Vyhrál jsem v loterii

• Itálie

Ho vinto la lotteria di Capodanno

Vyhral som v lotérii

Komedie

Itálie, 1989, 92 min

Jeden z nejlepsich filmu Paola Villaggia. Kdo je citlivy na otazku slepych lidi, at ceka ze jich tu uvidi celkem hodne v nejruznejsich komickych situacich. Povedene, nevsedni.(13.1.2008)

• Frajer42

Ačkoli se to z mého hodnocení příliš nezdá, tak mám Villaggia opravdu rád a jeho snímkům se rozhodně nevyhýbám. O účetním Fantozzim jsem viděl snad vše, co existuje. Tohle se mi zdálo o chloupek lepší. Vtípky jsou totiž kupodivu poměrně rozmanité. Nejednalo se však o nic, díky čemu bych se v křečích válel po podlaze. Proběhlo snad pouze několik úsměvů. Slabé 2 hvězdy. Viděno v rámci Filmové výzvy.Film jsem dostal od uživatele fimler.(25.8.2015)

Paolo Villaggio v další ztřeštěné komedii o smolaři, na kterého se po sérii neúspěšných sebevražd, přeci jen usměje štěstí. Kdo má rád komedie s panem účetním, zaručeně se pobaví.(4.11.2012)

• Snorlax

Ubohé, trapné, pubescentní, pitomé, vyčpělé, bez humoru i špetky intelektu.(9.4.2012)

Tosim - začínalo to písacím strojom a tiketom, ak si dobre spomínam :-)(8.6.2005)