:

Brian Rudnick

Kamera:

Emil Topuzov

Producenti:

Steve Richards
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • UncleG
  ****

  Přijde hrdina do koloniálu a povídá: "Jeden kouzelný prsten, bezedný vak a vezmu si i jedno brnění". A prodavač na to: "A to brnění standard nebo hrdinské?"... Po tomhle výstupu existují jenom dvě cesty: buď okamžitě přepnete kanál nebo se budete smát, až vám vylítnou plíce nosníma dírkama. Jinak kromě klasický televizní Béčkovosti v podobě velmi špatných masek a ještě horších kostýmů nabízí Dračák Trojka až neuvěřitelně kvalitní CGI. Digidrak působil hmotně a reálně a zrůdná holčička, strážkyně knižního přebalu, byla udělaná už na Áčkový úrovni. Nechyběl vtip, spád i smyslupnej příběh a troufám si tvrdit, že zápletka měla lepší nápad než většina současnejch velkohollywoodskejch trháků. Hlavní hrdina sice působil trochu nemastně, o to víc ale byla zábavná družina zápornejch úchylů - v čele s poťouchle zlým čarodějem Verminem, kterej byl jednoduše k sežrání. K sežrání drakem... Samozřejmě.(26.6.2015)

 • Alnag
  **

  Ze všech filmů inspirovaných D&D asi nejvíc ctí reálie světa z něhož vychází (rasy, názvy míst, artefakty, bohové...) Scénář je bohužel bídné úrovně, herecké výkony taktéž a některé hlášky "Welcome to Adventurerer's Vault" ocení asi skutečně jen dlouholetý hráč této hry. Dvě hvězdičky jsou to tedy opravdu jen za snahu (a docela koukatelnou shadar-kaiskou femme fatale Eleanor Gecks).(26.1.2013)

 • Unnamed
  **

  Nebylo to tak otřesné jako první díl, že by děj za něco stál, to se ale také říci nedá. Ty 2* dávám za překvapivě zajímavou postavu hnusáka Bezze a nechutnou zombie holčičku.(29.1.2013)

 • Ombak▼Penari
  **

  Pořád je to kupodivu lepší než první díl s Jeremy Ironsem. To ale nic nemění na faktu, že je to stále mizerné.(10.7.2015)

 • Terva
  *

  CITÁT - Z popela povstal řád rytířů............... Dračí kopí, natáčené v okolí Kutné Hory, vystřídal černý Litevský kámen nesmrtelnosti, no a v Bulharsku nás čeká Temná kniha. Výrobní štáb se přesouvá jak migrující ptáci za teplem a levnějšími kraji, pardon teplejšími kraji, ale ne mluvíme o štábu, tak platí to první. A tak po shlédnutí tohoto třetího filmu o Dračím doupěti musím konstatovat, že ten nenáviděný první příběh je vlastně geniálně natočen. Je nejlepší, když to chcete slyšet. Tohle, třetí pokračování je ještě větší blbost, než jsem čekal. Damadore tu už vůbec není, hudba strašná, dialog, to se snad ani nedá popsat...no už se začínám opakovat. CITÁT - Všechno má svou cenu........ Dračí doupě 1 za ***, Dračí doupě 2 za ** a Dračí doupě 3 za *, to ještě uvažuji o Odpadu, když už ta možnost tady je. CITÁT - Pivo...malé.......(21.6.2013)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace