poster

Bláznivá komedie 3

 • Itálie

  Nuove comiche, Le

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Režie:

Neri Parenti

Scénář:

Leonardo Benvenuti
(další profese)
 • predators
  ***

  Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

 • balba
  ****

  Skvělí třetí díl.Opravdu se jim toto pokračování Bláznivé komedie povedlo.Super zábava.(28.2.2007)

 • Smok
  ****

  Jasne najslabší kúsok z trilógie, ovšem prvá polovica ma aj tak kráľovsky pobavila. Je však vidno, že tvorcovia už sa pokúšali o dosť násilné vzkriesenie tejto komediálnej dvojky a množstvo gagov sa už opakuje a tým vyznieva do prázdna. Aj tak však nadpriemerná zábava.(15.3.2010)

 • Derek
  *

  popularito tohto dua bola vo svojej dobe dost velka a tak sa aj tretia blazniva komedia dockala premiery v kinach... bohuzial ide o najslabsiu cast trilogie, opat sa vrazaju veci do zadkov ale uz to posoby strasne unudene a rozvlacne(2.1.2011)

 • LiVentura
  ****

  Z mrtvých vstání...že by? Krásné..(29.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace