poster

Bláznivá komedie 3

 • Itálie

  Nuove comiche, Le

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Režie:

Neri Parenti

Scénář:

Leonardo Benvenuti
(další profese)
 • Rakosnicek77
  ****

  I když třetí pokračování této Italské bláznivé komedie, je ze všech dílů asi nejslabší, tak jej prostě budu brát jako součást celku! Určitě větší polovina ze třech epizod v díle byla slabší, nicméně když vemu všech 9 které se odehrály během této trilogie, tak ji prostě hodnotím dohromady a byla to zábava! Na Santa Clause zdravotníky a všechny ostatní které ztvárňovali, se prostě nedá nahlížet jinak, než vysokým hodnocením! Určitě nejde o žádnou kinematografii, to v žádném případě, ale jde o ryzí zábavu a tu tito dva pánové dokonale ovládají :-)(15.1.2015)

 • kingik
  odpad!

  Tak ono to nestačilo dvakrát a do třetice všeho hrozného a trapného se komická dvojka vrací naposledy, aby se položili nedostatkem nápadů a přitroublých vtípků. Zvláštní, že jsem se za tři díly Bláznivých komedií ani jednou nezasmál. 0%(4.1.2011)

 • predators
  ***

  Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

 • MMR
  ***

  Tihle dva jsou jako Pat a Mat. Tento třetí díl nebyl už tak bláznivý jako ty dva předchozí, jednalo se o 4 dvacetiminutové na sebe nenavazující příběhy, z nichž dva byly skvělé, jeden průměrný a jeden slabý. Mé podvědomí mi dává rozkaz hodnotit jako průměr. Tudíž poslechnu své podvědomí a hodnotím třemi hvězdičkami.(30.1.2011)

 • bestlama
  **

  Jsem rád za pokračování, ale tímto už by to mohlo nadobro skončit :) už nechci další ...(21.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace