poster

Bláznivá komedie 3

 • Itálie

  Nuove comiche, Le

Komedie

Itálie, 1994, 102 min

Režie:

Neri Parenti

Scénář:

Leonardo Benvenuti
(další profese)
 • eraserhead666
  ****

  Kdybych hodnotil celý film jako celek, hvězdičku bych ubral. Ale až do té části s dítětem, která je dost tragická, je to fakt docela sranda. Rómeo a Julie je přesně v tradici předchozích dvou částí, i další scény jsou v poho, až teda na ten tragický závěr.(31.3.2011)

 • balba
  ****

  Skvělí třetí díl.Opravdu se jim toto pokračování Bláznivé komedie povedlo.Super zábava.(28.2.2007)

 • Tommassi3
  **

  "Nee, pane medvěde, to je nedorozumění !! Já nejsem medvědice !! Jsem celej život chlap !! Nelezte sem, je tu málo místa !! Tak jo teda.. Aaaaa !! Neee !!" ;)(17.4.2014)

 • predators
  ***

  Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

 • MMR
  ***

  Tihle dva jsou jako Pat a Mat. Tento třetí díl nebyl už tak bláznivý jako ty dva předchozí, jednalo se o 4 dvacetiminutové na sebe nenavazující příběhy, z nichž dva byly skvělé, jeden průměrný a jeden slabý. Mé podvědomí mi dává rozkaz hodnotit jako průměr. Tudíž poslechnu své podvědomí a hodnotím třemi hvězdičkami.(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace