Pár nenormálních aktivit

(neoficiální název)

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

Překvapivě ne tak blbá a trapná parodie.(9.12.2013)

• MáŠa

Čekal jsem hrůzu, a zas taková hrůza to nebyla. Jen je škoda, že to zbytečně zabíjejí strašně lacinými vtípky, na kterých snad ani není nic vtipného - např. šukání plyšového medvěda.(23.4.2013)

• Chrustyn

Neskutečně mizerný, trapný a po všech stránkách nepovedený pokus o zparodování populární hororové série. Milovníci dané série a trapného černošského humoru budou možná nadšení, ale skutečný divák a hlavně milovník filmu, bude trpět jako pes.(26.5.2013)

• Gilmour93

Bisexuální ektoplazma, teplý senzibil a vymítač na koksu? Hodně nemorálních aktivit přijatých mnou spíše pasivně. Wayansovic rukopis totiž trošku začíná připomínat jakýsi fekální, sexistický, vyhulený kolovrátek a ač za to možná skončím jako bílá šlapka na Mandingo party, Cedricovi by už měl někdo říct, že je všechno, ale rozhodně ne Entertainer.. Sice ta scéna byla trapná, jak předčasná ejakulace na recepci kliniky reprodukční medicíny, ale vůbec bych se teď nedivil, kdyby Marlona sbalila na nějakém večírku fanynka a řekla mu, ať s ní dělá všechno, co dělal s tím plyšákem..(15.7.2013)

No, nestojí to za moc, ale něco vám řeknu - bavil jsem se u tohoto líp než u poloviny dílů PA. Takže asi tak...... 55%(23.7.2013)

• - Film vznikl díky tomu, že Marlona Wayanse producenti neobsadili do nových dílu filmové série Scary Movie. Herec tak začal pracovat na tomto snímku. (Dlee)

• - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 36. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (Paldiny)

• - Ve filmu je 2x noc číslo 11. (LERw!g)