Bláznivá komedie 3

Itálie, 1994, 102 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti
  • dopitak

Nebýt hodně pěkné epizodky s hodně nahou Ramonou Badescu, nebylo by co chválit. Třetí díl je složen z méně kapitol, o to trapnější ale jsou. Divadlo a boj o zhrzenou snoubenku jsou ještě tím nejlepším. Pochválím dobrý dabing s netradičními herci, jimž ale postavy vyloženě sedly (Petr Pospíchal, Petr Oliva). Jasně nejslabší díl.(22.10.2016)

• Tommassi3

"Nee, pane medvěde, to je nedorozumění !! Já nejsem medvědice !! Jsem celej život chlap !! Nelezte sem, je tu málo místa !! Tak jo teda.. Aaaaa !! Neee !!" ;)(17.4.2014)

• bestlama

Jsem rád za pokračování, ale tímto už by to mohlo nadobro skončit :) už nechci další ...(21.5.2009)

• Derek

popularito tohto dua bola vo svojej dobe dost velka a tak sa aj tretia blazniva komedia dockala premiery v kinach... bohuzial ide o najslabsiu cast trilogie, opat sa vrazaju veci do zadkov ale uz to posoby strasne unudene a rozvlacne(2.1.2011)

Oproti jednicce a dvojce vyrazne zklamani.(30.5.2009)