Lepší teď než nikdy

Lepšie teraz ako nikdy

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2014, 94 min

• bourec

Ke sledování mě donutil M.Douglas,můj oblíbenec.Ale tohle oldies kolem mě proletělo,a už teď nevim o čem to bylo.A scéna s porodem byla trapná a zbytečná.40%.(20.2.2015)

Miloučký ničím neurážející americký film s Michaelem Douglasem, co hraje otrapu, který nikoho nemá rád a zároveň nikým není milován. Jeho chování ale postupem času vzbudí soucit u některých sousedů a tak se i s příchodem tohoto soucitu vytvoří emoce, které dokáží zaplnit hodinu a půl příjemně ubíhající film, který mi až moc připomínal Lepší pozdě nežli později s nedostatkem zapamatování hodných scén.(26.10.2015)

• Flego

Uznávaný režisér, špičkoví herci a... hrozne melodramatická nuda. Bola to pre mňa nepríjemná sprcha, dostalo sa mi len pramálo dobrých scén, mnoho nudných dialógov a samotný príbeh mohol byť viacej prepracovaný. Verím však, že priaznivci Pilcherovej si možu užiť.(26.11.2014)

• hygienik

Stal som sa svedkom degradácie amerického filmu na druhotriednu stand up comedy show, v ktorej speakerovi Douglasovi (alebo skôr scenáristovi) došli nápady, a tak stavil na cynické a sexistické vtípky. Ako povedal vo filme:"Já rozbrečím každého." To, čo začalo ako "skoro" romantická komédia, sa skončilo ako znôžka surových narážok, ktorá sa ešte nehanebne tvári, že propaguje rodinné hodnoty. Hlavný herecký pár sa týmto angažmánom znemožnil.(29.10.2015)

Nic zázračného to není, ale jinak je to vlastně vcelku příjemný film, který notně připomíná asi deset let starý kus Lepší pozdě nežli později, také s Diane Keaton v hlavní roli. Tu mám celkem ráda a musím říct, že trochu diblíkovské postarší ženy řešící vztahové problémy jí sedí. Douglasův morous byl kouzelný. Je to předvídatelné, sem tam je tu nějaké to klišé, ale na zpříjemnění dne s nemocí v posteli je to myslím ideální.(22.4.2015)