poster

Lepší teď než nikdy

 • USA

  And So It Goes

 • slovenský

  Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tatanapope
  ***

  Romantická komedie , která sice nebyla tak vtipná , jak by člověk od komedie čekal , ale zase musím uznat , že celkový děj byl přirozený a nenudil . Pěkný film na který se dá docela dobře koukat .(26.4.2015)

 • Vxxx
  **

  Bohužel. Je to takové lehce povrchní. Film vůbec nejde do hloubky... jako bych na něj koukala přes zamlžené sklo... a když už jsem byla konečně schopná vidět trochu skrz, tak film skončil. Nějak jsem tam asi nepochopila to hrozné drama, ani tu komedii a bohužel ani tu romantiku. Prostě to bylo takové... nijaké. 2*(27.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Miloučký ničím neurážející americký film s Michaelem Douglasem, co hraje otrapu, který nikoho nemá rád a zároveň nikým není milován. Jeho chování ale postupem času vzbudí soucit u některých sousedů a tak se i s příchodem tohoto soucitu vytvoří emoce, které dokáží zaplnit hodinu a půl příjemně ubíhající film, který mi až moc připomínal Lepší pozdě nežli později s nedostatkem zapamatování hodných scén.(26.10.2015)

 • Aleee89
  ***

  Nic zázračného to není, ale jinak je to vlastně vcelku příjemný film, který notně připomíná asi deset let starý kus Lepší pozdě nežli později, také s Diane Keaton v hlavní roli. Tu mám celkem ráda a musím říct, že trochu diblíkovské postarší ženy řešící vztahové problémy jí sedí. Douglasův morous byl kouzelný. Je to předvídatelné, sem tam je tu nějaké to klišé, ale na zpříjemnění dne s nemocí v posteli je to myslím ideální.(22.4.2015)

 • Lord.Jim
  ***

  Tihle dva se k sobě vůbec nehodili. Je to škoda.(9.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace