poster

Lepší teď než nikdy

 • USA

  And So It Goes

 • slovenský

  Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ..Lucas..
  **

  S tímto obsazením se dají očekávat minimálně dobré výkony. To je ale tak bohužel téměř všechno. Film nudí, postava vnučky mi nesedla a pár povedených scén to z podprůměru nedostane.(2.11.2014)

 • metal.storm
  ***

  Klasický romantický film, ale bez mladých. Musí sa nechať že v podaní postarších je to viac šarmantné, ale je to priemer.(8.3.2016)

 • Roman.Ticka
  ***

  Nebylo to špatné, ale nějak jsem u obou mých oblíbenců cítila nevyužitý potenciál, za což viním nedotažený scénář. Douglas je elitní pěšák, ale Diane ho tentokrát převýšila, spíš proto, že jemu jsou role situované do starých otců alias dědečků ne příliš na míru, sedl by mi zde víc starý osvědčený Nicholson. A to je možná ono, oba filmy s Nicholsnem Lepší pozdě...Lepší už to nebude...nikdo nikdy patrně nepřekoná. Ještě že začlo pořádně mrznout a sněžit, konečně!!(28.12.2014)

 • Rosana
  **

  No, táhlo se to jako smrad. Ano, film o tom, že i na stará kolena se z někoho může stát lepší a citlivý člověk, bude mít vždycky nějaký úspěch. Já jsem se nudila.(19.9.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Protivných dědků sršících sarkasmem nemám nikdy dost, samozřejmě na filmovém plátně, protože jinak mne spíše baví srážet je autem. A Douglas si svého Orena střihl tak zábavně, že mi nevadil ani provařený děj, ani sexuální vztah mezi vrásčitými lidmi a přežil jsem i to unylé barové zpívání. Trefných hlášek byl totiž dostatek a mně rozhodně nevadí nechat se jednou za čas zasypat hromadou štěstí.(14.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace