04826 Jirous (TV film)

Česko, 2012, 53 min

• tuntavala

Melo to smysl?(10.11.2012)

• Katullka

Alkoholik v televizním náhledu, po kterém si budete říkat: Bylo to vůbec potřeba? // 16. MFDF Ji.hlava(28.10.2012)

Martina Jirouse jsem potkala před dávnými lety - v klubu Na Chmelnici na nějakém bigbítu - svlečený (ale kalhoty měl) se tam - věren své přezdívce - mezi tančícími diváky s někým pral :) ... Má krásné děti - a jeho žena Juliana - to je opravdu andělská bytost.(10.11.2012)

• garry

Je dobře, že se točí filmy o alkoholicích a klinických psychopatech.(16.7.2014)

Ivan Martin Jirous - Magor, přezdívka absolutně sedící tomuhle člověku, protože on prostě takovej byl... volnomyšlenkář, bohém, alkoholik, "anarchista" a hlavně vynikající básník, kterej se nesmazatelně zapsal do dějin naší literatury. A když člověk vidí ty jeho kamarády - rockery/punkery, šílence a ulítlý lidi (berte s nadsázkou), není se čemu divit. On se toho prostě nebál...(10.11.2012)