Za trnkovým keřem

Rodinný / Dobrodružný

Československo, 1980, 72 min

Roztomilý film pro děti s jejich oblíbeným Tomášem HOLÝM. Není důvod se na tento film "škaredit" je určen jen a jen dětem, ale i dospělý nebude ztrácet čas když se na něj podívá. (Pokud nebude mít zrovna co jiného na práci). Jsou daleko stupidnější filmy pro děti, kde se ještě dozvědí to, co jim doposud uniklo.(3.10.2007)

Ve třetím díle má hajný Straka starosti s helikoptérama, která ruší klidnou šumavskou přírodu. A konečně se sejde se svým synem - za trnkovým keřem.(14.3.2015)

• argenson

Některé filmy s Tomášem Holým mi občas splývají, ale už si budu pamatovat, že právě sem patří moje oblíbená scénka s Janou Brejchovou: "Jo, ty nejseš připoutanej? Tak to zaplať!"(31.3.2013)

• Smok

Prečo prepána tam tvorcovia pchali každé 3 minúty záber na letiaci vrtulník ponad les? Fakt to po 20ty krát už bolo neznesiteľné, dávať stále tichšie televízor :( Upozorniť na potrebu ochrany prírody sa dá aj inak...(19.10.2008)

Tady už docházely nápady. Vlastně už si jen matně vzpomínám o čem to bylo. Nejslabší z trilogie.(2.3.2010)

• - Tomáš Holý se nemusel učit nazpamět texty stačil, když věděl co tam má být. (cariada)