Za trnkovým keřem

Rodinný / Dobrodružný

Československo, 1980, 72 min

A potřetí na Šumavě s Tomášem Holým. A naštěstí naposledy.(17.6.2009)

Roztomilý film pro děti s jejich oblíbeným Tomášem HOLÝM. Není důvod se na tento film "škaredit" je určen jen a jen dětem, ale i dospělý nebude ztrácet čas když se na něj podívá. (Pokud nebude mít zrovna co jiného na práci). Jsou daleko stupidnější filmy pro děti, kde se ještě dozvědí to, co jim doposud uniklo.(3.10.2007)

• Dudek

Pokud někdo stále hrabe písek z jedné díry, musí se mu stát, že jednou vyhrábne bahno.(6.6.2005)

• HareS

Tretie pokračovanie šumavskej trilógie doplatilo na takmer nulový scenár a značne nevyužitý herecký talent Tomáša Holého. 45%(7.4.2010)

• kingik

Tomáš Holý zde pomalu ztrácí svou přirozenost. Navíc je film velmi pomalý a Gustáv Valach v roli jeho dědečka mně byl nesympatický. Zdlouhavý snímek především zaujme svou přírodou. Hezká nuda. 40%(23.2.2009)

• - Tomáš Holý se nemusel učit nazpamět texty stačil, když věděl co tam má být. (cariada)