Bláznivá komedie 3

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Treti dil me ze zacatku bavil vic nez druhej. Jen mi trochu prislo, ze je Villaggio krapet upozadenej. Problem je, ze je tu mensi mnozstvi scenek a nektery jsou az nehorazne natazeny, obzvlast posledni s miminem, diky ktery snizuju hodnoceni z puvodne zamyslenejch 4* na slusny 3*. Ale i tak porad slusna komedie, nicmene je dobre, ze ctvrtej dil uz si odpustili.(15.10.2012)

Jasne najslabší kúsok z trilógie, ovšem prvá polovica ma aj tak kráľovsky pobavila. Je však vidno, že tvorcovia už sa pokúšali o dosť násilné vzkriesenie tejto komediálnej dvojky a množstvo gagov sa už opakuje a tým vyznieva do prázdna. Aj tak však nadpriemerná zábava.(15.3.2010)

• kingik

Tak ono to nestačilo dvakrát a do třetice všeho hrozného a trapného se komická dvojka vrací naposledy, aby se položili nedostatkem nápadů a přitroublých vtípků. Zvláštní, že jsem se za tři díly Bláznivých komedií ani jednou nezasmál. 0%(4.1.2011)

• Tommassi3

"Nee, pane medvěde, to je nedorozumění !! Já nejsem medvědice !! Jsem celej život chlap !! Nelezte sem, je tu málo místa !! Tak jo teda.. Aaaaa !! Neee !!" ;)(17.4.2014)

Oproti jednicce a dvojce vyrazne zklamani.(30.5.2009)