poster

Dračí doupě 3 - Kniha děsivé temnoty (TV film)

 • Velká Británie

  Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

Fantasy

Velká Británie, 2012, 90 min

Režie:

Gerry Lively

Scénář:

Brian Rudnick

Kamera:

Emil Topuzov

Producenti:

Steve Richards
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Unnamed
  **

  Nebylo to tak otřesné jako první díl, že by děj za něco stál, to se ale také říci nedá. Ty 2* dávám za překvapivě zajímavou postavu hnusáka Bezze a nechutnou zombie holčičku.(29.1.2013)

 • Mi Nü-Chai
  *

  Jako kdyby si parta LARPujícícíh dračákistů natočila homevideo. Ultralevná taškařice s nesnesitelným hlavním hrdinou, jehož incestní fixace na pološíleného otce zkombinovaná s nadržeností směšné magyčky způsobila zánik alespoň zčásti (Vermin Lord!) sympatické skupiny všehoschopných dobrodruhů a (opět) zabránila silám zla, temnot & fetišistických oděvů v uchvácení moci. Not very legendary.(15.2.2013)

 • Alnag
  **

  Ze všech filmů inspirovaných D&D asi nejvíc ctí reálie světa z něhož vychází (rasy, názvy míst, artefakty, bohové...) Scénář je bohužel bídné úrovně, herecké výkony taktéž a některé hlášky "Welcome to Adventurerer's Vault" ocení asi skutečně jen dlouholetý hráč této hry. Dvě hvězdičky jsou to tedy opravdu jen za snahu (a docela koukatelnou shadar-kaiskou femme fatale Eleanor Gecks).(26.1.2013)

 • dandislav1991
  *

  Už netočte další ...!(22.3.2013)

 • hiroshima
  ***

  Ano, dialogy byly docela ubohé a postavy řešily situace jako by si v Dračím Doupěti "hodily" na inteligenci nejnižší číslo. Přes to všechno jsem se nenudil. Triky byly na video film nadmíru povedené. Film by zasloužil maximálně 2 hvězdičky, ale jako zarytý fantasta dávám tři ....(24.3.2013)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace