Lepší teď než nikdy

• slovenský

Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

"Při poslední souloži jsem si přetrhal vazy" velmi pohodová komedie, kde dvojice Douglas & Keaton předvádí bravůrně své přednosti :-) Nejde sice o žádnou pecku, přesto se na to výborně kouká. Krásná večerní oddechovka :-)(7.2.2015)

Takový film co nenadchne,ale ani neurazí.Stojí to jak asi čekáte hlavně na Michaelovi Douglasovi a Diane Keaton.Příběh o tom jak si děda v podání M.Douglase najde cestu k synovi a všeobecně lidem po odchodu manželky skrze jeho vnučky kterou má na starost vám uběhne jedna dvě,ale nic moc to ve vás nezanechá,ale potěší ,že se stále na plátně objevují a baví tato esa a proto za mě 60 % a tři hvězdy.(3.12.2014)

Nebylo to špatné, ale nějak jsem u obou mých oblíbenců cítila nevyužitý potenciál, za což viním nedotažený scénář. Douglas je elitní pěšák, ale Diane ho tentokrát převýšila, spíš proto, že jemu jsou role situované do starých otců alias dědečků ne příliš na míru, sedl by mi zde víc starý osvědčený Nicholson. A to je možná ono, oba filmy s Nicholsnem Lepší pozdě...Lepší už to nebude...nikdo nikdy patrně nepřekoná. Ještě že začlo pořádně mrznout a sněžit, konečně!!(28.12.2014)

Protivných dědků sršících sarkasmem nemám nikdy dost, samozřejmě na filmovém plátně, protože jinak mne spíše baví srážet je autem. A Douglas si svého Orena střihl tak zábavně, že mi nevadil ani provařený děj, ani sexuální vztah mezi vrásčitými lidmi a přežil jsem i to unylé barové zpívání. Trefných hlášek byl totiž dostatek a mně rozhodně nevadí nechat se jednou za čas zasypat hromadou štěstí.(14.9.2015)

Tihle dva se k sobě vůbec nehodili. Je to škoda.(9.1.2016)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)