poster

Za trnkovým keřem

Rodinný / Dobrodružný

Československo, 1980, 72 min

 • Dudek
  odpad!

  Pokud někdo stále hrabe písek z jedné díry, musí se mu stát, že jednou vyhrábne bahno.(6.6.2005)

 • kingik
  **

  Tomáš Holý zde pomalu ztrácí svou přirozenost. Navíc je film velmi pomalý a Gustáv Valach v roli jeho dědečka mně byl nesympatický. Zdlouhavý snímek především zaujme svou přírodou. Hezká nuda. 40%(23.2.2009)

 • sportovec
  ****

  Závěr, že tyto "holovské" dětské filmy, založené na poněkud skautsky chápaném souznění přírody a jejího vnímání dětskýma městskýma očima mají mnoho co do sebe. Vedle kvalitních dospělých herců - v tomto případě zejména Brejchové, Kemra a hlavně Valácha - jsou důstojným památníkem jedinečného hereckého talentu předčasně zesnulého Tomáše Holého. Jeho osud v mnohém připomíná dětské období dalšího zázračného talentu našeho dětského filmového herectví Vladimíra Dlouhého.(25.12.2010)

 • moviesfan
  ***

  Další část je kvalitně skoro stejná. Opět se na to koukat dá. Hodnocení: 60%(14.8.2008)

 • zette
  *

  Pekelne nudna trilogie. Proti Holemu jsem nikdy nic nemel, v teto trilogii mi vsak prijde strasne protivny a Valacha jsem rad nemel nikdy. Dnes uz detem tyto filmu asi nereknou vubec nic.(5.12.2010)

 • - Tomáš Holý se nemusel učit nazpamět texty stačil, když věděl co tam má být. (cariada)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace