Pár nenormálních aktivit

(neoficiální název)

Pár nenormálnych aktivít

Komedie / Horor

USA, 2013, 86 min

O něco málo lepší lepší než 30 nights, přesto se to ovšem přes 3 hvězdičky přehoupnout nedokázalo. Dá se říct, že je to taková smíšenina laciných vtipnů s trapnými vtipy a sem tam i celkem dobrými vtipy. Když to vezmu jako celek, vychází mi to na průměr.(22.5.2013)

Už dle traileru se dalo čekat o co půjde a že jsou tu tací, kteří čekali inteligentní komedii s originálními nápady už je věc jiná. Je to pár dní, co jsem viděl Scary Movie 5, takže při srovnání s tím je A Haunted House dvakrát lepší a má daleko více humorných scén. Jedna z nejlepších parodií poslední doby a to mi nikdo nevezme. Občas jde samozřejmě o trapný a místy až otravný humor, ale na druhou stranu je pár slušných narážek na filmy a z toho jsem nemohl. A Haunted House není filmový skvost, ale dobrá lehce nadprůměrná parodie na Paranormal Activity a jiné filmy .. 6/10 = 64%(13.7.2013)

• Handle

Většina vtipů je trapných, ale někdy je to prostě taková kokotina, že se tomu nejde nezasmát. Je to prostě taková ta standartní parodie no. Ale oproti letošnímu Scary Movie 5 se dá tvrdit, že je to v rámci možností poměrně zábavné.(14.9.2013)

• Gilmour93

Bisexuální ektoplazma, teplý senzibil a vymítač na koksu? Hodně nemorálních aktivit přijatých mnou spíše pasivně. Wayansovic rukopis totiž trošku začíná připomínat jakýsi fekální, sexistický, vyhulený kolovrátek a ač za to možná skončím jako bílá šlapka na Mandingo party, Cedricovi by už měl někdo říct, že je všechno, ale rozhodně ne Entertainer.. Sice ta scéna byla trapná, jak předčasná ejakulace na recepci kliniky reprodukční medicíny, ale vůbec bych se teď nedivil, kdyby Marlona sbalila na nějakém večírku fanynka a řekla mu, ať s ní dělá všechno, co dělal s tím plyšákem..(15.7.2013)

Marlon Wayans předvádí zase a opět perfektní herecký "trapný" výkon,při kterém jsem se bezvadně řezal smíchy. Byl tohle dobrý film? Ne, byl opravdu hloupý. Budou ho lidé nenávidět? Definitivně! Užil jsem si ho? Ano! Směšné, dětinské, prostopášné a nechutné, ale na mě to funguje!! 65%(20.4.2013)

• - Film prišiel do amerických kín 11. 1. 2013, čo bol pôvodný dátum premiéry konkurenčného snímku Scary Movie 5 (2013) ešte pred tým, ako ho presunuli na 12. 4. 2013. (S3MIR)

• - Při závěrečných titulcích může divák zhlédnout ještě pár bonusových scén z natáčení. (Skarface)

• - Plakáty k filmu parodují hned několik plakátů ke slavným hororům, a to například Sinister (2012), Kletba z temnot (2012), nebo Texas Chainsaw 3D (2013). (jakear)