Lepší teď než nikdy

Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

• Rosana

No, táhlo se to jako smrad. Ano, film o tom, že i na stará kolena se z někoho může stát lepší a citlivý člověk, bude mít vždycky nějaký úspěch. Já jsem se nudila.(19.9.2015)

Miloučký ničím neurážející americký film s Michaelem Douglasem, co hraje otrapu, který nikoho nemá rád a zároveň nikým není milován. Jeho chování ale postupem času vzbudí soucit u některých sousedů a tak se i s příchodem tohoto soucitu vytvoří emoce, které dokáží zaplnit hodinu a půl příjemně ubíhající film, který mi až moc připomínal Lepší pozdě nežli později s nedostatkem zapamatování hodných scén.(26.10.2015)

CITÁT - Proč musíš mít hrob na kopci? Stejně z té vyhlídky nic nemáš.............. Hlavní hrdina je morous, ale má si svou pravdu. CITÁT - Míval jsem soucit............ Příběh se jeví jako ciťáček, a je celkem dost uměle vytvářený. Čím déle to trvalo, tím méně mě to bavilo. 50% CITÁT - Nedělejte z toho víc, než to je................(10.5.2015)

• MMR

Blbost od začátku až do konce. Hlavní postavy mají naprosto nesympatické až odpudivé vlastnosti a chovají se hrůzostrašně. Trpěl jsem, přetrpěl jsem.(13.2.2015)

• Flego

Uznávaný režisér, špičkoví herci a... hrozne melodramatická nuda. Bola to pre mňa nepríjemná sprcha, dostalo sa mi len pramálo dobrých scén, mnoho nudných dialógov a samotný príbeh mohol byť viacej prepracovaný. Verím však, že priaznivci Pilcherovej si možu užiť.(26.11.2014)

• - Sissy Spacek dostala nabídku na roli Leah (Diane Keaton), ale odmítla ji. (Terva)

• - Natáčelo se v amerických státech Connecticut a Kalifornie a v anglickém hrabství Greater Manchester. (Terva)