Pár nenormálních aktivit

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

• Campbell

Další z řady spíše trapných parodii. Kde jsou ty časy kde jsem se u Wayansů smál? Tady tohle už prostě smrdí naprstou trapností. Jo jsou tu asi tak 2 scény u kterých jsem se zasmál ale to je zoufale málo. Film se děsně snaží být za každou cenu vtipnej a tak to prostě působí uspěchaně a plno vtipů vyjde na prázdno. Na dvojku zvědavej fakt nejsem.(6.5.2014)

Chvílemi vtipné, chvílemi trapně, ale celkově se člověk pobaví... Tenhle kousek válcuje Scary Movie 5 na celé čáře...(20.7.2013)

• dex2man

Proč mám ten pocit, že se každým rokem v parodiích snižuje počet povedených vtipů a popkulturních narážek na úkor trapáren a neopodstatněných vulgarismů? Kde jsou ty časy, kdy i ten fekální humor dokázal být trefný? A že to zrovna Marlon v dobách Scary Movie a Nevyhrožuj uměl…ale abych nekřivdil, pár záblesků se najde: scéna s otáčející kamerou a mexickou služkou v „prázdném“ domě, venčení mrtvého čokla, drsný gangsteři na útěku… Bohužel většina času je zabitá Marlonovým šaškováním před kamerou, kdy se bavil jen on a jeho kámoši za kamerou, viz.nekonečná útrpná šukačka s plyšákem…škoda, že chybělo víc nápadů.(3.5.2013)

Kdyby bylo novy Scary Movie vtipny aspon jako tohle, tak jsem byl na vysost spokojenej, protoze oproti nejnovejsi Scary Movie traparne, je tohle slusne natoceny a hlavne vtipny. Sice se tu vlastne paroduje jen jeden film, ale to vubec nevadi, protoze tvurci presne trefily tu hranici, kdy staci trochu pridat bububu a uz to funguje jako horor a nebo naopak prihodit nejakou uchylarnu a funguje to jako komedie. Ne ze by tu byly nejaky masakralni vtipky celou dobu, to urcite ne, obcas to je samozrejme bud neoriginalni nebo az trapny, ale Wayansovi tyhle role skvele sednou, takze tahne i ty slabsi pasaze a ja se celou dobu docela slusne bavil.(3.8.2013)

Už dle traileru se dalo čekat o co půjde a že jsou tu tací, kteří čekali inteligentní komedii s originálními nápady už je věc jiná. Je to pár dní, co jsem viděl Scary Movie 5, takže při srovnání s tím je A Haunted House dvakrát lepší a má daleko více humorných scén. Jedna z nejlepších parodií poslední doby a to mi nikdo nevezme. Občas jde samozřejmě o trapný a místy až otravný humor, ale na druhou stranu je pár slušných narážek na filmy a z toho jsem nemohl. A Haunted House není filmový skvost, ale dobrá lehce nadprůměrná parodie na Paranormal Activity a jiné filmy .. 6/10 = 64%(13.7.2013)