Veľmi zdatne zrežírované, Jodie Foster ukázala čo v nej je. A Jack O´Connell ukázal ako sa dá zatieniť herecké esá jednoduchým herectvom - proste si hrá akoby šlo o všetko a pritom o nič - tak, ako mu huba narástla. Teším sa na jeho ďalšie filmy - v mojej TOPke slušne stúpa.(13.2.2017)

Dohromady hodně fajn napínák, jenom se mu holt kvůli odtažitýmu začátku dost těžko dostává pod kůži. Ve finále jsem byl hodně rád za to, jak chytře celá zápletka gradovala, a taky za fakt, že se Jodie Foster nebála, kopnout diváka s rozeběhem do slabin.(11.9.2016)

• mm13

A tak ešte možno pred 15 rokmi. Dnes? Bežte s tým "objavovaním Ameriky" do riti. A nebolo to neviem ako presvedčivé ani v rovine thrilleru, i keď napätie tomu nechýbalo a jeden twist celkom pobavil. To ale nestačí.(18.11.2016)

"Wall Street je casino, kde hrají s Vašimi penězi." Proto plně důvěřuju kapitálovému trhu a až budu mít touhu udělat ze svých miliard obyčejné milióny, tak začnu obchodovat s akciemi. Zatím mám alespoň čtyři z pěti pohromadě, takže dle mluvy Lee Gatese neztrácím kontrolu nad svým svěračem a nabídkám bank na to, aby si mohly s mým kapitálem zahrát na burze, zasílám fotky se zdviženým prostředníčkem. Jenže Kyle nechal se svými penězi pracovat "odborníky", kteří mu z peněz vyrobili velké NIC a tak se nedivme, že si šel do televize užít svých pár minut slávy s pistoli a výbušninou. A mě to hodně bavilo, protože jsem tvor hravý a tak jsem si užil to hledání peněz zakutálených do švýcarských, jihoafrických či kdovíjakých dolů.(16.10.2016)

• Othello

Hodně prošlá a unavená bojůvka, která zaujme akorát tím, jak dokáže nakombinovat několik tematických relikvií z různých časů do jednoho celku. Jmenovitě iluzi všemocnosti televize, syndrom Occupy, prohnané bankéře, které nelze sesadit jinak než lidovou polní spravedlností či prostý lid propojený televizní obrazovkou v horním rohu místnosti útulného baru. Ačkoli se místy daří aktualizovat celý rámec skrze potrestání ústředního kapitalisty internetovým zmemováním či se záměrně shodit ve scéně veselé videokonference se zbouchnutou holčinou mladého teroristy, finální climax s nekonečně neschopnou policií, skandujícími lidmi a epilogovou pěsťovkou do tváře zločinného buržousta nám rychle připomene, v jakém filmovém muzeu se vlastně nacházíme.(20.10.2016)

• - Ve 32. a 66. minutě můžeme zahlédnout akční hru "Just Cause 3". (Dusty)

• - Scénář k filmu figuroval v roce 2014 na černé listině nejpovedenějších nezrealizovaných scénářů. (filmsim)

• - Juliu Roberts navrhol na hlavnú ženskú postavu sám George Clooney. (MikaelSVK)