poster

Odpad město smrt

Drama

Česko, 2012, 70 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • M.Macho
  *****

  První pořádný film o lásce!!!(19.2.2013)

 • GeusX

  Dialogově zajímavé, občas to však na mne působilo tak nějak až moc inťoušsky. Jelikož jsem to neviděl celé, nebudu hodnotit.(4.3.2016)

 • dr.horrible
  ***

  Zhruba polku filmu som to chcel vypnúť, potom som sa chytil. Pekné obludárium. Roztomilý člověk. Peníze. "Mé dveře jsou ti dokořán, no tak zastav svůj běh na chvíli..." (respektive, méně vkusně)(12.12.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  Ten film není špatný. Ale mám podezření (a tiskovka jedině potvrzuje dojem), že je to vlastně náhoda plynoucí částečně z působivosti předlohy, zbabělosti hru reálně předělat a riskovat plus sázky na hned několik jistot. Jako "malé české Cosmopolis" ale docela pěkné. S tím rozdílem, že Cosmopolis do extrému dotáhlo svůj záměr, kdežto Hřebejk jen dělal, volně citováno podle jeho slov, "takový ty věci, však víte." 2-3 hvězdy.(8.11.2012)

 • dopitak
  *

  Těžké sousto pro dramaturga, těžké pro Hřebejka a ještě těžší pro diváka. Televizní nasnímání velkého jeviště s texty RWF na mě působilo příliš vyumělkovaně, kýčovitě, neaktuálně. Nespílám režisérovi, popasoval se s tím asi ještě dobře, ta teatrálnost se příliš tloukla s obsahem a některá provolání tak působila komicky (např. výstupy pasáka Franze).(28.4.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace