Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál)

Agents of S.H.I.E.L.D.

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agenti S.H.I.E.L.D.

Akční / Drama / Sci-Fi

USA, 2013 - 2017, 64 h 3 min (Minutáž: 88x45 min)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell, Constance Zimmer, Ruth Negga, J. August Richards, B.J. Britt, Blair Underwood, Kyle MacLachlan, Bill Paxton, Edward James Olmos, Dichen Lachman, Dillon Casey, Simon Kassianides, Jamie Harris, Reed Diamond, Maya Stojan, David Conrad, Titus Welliver, Saffron Burrows, Patton Oswalt, Elena Satine, Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jaimie Alexander, Hayley Atwell, Lucy Lawless, Dylan Minnette, Juan Pablo Raba, Shannon Lucio, Adrian Pasdar, Christine Adams, Maximiliano Hernández, Neal McDonough, Cullen Douglas, Henry Goodman, Leonor Varela, Ian Hart, Drea de Matteo, Stan Lee, William Sadler, Ron Glass, Matthew Willig, Maiara Walsh, Anthony Dilio, Alicia Lagano, Dylan Bruno, Arlene Santana, Troy Glass, Brandon Molale, Emily Baldoni, Carlo Rota, Daniel Zovatto, Boyd Kestner, Rob Huebel, Molly McCook, Beth Kennedy, Michael Graziadei, Peter MacNicol, Ilia Volok, Charles Halford, Vincent Laresca, Austin Nichols, Louis Ozawa Changchien, Assaf Cohen, Carlos Leal, James MacDonald, Matt Mullins, Amy Acker, Brad Dourif, Brannon Bates, Patrick Brennan, Tsai Chin, Bayardo De Murguia, Raquel Gardner, Robert Baker, Joel Gretsch, Brian Van Holt, Kenneth Choi, Bruno Amato, Chase Kim, Trevor Larcom, Brian Tee, Jimmy O. Yang, Kris Lemche, Winter Ave Zoli, Derek Phillips, Mackenzie Astin, Kirk Acevedo, Tzi Ma, Max Daniels, Alvin Ing, Nick Gracer, Natalie Smyka, Wilmer Calderon, Nick Roth, Joel Polis, Sarah Dumont, Melanie Cruz, Eddie J. Fernandez, James Hong, Alex Hyde-White, Spencer Treat Clark, Daz Crawford, Daniel Feuerriegel, Daniel Roebuck, Chad Lindberg, Alexi Wasser, Nick Eversman, Morgan Benoit, Alicia Vela-Bailey, Braden Moran, Ava Acres, Endre Hules, Andrew Howard, Carlos E. Campos, Micah Fitzgerald, T.J. Ramini, Donzaleigh Abernathy, Jeff Corbett, Erin Way, John Hannah, Mark Dacascos, Dorian Gregory, Trevor Torseth, Briana Venskus, Jason Glover, Gaius Charles, Vladimir Sizov, Murielle Telio, Jeff Daniel Phillips, Powers Boothe, Glenn Morshower, Alexander Leeb, Bethany Joy Lenz, Allan Graf, Gabriel Luna, Devon Libran, Parminder Nagra, Stephanie Maura Sanchez, Ric Sarabia, Paul Sanchez, Lilli Birdsell, Jason O'Mara, Samuel Barajas, Lorenzo James Henrie, Mallory Jansen, Sarayu Blue, Alexandra Bokyun Chun, José Zúñiga, Kerr Smith, Phil Tyler, Usman Ally, Brandon Keener, Patrick Cavanaugh, Ward Roberts, David Anders, Franco Vega, Josh Daugherty, Manish Dayal, John Pyper-Ferguson, Kimberley Drummond, Shelley Robertson, Zach McGowan, Tom Virtue, Alex Neustaedter, Stivi Paskoski, Stoney Westmoreland, Matthew Glave, David L. King
  • lesumir

Tak tohle je hooodně hloupej seriál!(18.10.2013)

Lehce vrávorající, mnohdy perfektní a v závěru 1. řady úžasný. Začátek 2. řady - neochvějný a závěr naprosto bombastický! Seriál Agents of SHIELD získává na intenzitě. Zejména poslední třetina těsně propletená s pokračováním Captain America patřila k absolutnímu vrcholu. Marvelovské univerzum začíná být pekelně propletené - jedna souvislost stíhá druhou (jak známo jejich filmové univerzum lze studovat jako obor na univerzitě.) Coulson byl zábavný už ve filmech - vždy se zjevil náhle odnikud v místě, kde by jej někdo nečekal. Teď má celou armádu nohsledů a musí postavit impérium na nohy.(2.10.2014)

U mě spokojenost. Někoho může odradit trošku pomalejší začátek, ale mě jako fanouška Josse to vůbec nepřekvapuje a věřim, že ví co dělá. Jen od toho nečekejte další Avengers to by byla chyba. Casting se povedl na výbornou a jsem zvědav jak se budou postavy vyvíjet dál, potenciál mají obrovský. Rozsáhlejší komentář napíšu až po konci první řady. Mé hodnocení jednotlivých dílů najdete v deníčku.(14.10.2013)

Pilot: Velká slabota, která se snaží zavděčit nerdíkům a sama o sobě nabízí strašně málo. Nudný casting, přepjatá snaha o humor za každou cenu, nijaká akce a triky na úrovni starších sezón Smallville. Možná se to v dalších dílech usadí a chytne, ale po pilotu to nijak zvlášť nemám touhu zjišťovat. Ten filmovej look, o kterým tu většina lidí mele, jsem nezaznamenal. Studiovka až na půdu! UPDATE po 20 epizodách... it gets better and better.(25.9.2013)

• liskam

Pouhopouhá vyplňovačka času mezi Marvel filmy. Navíc pro skalní fanoušky, protože tenhle seriál je opravdu slabej. A to zejména v hercích,jejich výkonech a scénáři. Za mě 40%(7.10.2014)

• - Jak uvedl Joss Whedon, roli J. Augusta Richardse měl původně hrát Nicholas Brendon. Oba herci předtím hráli ve vzájemně se prostupujících Whedonových seriálech Buffy, přemožitelka upírů (od r. 1997) a Angel (od r. 1999). (ManOfPhoenix)

• - Šestnáctá epizoda s názvem "End of the Beginning" dějově  tesně předchází filmu Captain America: Návrat prvního Avengera (2014) a všechny zbývající díly seriálu jsou událostmi filmu silně přímo ovlivněny. Divák se z nich dokonce dozví všechny zásadní spoilery snímku. (M.u.t.t.t.y)

• - Přestože se děj osmého dílu první série odehrává ve Španělsku, v jednom ze záběru je možné zahlédnout střechu katedrály sv. Víta na Pražském hradě. (Mtwongo)