Bláznivá komedie 3

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Kdybych hodnotil celý film jako celek, hvězdičku bych ubral. Ale až do té části s dítětem, která je dost tragická, je to fakt docela sranda. Rómeo a Julie je přesně v tradici předchozích dvou částí, i další scény jsou v poho, až teda na ten tragický závěr.(31.3.2011)

Skvělí třetí díl.Opravdu se jim toto pokračování Bláznivé komedie povedlo.Super zábava.(28.2.2007)

• Tommassi3

"Nee, pane medvěde, to je nedorozumění !! Já nejsem medvědice !! Jsem celej život chlap !! Nelezte sem, je tu málo místa !! Tak jo teda.. Aaaaa !! Neee !!" ;)(17.4.2014)

Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

Tihle dva jsou jako Pat a Mat. Tento třetí díl nebyl už tak bláznivý jako ty dva předchozí, jednalo se o 4 dvacetiminutové na sebe nenavazující příběhy, z nichž dva byly skvělé, jeden průměrný a jeden slabý. Mé podvědomí mi dává rozkaz hodnotit jako průměr. Tudíž poslechnu své podvědomí a hodnotím třemi hvězdičkami.(30.1.2011)