Bláznivá komedie 3

Itálie, 1994, 102 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti
  • LIVINGDEAD

Představení Romea a Jůlie skvělé! Fakt jsem se pobavil Typický Fantozzi. Pak jako tajní agenti , to už bylo slabší. Bohužel poslední třetina filmu byla katastrofická. Děsná nuda o malém parchantovi! Takže doporučuji pouze prvních 30 minut filmu!(30.4.2008)

Z mrtvých vstání...že by? Krásné..(29.8.2008)

• Ded@M@tes

Oproti jedničce a dvojce rapidní propad. Dva úchylové a jejich pokračování, které je malinko mimo. Zábavy ubylo a ani nevím že bych se zasmál. ( Hodnocení: 3/10 )(21.4.2013)

Stejně jako je film rozdělen na dvě části, tak je rozložena i jeho komediální složka. Divadelní scéna je skvělá a u některých gegů jsem se fakt nasmál. Bohužel s přibývajícím časem jsou situace spíše trapné, a tak se dostavují pocity nudy. Ale jen místy, abych jenom nekritizoval:-) Zajímavosti: Po divadelním představení Romea a Julie se Shakespeare obracel v hrobě. / 12 těžce a 35 lehce. Taková je bilance počtu raněných po nárazu parníku do majáku. :-) 45%(4.1.2009)

Skvělí třetí díl.Opravdu se jim toto pokračování Bláznivé komedie povedlo.Super zábava.(28.2.2007)