Superúčetní

Itálie, 1986, 92 min

Neri Parenti

Leonardo Benvenuti

Fred Bongusto

Niektoré uťahovačky fakt dobre vybrané ale prevažne tomu chýba skutočná šťava pretavená v primerane dobrú zábavnosť. /40%/(18.2.2010)

Pátý díl už. Bylo to trhlé, člověk se zasmál, ale ne už jako kdysi. Dost ujetý příběh, ujeté vše. Velkým problémem to není, ale asi jak už je to natahované - toto je pátý díl, tak to tak dopadá. Nicméně průměrná záležitost, která pobaví taky no. 52% = ***(31.12.2012)

• HateBreeder

Opakování matka moudrosti? V tomto případě spiše podnět k neskutečné blbosti...(29.9.2009)

Ze začátku mě to fakt dost nudilo a chtěl jsem film vypnout (což se mi málokdy stane) ale naštěstí se to postupně začne zlepšovat. Fantozzimu přeci jen sluší naše doba. Ale některé fórky byly dost dobré (Robin Hood, Ježíš). Tentokrát slabší tři hvězdy.(29.9.2009)

Solidni film ze serie o ucetnim, ale presto jsem cekal drobet vic. Pojmout pribeh od stvoreni sveta az do budoucnosti je skvelej napad, jednotlivy udalosti jsou vybrany perfektne a prakticky v kazdy je Fantozzi za nejvetsiho chudaka, ale problem je, ze ne vsechny situace jsou naplno vyuzity. Navic i humor je spis takovej, ze se vezme naka znama scena z dejin a sparoduje, i kdyz i tady jsou klasicky forky, jako vyplazovani jazyku, zvejkani jidla a podobne. Co se tyce Villaggio, prisel mi v pohode, ale nejak silene tlustej. Celkove se jedna o slusnou komedii, akorat ze ne vsechny situace jsou tak vtipny, jak tvurci asi zamejsleli.(28.2.2008)